سلبریتی های کوتاه قد جهان و ایران به همراه سبک زندگی خاص آن ها

خداوند همه انسان های کره زمین را با ویژگی و خصوصیاتی آفریده است این ویژگی ها همچون انتخاب پدر و مادر، مرگ، محل تولد، قد و دیگر چیز ها دست خود انسان نیست و از طرف خداوند اهدا شده اند. هر انسانی با انسانی دیگر متفاوت است، کوتاهی و بلندی قد ما بدون شک ارتباطی با پیشرفت و موفقیت‌ های ما نخواهد داشت، چرا که در این مقاله درباره برخی سلبریتی های هالیوودی (هالیوود کجاست) و ایرانی که معروف هستند و در کار و حرفه ای خود موفقیت کسب کردند و قد کوتاهی خود را مانعی برای پیشرفت ندیده اند، صحبت می کنیم.

سلبریتی های کوتاه قد هالیوود کدامند؟

سلبریتی های کوتاه قد هالیوود کدامند؟

همان گونه که در صنعت سینمای هالیوود بازیگران و افراد مشهور و فراوانی با ویژگی های ظاهری مانند صورت زیبا، پوست درخشان و بدن های ورزشگاهی می‌ بینیم، اما در هالیوود بازیگران و سلبریتی های قد کوتاه زیادی نیز در فیلم‌ ها مقابل دوربین نقش‌ آفرینی کرده اند و به همگان ثابت کرده اند ویژگی های خدادادی همچون قد و ظاهر در پیشرفت و درخشیدن دخالتی ندارد و همه به تلاش و انگیزه خود طرف مربوط است.

نیکول ریچی

نیکول ریچی هنرپیشه، طراح مد و نویسنده مشهور آمریکایی می باشد. نیکول ریچی از سال ۲۰۰۳ مشغول به کار است و در حرفه خود بسیار موفقیت کسب کرده است. ریچی ۴۰ ساله است و در آمریکا به دنیا آمده است. این بازیگر و طراح مد معروف تنها ۱۵۵ سانتی متر قد دارد اما توانسته در زمینه مد فعالیت زیادی داشته باشد و موفقیت کسب کند.

کورتنی کارداشیان

کورتنی کارداشیان فردی معروف در آمریکا می باشد که در جامعه بازیگری و صنعت سرگرمی و امور اجتماعی و تجارت بسیار شناخته شده است. او در لس آنجلس متولد شده و بزرگ شده شهر کالیفرنیا آمریکا می باشد. کورتنی ۴۲ ساله، با ۱۵۲ سانتی متر قد جزء سلبریتی های معروف هالیوود است که به هیچ عنوان قد خودش را مانعی برای پیشرفت نمی داند. اوجه داشته باشید که او یکی از خواهران کیم کارداشیان می باشد.

پیتر دینکلیج

پیتر دینکلیج بازیگر بسیار معروف در سریال جهانی بازی تاج و تخت است که تنها ۱۳۵ سانتی متر قد دارد و در سریال‌ ها و فیلم‌ های مختلفی نقش آفرینی کرده و موفقیت و جوایز زیادی به نام خود کرده است. این بازیگر در سال ۱۹۹۵ در فیلم زندگی در فراموشی مورد تحسین همه قرار گرفت او نقش کسی که دارای محدودیت زیادی در زندگی دارد بازی کرده است. پیتر دینکلیج در سال ۲۰۰۵ با اشمیت ازدواج کرد و اکنون صاحب دو فرزند است. قد کوتاهی این بازیگر تأثیری در روند زندگی عادی او نداشته و زندگی خوبی دارد.

کریستین بل

کریستین بل با نام کامل کریستین آن بل هنرپیشه آمریکایی است. این بازیگر ۱۸ ژانویه ۱۹۸۰ در شهر میشیگان آمریکا متولد شده است، او دارای دو فرزند است و دارای قد کوتاه ۱۵۵ سانتی متر می باشد. او در صدا پیشگی انیمیشن های دیزنی یخ زده، یخ زده ۲ و رالف اینترنت را خراب می کند به معروفیت دو چندانی رسید.

ونسا هاجنز

ونسا هاجنز ۳۳ سال سن دارد و دارای ۱۵۵ سانتی متر قد است، او در حرفه خوانندگی و بازیگری در آمریکا بسیار درخشیده است. از سال ۲۰۰۲ وارد این حرفه شده است و قد کوتاهی هیچ تاثیری در زندگی او نگذاشته است و اکنون یکی از موفق ترین افراد جهان می باشد.

سلبریتی های کوتاه قد مرد ایرانی کدامند؟

سلبریتی های کوتاه قد مرد ایرانی کدامند؟

در کل جهان افراد فراوانی هستند که کوتاه‌ قد هستند. در سینمای ایران نیز چهره های معروفی وجود دارند که با وجود کوتاهی قد به شهرت و محبوبیت زیادی رسیدند، برای شناختن کوتاه قد ترین بازیگران زن ایرانی و اندازه قد سلبریتی های ایرانی دیگر، با ما همراه باشید.

اسدالله یکتا

این سلبریتی کوتاه قد مرد که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است در بیش از ۶۰ فیلم و سریال ایرانی نقش آفرینی کرده است. معروف ترین کار های او هزاران چشم و و چاق و لاغر می باشد. این بازیگر ۱۲۰ سانتی متر قد دارد.

امیرعلیمردانی

بازیگری امیرعلیمردانی را به احتمال زیاد در خیلی از فیلم‌ ها و سریال‌ های تلویزیونی مانند سریال های چهار چرخ، دست بالا دست و ستایش دیده اید. او از ۹ سالگی فعالیت هنری خود را شروع کرده است و مجرد است. امیرعلیمردانی جز سلبریتی های قد کوتاه کشورمان است.

امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان را خیلی از ما می‌ شناسیم او متولد ۱۳ آذر سال ۱۳۷۴ در شهر تهران است که از بازیگران مشهور در زمینه کودک و نوجوان سینمای ایران می باشد. او با قد ۱۴۱ سانتی‌ متر جز جوان ترین مجریان تلویزیون است که به خوبی تلویزیون و سینمای ایران درخشیده است و بیشتر با داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) در برنامه های کودک دیده شده است.

حسن همتی

حسن همتی سلبریتی کوتاه قد مرد ایرانی می باشد که زندگی خود را به سلبریتی های کوتاه قد هالیوودی مانند پیتر دینکلیج بسیار مشابه می داند. این بازیگر ۸۳ سانتی متر قد دارد. حسن همتی در اسلام آباد غرب استان کرمانشاه به مدت چند سال فروشگاه لوازم موسیقی داشته است.

مهدی ابراهیمی

مهدی ابراهیمی دو شغله است و علاوه بر فعالیت بازیگری، مدیریت رستوران کوتاه قامتان که چندین سال پیش راه اندازی شد، بر عهده دارد.

سلبریتی های کوتاه قد زن ایرانی کدامند؟

سلبریتی های کوتاه قد زن ایرانی کدامند؟

اندازه قد در بین افراد مختلف دنیا متفاوت است کوتاهی قد در بین برخی از افراد معروف جهان نیز وجود دارد که این ویژگی خدادادی در پیشرفت و توسعه کاری و شغلی آن ها تاثیری نداشته است. سلبریتی های کوتاه قد خارجی مانند سلبریتی های کره ای کوتاه قد، سلبریتی های ترکیه ای کوتاه قد زیادی وجود دارد که در زمینه‌ های مختلف الگوی مردم هستند.

نازنین بیاتی

نازنین بیاتی بازیگر ایرانی متولد ۱۵ دی ۱۳۶۸ می باشد. او از سال ۱۳۹۰ فعالیت هنری خود را شروع کرده است و تاکنون جوایز زیادی در جشنواره‌ های مختلف دریافت کرده است. قد خانم بیاتی ۱۶۰ سانتی متر می باشد. خانم بیاتی در سریال گلشیفته برنده بهترین بازیگر زن کمدی شد.

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی متولد ۱ مرداد ۱۳۵۲ در شهر تهران است که در حرفه بازیگری و تئاتر استعداد زیادی دارد، این خانم بازیگر ۱۵۴ سانتی متر قد دارد و جزء بازیگران زن ایرانی قد کوتاه به حساب می آید. خانم همتی در فیلم های سینمایی همچون نردبان چوبی و گورطلایی بازی کرده است.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس ایرانی است که تاکنون فعالیت‌ های بازیگری موفقی در فیلم های متفاوتی داشته است، خانم بهنوش بختیاری ۱۵۷ سانتی متر قد دارد و جزء بازیگران زن قد کوتاه ایرانی است. این بازیگر متاهل است و در سال ۱۳۸۶ با محمدرضا آرین ازدواج کرده است. بهنوش بختیاری در چند برنامه اعلام کرده است نمی تواند مادر باشد.

پروین قائم مقامی

پروین قائم مقامی بازیگر ۶۵ ساله ایرانی است. او مادر بهاره رهنما از بازیگران سرشناس سینمای ایران می باشد. قد این خانم بازیگر ۱۵۴ سانتی متر است.

عکس سلبریتی های کوتاه قد هالیوود

عکس سلبریتی های کوتاه قد هالیوود

سلبریتی های کوتاه قد هالیوودی عکس های زیادی در زمینه های مختلف مانند ترویج فرهنگی هنری سیاسی و دیگر گرایشات دارند، بسیاری نیز با خانواده و دوستان خود عکس هایی به اشتراک می گذارد که می توان گفت قد کوتاه بودن نمی تواند باعث منزوی شدن هیچ فردی شود.

عکس سلبریتی های کوتاه قد ایرانی

سلبریتی های ایرانی زیادی هستند که با انتشار عکس های جالب و انگیزشی به خود و تمام افراد قد کوتاه این چنین نشان می دهند که قد کوتاهی هیچ عیب و نقص در پیشرفت آن ها نمی باشد و هر کسی هر گونه که هست باید خودش را دوست داشته باشد.

پیج اینستاگرام سلبریتی های کوتاه قد ایرانی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی هست که مطالب مفید انگیزشی زیادی می توان در آن به اشتراک گذاشته شود. افرادی مانند الناز حبیبی و نازنین بیاتی از بازیگران قد کوتاه سینمای ایران هستند که همیشه با اعتماد به نفس در فضای مجازی و اینستاگرام خود فعالیت دارند و موفقیت‌ های خود را با مردم به اشتراک می‌ گذارند.

پیج اینستاگرام سلبریتی های کوتاه قد هالیوود چیست؟

سلبریتی های هالیوودی قد کوتاه مانند کورتنی کارداشیان از افراد برجسته و سرشناس آمریکا هستند که همواره در اینستاگرام خود فعالیت دارند، این بازیگر در پیج اینستاگرامی خود فالوور های زیادی در سرتاسر جهان دارد و پست‌ های مختلفی از زمینه‌ های مختلف منتشر می کند.

درآمد سلبریتی های کوتاه قد هالیوود چقدر است؟

سلبریتی های کوتاه قد همچون پیتر دینکلیج یا کورتنی کارداشیان و دیگر افراد هستند که از راه بازیگری صدا پیشگی و صنعت مد به درآمد بالایی رسیده اند. پیتر دینکلیج تاکنون به خاطر استعداد و بازیگری حرفه ای که داشته توانسته در هالیوود به درآمد و شهرت بالایی برسد.

درآمد سلبریتی های کوتاه قد ایرانی چقدر است؟

می توانیم در بین بازیگران قد کوتاه ایرانی، خانم بهنوش بختیاری را مثال بزنیم. این بازیگر توانسته علاوه بر حرفه بازیگری و تئاتر در زمینه تبلیغات اینستاگرامی، تلویزیونی به درآمد بسیار بالایی برسد. خانم بهنوش بختیاری در بسیاری از افتتاحیه های برند های مهم مختلف به عنوان تبلیغ کننده حضور داشته است.

سلبرتی های کوتاه قد هالیوود چه حاشیه هایی داشته اند؟

حواشی در بین افراد مطرح جهان جزء اتفاقاتی است که همه ساله در بین مردم منتشر می شود. سلبریتی های قد کوتاهی مانند کریستین بل یا کورتنی کارداشیان قطعاً با حاشیه‌ هایی روبرو بوده اند.

سلبرتی های کوتاه قد ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

سلبرتی های کوتاه قد ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

از حواشی منتشر شده برای سلبریتی های کوتاه قد ایرانی می توانیم به شایعه فوت امیر علیمردانی در سانحه تصادف اشاره کنیم. این خبر باعث حواشی های مختلفی برای این بازیگر شد که سرانجام با تکذیب این خبر پایان یافت.

همسران سلبریتی های کوتاه قد ایرانی چه افرادی هستند؟

بازیگران کوتاه قد ایرانی مانند امیرمحمد متقیان، الناز حبیبی، نازنین بیاتی مجرد هستند و ازدواج نکردند، اما افرادی مانند بهنوش بختیاری با محمدرضا آرین و خانم قائم مقامی با جلال رهنما ازدواج کرده‌اند.

همسران سلبریتی های کوتاه قد هالیوود چه افرادی هستند؟

پیتر دینکلیج بازیگر کوتاه قد هالیوودی در سال ۲۰۰۵ با اریکا اشمیت کارگردان تئاتر ازدواج کرد و زندگی خوبی را با همدیگر سپری می کنند کوتنی کارداشیان نیز دارای سه فرزند است و در سال ۲۰۲۱ تراویس بارکر نامزد کرده است.

سوالات متداول

 1. یکی از حواشی های منتشر شده از امید علیمردانی چه می باشد؟

  خبر فوت این بازیگر بود که تکذیب شد.

 2. بهنوش بختیاری بازیگر کوتاه قد ایرانی درآمد خود را از چه طریقی به دست می آورد؟

  از راه تبلیغات اینستاگرامی و بازیگری درآمد خود را بدست می آورد.

 3. اسم دو بازیگر زن کوتاه قد ایرانی چیست؟

  نازنین بیاتی، الناز حبیبی نام این دو تن بازیگر می باشد.

 4. کدام بازیگر قد کوتاه ایرانی زندگی خود را به بازیگر قد کوتاه هالیوودی پیتر دینکلیج تشبیه کرده است؟

  حسن همتی، زندگی خود را مانند زندگی پیتر دینکلیج می داند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *