سلبریتی های همجنس باز مرد و زن از ابتدا تا به امروز

همجنس بازی از جمله انحرافات جنسی است که در آن میل به ارضای جنسی با همجنس خود وجود دارد. این عمل امروزه گریبان بسیاری از افراد را در دنیا گرفته است. هرچند که این کار در بین مردم از وجهه خوبی بر خوردار نیست و بسیاری آن را عملی زشت و خلاف عرف می داند و با آن مخالف هستند، اما امروزه می‌ بینیم که در دنیا روز به روز افراد بیشتری به همجنس بازی روی می آورد و بسیاری نیز معتقدند که این عمل یک امر طبیعی است که ممکن است برای هر فردی پیش بیاید و نباید آن را ناپسند و افراد این چنینی را طرد و سرزنش کرد. در ادامه به معرفی سلبریتی های همجنس باز خواهیم پرداخت.

معروف ترین سلبریتی های همجنس باز زن کدامند؟

معروف ترین سلبریتی های همجنس باز زن کدامند؟

با فرهنگ سازی های که امروزه در این زمینه صورت گرفته و بررسی‌ های روانشناسی که روی افرادی با گرایش همجنس باز انجام شده است، تا حدی در جوامع اسلامی در بین مردم به عملی طبیعی و گرایشی عادی تبدیل شده است. در دنیا بسیاری از سلبریتی ها نیز میل به همجنس بازی دارند و از افشای این میل خود هراسی ندارند و به راحتی آن را بیان کرده اند. تعداد این بازیگران همجنس باز زن آن قدر زیاد است که نمی‌ توان در این مقاله از همه آن ها نام برد اما تعدادی از آن ها را در این جا خواهیم گفت؛ جیلیان آرمینانت، بازیگر اهل ایالات متحده آمریکا، سوزی سولیدور فرانسوی، شرل دونیه هنرمند آمریکایی، ماود آلن هنرپیشه کاندایی و روبی‌ رز، مجری و هنرمند استرالیایی و دیگر هنرمندانی که نام آن ها به عنوان بازیگران زن همجنس باز مطرح شده است.

معروف ترین سلبریتی های همجنس باز مرد کدامند؟

همجنس بازی نه تنها در بین زنان در دنیا، بلکه در بین بسیاری از مردان نیز وجود دارد. از میان افراد سلبریتی مردی که در دنیا وجود دارد نام برخی از آن ها را در ادامه بازگو کرده ایم. از این میان می توان از بازیگرانی مانند روس آدامز، نیلس آستر، پیتر آرن، مایکل اردن، لوک ایوانز و بسیاری دیگر نام برد که در دنیا آن ها را به عنوان هنرمندان همجنس باز می شناسند.

معروف ترین زوج های همجنس باز کدامند؟

دگر جنسی یا میل به همجنس بازی در دنیا خصوصاً در بین سلبریتی ها به امری عادی تبدیل شده است. ازدواج هنرمندان همیشه برای افراد زیادی جذابیت داشته و اخبار مربوط به آن را دنبال کرده اند، حال اگر این ازدواج مقداری غیر عادی و از نوع ازدواج با همجنس خود باشد جذابیت بیشتری برای مردم دارد. از معروف ترین زوج های هنرمند دنیا افرادی مانند جسی تایلر فرگوسن و جاستین میکیتا، سمیرا ویلی و لورن مورلی، التون جان و دیوید مبلمان، کارا دلوین و اشلی بنسون را می توان به عنوان زوج های معروف همجنس باز معرفی کرد.

معروف ترین سلبریتی های همجنس باز ایرانی کدامند؟

در دنیا و کشور های خارجی این گرایش در بین مردم جا افتاده است. در ایران به دلیل مخالفت دین اسلام با این موضوع هنوز بسیاری از افرادی که دارای همچین میلی هستند آن را مخفی نگه می‌ دارند و سعی دارند همجنس باز بودن خود را از دید مردم پنهان کنند. نه تنها در بین سلبریتی های خارجی بلکه در بین هنرمندان ایرانی افرادی با این گرایش وجود دارد اما از ترس عواقب آن که از دست دادن حرفه خود از آن را علنی نکرده اند.

بهرام رادان

پس از اعلام و قانونی شدن همجنس گرایی در آمریکا، بهرام رادان یکی از بازیگران همجنس گرا با انتشار پستی در فضای مجازی از این قانون حمایت کرد. هر چند که عواقبی را برای این بازیگر معروف ایرانی به دنبال داشت و در پی آن از مردم عذرخواهی کرد اما تعداد زیادی معتقدند که این واکنش مثبت او می‌ تواند به معنی همجنس باز بودن او باشد، که بعید است. او این موضوع را کذب و دروغ می داند. رادان فقط از افراد دارای این گرایش طرفداری کرده است.

عکس سلبریتی های همجنس باز مرد

مانیا اکبری

مانیا اکبری از کارگردان هایی که تولید کننده فیلم هایی با سبک نامشخص و بدون محتوا می باشد، چند دقیقه به انگلیس رفت و همجنس باز بودن خود را اعلام کرد. او اکنون دچار بیماری اچ آی وی شده است و در فیلم‌ های خود به تبلیغ این گرایش می‌ پردازد.

آناهیتا همتی از سلبریتی های همجنس باز

این خانم هنرمند تلویزیون ایرانی مدتی قبل با انتشار پستی به همجنس بازان ادای احترام کرد و حمایت خود را به نوعی از آن ها اعلام کرد، که حواشی بسیاری را برای او به دنبال داشته است. نمی‌ توان او را همجنس باز دانست اما با حمایتی که از دوستان همجنس باز خود در توییتر منتشر کرده است، بسیاری انگ همجنس‌ باز بودن به او زده اند.

محمد خردادیان

این هنرمند ایرانی که در زمینه رقص چهره شناخته شده ای است که چندی پیش در سن ۶۲ سالگی پرده از راز خود برداشت و اعلام کرد که به جنس خالف خود هیچ گرایشی جنسی ندارد و همجنس باز است. او دلیل جدایی از همسر و بچه دار نشدن خود را همین امر می داند و می گوید اگر من هم جنس باز بودم نمی‌ توانستم در حرفه رقص معروف شوم و همین خصلت های زنانه ای که در وجود من هستند این امر را ممکن ساخته است. او مدت‌ ها است که به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

محمدرضا فروتن

از بازیگران معروف سینمای ایران است که در چند سال گذشته خبری در خصوص تغییر جنسیت او در رسانه ها منتشر و در بین مردم پخش شده است. بسیاری از مردم او را همجنس گرا می‌ دانند و خبری که در خصوص تغییر جنسیت او در فضای مجازی منتشر شده است را واقعیت می دانند، اما این هنرمند واکنش تندی نسبت به این شایعه داشته است و آن را به طور کامل غیر واقعی و دروغ می‌ داند و معتقد است پخش این شایعه از محبوبیت او در بین مردم کاسته است و از رسانه هایی که این خبر را انتشار داده اند شکایت دارد.

عکس سلبریتی های همجنس باز مرد

نماد همجنس بازی پرچم رنگین کمانی است که اکثر سلبریتی ها از آن برای معرفی خود به عنوان فردی همجنس باز استفاده می کنند. محتوای عکس های این سلبریتی های مرد بیشتر حمایت از این گرایش و در اکثر عکس هایی که از خود در اینستاگرام پست می کنند و یا در سایت های مختلف از آن ها منتشر می شود این نماد را یا به صورت تتو روی بدن و یا در گوشه کنار عکس ها به نمایش می‌ گذارند.

عکس سلبریتی های همجنس باز زن

زنان سلبریتی دارای این گرایش از خود عکس های حمایتی کمتری نسبت به مردان منتشر می کنند و بیشتر عکس هایی که در شبکه های مجازی بارگذاری می کنند از خود و خانواده و یا پارتنر شان می باشد.

پیج اینستاگرام سلبریتی های همجنس باز چیست؟

پیج اینستاگرام سلبریتی های همجنس باز چیست؟

امروزه اینستاگرام از شبکه‌ های مجازی بسیار پر طرفدار است که کمتر سلبریتی را می‌ توان یافت که در این فضا فعالیت نداشته باشد. از دسته سلبریتی هایی که این روز ها دنبال کننده های زیادی در اینستاگرام دارند، سلبریتی های همجنس باز و همجنس گرا هستند. اسامی این افراد در سایت‌ های مختلف وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید بدانید چه در زندگی آن ها می‌ گذرد حتماً با جستجوی نام این چهره های معروف در اینستاگرام خود آن ها را دنبال کنید.

سلبریتی های همجنس باز چه حاشیه هایی داشته اند؟

بزرگ ترین حاشیه این سلبریتی ها اعلام میل به همجنس خود و دگرباشی جنسی و افشای روابط خود و انتشار عکس هایی از فرد هم جنس مورد علاقه آن ها می باشد که ترسی از آن ندارند و در مصاحبه‌ های خود بار ها آن را بازگو کرده اند.

در هالیوود چند زوج سلبریتی های همجنس باز وجود دارد؟

هرچند که تا کنون بسیاری از روابط عاطفی و ازدواج هایی که در میان ستاره ها صورت گرفته، به جدایی و طلاق انجامیده است. اما هنوز سلبریتی هایی وجود دارند که رابطه و عشق بین آن ها عمیق و محکم است. این عشق نه تنها ممکن است که در بین دو جنس مخالف که باشد که در بین دو همجنس هم دیده می شود. در بین تعداد زیادی از ستاره های هالیوود (هالیوود کجاست) به معروف ترین زوج های همجنس باز وجود دارد تعداد این زوج ها ۸۹ نفر است که در عرصه بازیگری مشغول به فعالیت هستند که رابطه عاطفی آن ها پایدار مانده است.

درآمد سلبریتی های همجنس باز چقدر است؟

درآمد سلبریتی های همجنس باز چقدر است؟

سلبریتی های همجنس باز ایرانی به خاطر شرایطی که در کشور ایران به عنوان محدودیت برای این افراد وجود دارد، نمی تواند به راحتی از گرایش خود صحبت کنند و همین موضوع باعث شده است که در بین بسیاری از مردم، این افراد به عنوان همجنس باز شناخته شده نباشد، زیرا عواقبی را به دنبال دارد که از جمله آن ها طرد شدن از حرفه خود که سال ها برای آن تلاش کرده اند و راه درآمد اصلی آن ها محسوب می شود، می باشد. همجنس بازان هالیوود و دیگر سلبریتی های دنیا به دلیل نداشتن محدودیت در این رابطه راحت‌ تر در این باره صحبت کرده اند که همین امر موجب شده است بدون هیچ ترسی هنر خود را دنبال کنند و از این راه درآمد بسیاری داشته باشد. به طور کلی درآمد اصلی این افراد از راه حرفه بازیگری می باشد.

کدام سلبریتی ایرانی به همجنس باز ها ابراز ارادت کرد؟

از بین بازیگران ایرانی آقای بهرام رادان و آناهیتا همتی و مهناز افشار با به اشتراک گذاشتن پست هایی در برنامه اینستاگرام خود ارادت و حمایت خود را از دوستان همجنس باز خود اعلام کرده اند، که مورد حمله بسیاری از رسانه‌ ها و مردم قرار گرفته اند.

کمپین مطالبه برخورد با سلبریتی های همجنس باز

به دنبال پست های رنگین کمانی برخی از سلبریتی های ایرانی و حمایت آن ها از دگر باشی، افراد زیادی معترض این حمایت شده و معتقدند که با ترویج و عادی سازی این موضوع زمینه فساد و از بین رفتن فرهنگ اسلامی فراهم می شود. به همین دلیل کمپینی در فضای مجازی راه اندازی شده که در آن تعداد زیادی از مردم خواستار برخورد با سلبریتی های همجنس باز و ترویج این بی بند و باری شده اند.

سوالات متداول

 1. آیا بهرام رادان همجنس باز است؟

  به نظر می آید سینمای ایران فقط حامی همجنس بازان است میلی به این گرایش ندارد.

 2. نماد و پرچم همجنس بازان در دنیا چیست؟

  نماد افراد همجنس باز در دنیا رنگین کمان است.

 3. آیا همجنس بازی در ایران قانونی است؟

  خیر این گرایش در ایران از لحاظ قانونی و شرعی ممنوع است.

 4. آیا محمد رضا فروتن تغییر جنسیت داده است؟

  خیر او این خبر را تکذیب کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *