بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی سینما در سال 1400 + جدید ترین حواشی

امروزه بازیگران به عنوان سلبریتی ها و افراد مشهور و معروف در جامعه شناخته می شوند. حال گاهی اوقات برخی از بازیگران زن به دلیل این که حواشی و جنجال‌ های زیادی را به وجود می‌ آورند از آن ها به عنوان بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی یاد می شود.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چه افرادی هستند؟

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چه افرادی هستند؟

بازیگران از جمله چهره‌ های سرشناسی هستند که زیر ذره بین نگاه تیزبین مردم، رسانه‌ ها و خبرنگاران قرار دارند و هر اتفاقی که در پیرامون آن ها چه زندگی شخصی و چه زندگی هنریشان بیفتد به یک موضوع پرحاشیه و جنجالی تبدیل می شود. البته این موضوع را هم باید افزود که برخی از بازیگران و هنرمندان زندگی بدون حاشیه و آرامی دارند که آن ها از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردارند. اما در مقابل برخی از هنرمندان کشور خواسته و یا ناخواسته درگیر برخی از حواشی و ماجرا هایی می شوند که نام آن ها در لیست پرحاشیه‌ ترین و یا حتی بی حیا ترین بازیگران ایرانی قرار می‌ گیرد. حال در این قسمت به معرفی بی حیا ترین بازیگران ایرانی خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

پرستو صالحی

پرستو صالحی یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی می باشد. جالب است که بدانید زمانی که نام بی حیا ترین بازیگران در میان باشد خیلی از افراد به یاد پرستو صالحی می افتند، چرا که او تا به اکنون در مورد خیلی از مسائل صریح و واضح صحبت کرده است و هم چنین با توجه به اخلاقی که دارد در لیست بی حیا ترین بازیگران قرار گرفته است. این موضوع را هم باید افزود که او از پرحاشیه ترین بازیگران ایرانی نیز می باشد.

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی متولد سال 1353 در همدان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران می باشد. بهتر است که بدانید مدتی قبل موج جدیدی از صحبت در مورد فساد بعد از خروج صدف طاهریان در کشور شکل گرفت که در این صحبت ها نام فقیهه سلطانی نیز شنیده شده است. این بازیگر که در نقش های فرعی زیادی در سینمای ایران حضور داشته است، بعد از خروج از کشور در مورد این که پیشنهادات غیر اخلاقی زیادی در سینما و تلویزیون ایران داشته است، صحبت کرد. صحبت های فقیه سلطانی باعث شد تا موجی از حواشی به وجود آید و خیلی از افراد تا مدت ها در مورد این موضوع صحبت می کردند.

السا فیروز آذر

یکی از بازیگر خوش چهره و با استعداد ایرانی السا فیروز آذر است، او متولد سال 1362 در تهران است. او بازیگر، نویسنده سینما و تلویزیون، کارگردان تئاتر و منشی صحنه می باشد. السا به دلیل این که بی پروا و واضح در مورد خیلی از مسائل مربوط به کشور و هم چنین مسائلی که در مورد فضای سینما وجود دارد صحبت می‌ کند، باعث شده است تا از او به عنوان یکی از بی حیا ترین بازیگران ایرانی یاد شود. هم چنین باید افزود که او در یکی از گفتگو های خود بیان کرده بود که با خیلی از کارگردانانی رو به رو هستیم که به جای این که بازیگر شایسته را در فیلم‌ های شایسته و کلاس‌ های آموزشی جستجو کنند، آن ها را در مهمانی ها کشف می‌ کنند که مسلماً به نظر من بی اخلاقی است.

مرجان محتشم

مرجان محتشم بازیگر محبوب و سرشناس ایرانی متولد سال 1348 در ایران می باشد. مدتی قبل مرجان به دلیل این که در مورد خیلی از مسائل بی پروا صحبت کرد، در لیست بی حیا ترین بازیگران ایرانی قرار گرفت. سال هاست که مرجان از حرفه بازیگری خود کنار کشید و در این باره بیان کرد که از طریق طراحی داخلی امرار معاش می کند. او بیان کرده بود که در بازیگری به دلیل این که ارتباطات غیر اخلاقی زیادی وجود داشته است و احساس شرمندگی کرده است، به همین دلیل از حرفه بازیگری خود کنار کشیده است.

سوگل طهماسبی بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است؟

صبا کمالی

صبا کمالی از بازیگران سرشناس ایرانی متولد سال 1355 در ساری می باشد. مدتی قبل صبا در اعتراض به وضعیت حال حاضر سینمای ایران از فعالیت هنری خود انصراف داد. این بازیگر سینما بیان کرد زمانی که وارد این حرفه شدم شرایط بسیار محترمانه بود، اما امروزه هنر نسبت به چندین سال قبل چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی بسیار دگرگون شده است که دیگر تحمل این شرایط را ندارم. هم چنین او بیان کرد که من بابت هر جواب ردی که به پیشنهادات وقیحانه تهیه کنندگان دادم 5 سال به عقب پرت شدم.

سوگل طهماسبی بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی است؟

سوگل طهماسبی متولد سال 1364 در اهواز است، البته باید افزود که او اصالت بختیاری دارد. سوگل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است و بزرگ شده اهواز است، او دارای فوق دیپلم گرافیک نیز می باشد. سوگل در خیلی از مصاحبه های خود بیان کرده است که از نوجوانی علاقه بسیار زیادی به بازیگری داشته است و به همین دلیل از همان ابتدا در تئاتر فعالیت خود را آغاز کرده است. او به دلیل استعداد خوبی که در این حرفه دارد، توانسته مورد توجه خیلی از مردم قرار گیرد و افتخارات و جوایز زیادی را نیز از آن خود کرده است.

به طور معمول سوگل طهماسبی در مصاحبه‌ های خود در مورد موضوعات مختلفی مانند: چگونه وارد شدنش به این حرفه، علاقه زیادی که به بازیگری دارد، فراز و نشیب هایی که در این حرفه تجربه کرده است، حواشی و جنجال هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده، اهدافش برای آینده و خیلی از موضوعات دیگر صحبت کرده است. حال برخی از صحبت های او خواسته و یا ناخواسته باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شده است که این حاشیه ها توسط کاربران در شبکه های مجازی دست به دست شده اند و حتی گاهی اوقات تیتر هایی با موضوعات مختلف از او در سایت‌ ها مشاهده شده است. البته این حال خیلی از مردم و به ویژه طرفداران سوگل بیان کردند که او از بی حاشیه ترین بازیگران زن است و نباید برای او حواشی ساختگی درست شود و نامش در لیست بازیگران بی حیا قرار گیرد.

عکس های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را در کجا ببینیم؟

عکس های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را در کجا ببینیم؟

همان طور که بیان کردیم بازیگران ایرانی از چهره های معروف و مشهور در ایران هستند که تمام رفتار و کار های آن ها زیر ذره بین مردم و رسانه‌ ها قرار گرفته است. حال برخی از بازیگران زن چه خواسته و یا چه ناخواسته با توجه به رفتار و صحبت هایشان در لیست بی حیا ترین بازیگران قرار گرفته اند. خیلی از افراد بعد از با خبر شدن صحبت‌ های این بازیگران زن و هم چنین حاشیه و جنجال هایی که برای آن ها به وجود آمده است، کنجکاو شدند تا عکس های بیشتری از این بازیگران که به عنوان بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی معرفی شده اند، مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که با توجه به وجود شبکه‌ های مجازی و هم چنین رسانه ها و سایت های مختلف افراد می‌ توانند به راحتی عکس های بازیگران مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

در ابتدا به این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم، برای مشاهده عکس های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی به شبکه‌ های مجازی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه نمایند، چرا که این دسته از بازیگران مانند سایر بازیگران در اینستاگرام فعالیت گسترده‌ ای انجام می دهند و عکس ها و ویدیو های متعددی از خود را به اشتراک می گذارند. این موضوع را هم باید افزود که علاوه بر شبکه‌ های مجازی افراد با مراجعه به گوگل نیز می‌ توانند عکس‌ های مختلفی از این بازیگران را جستجو و مشاهده نمایند. به عنوان مثال آن ها می‌ توانند عکس هایی مانند عکس های بد حجاب بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را در گوگل به راحتی مشاهده نمایند.

آدرس صفحه اینستاگرام بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی چیست؟

در عصر مدرن شبکه های مجازی متعددی مشاهده می‌ شود که برخی از آن ها به شدت محبوب و پرطرفدار شده اند که اینستاگرام یکی از این شبکه‌ ها می باشد. امروزه خیلی از مردم اعم از مشهور و یا غیر مشهور در شبکه اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند و به این گونه با مخاطبان و دوستانشان در ارتباط هستند. حال این موضوع را باید افزود که اکثر بازیگران نیز در این شبکه برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده اند و در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی نیز می باشد. جالب است که بدانید امروزه بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده اند و این شبکه را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و طرفداران و مخاطبانشان تبدیل کرده اند.

حال باید افزود که برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این بازیگران کافیست تا نام بازیگر مورد نظر خود را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو نمایید تا با نتیجه دلخواه رو به رو شوید. از آن جایی این بازیگران تعداد فالووران زیادی دارند، پیج آن ها نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد. جالب است که بدانید برخی از این بازیگران علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می‌ کنند. حال برای پیدا کردن آدرس یوتیوب بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی نیز می توانید به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور

برخی از بازیگران زن ایرانی بعد از این که به شهرت و معروفیت زیادی رسیدند و توانستند طرفداران و مخاطبان زیادی را به دست آورند و در کنار ثروت خوبی نیز برای خود جمع کردند، بنا به شرایط و دلایلی اقدام به مهاجرت کردند و هم اکنون در خارج از کشور ساکن هستند و به فعالیت‌ های روزمره خود رسیدگی می کنند. حال باید افزود که خیلی از این بازیگران زن با توجه به این که برای همیشه از ایران مهاجرت کردند و دیگر قصد بازگشت به ایران و یا فعالیت در سینمای ایران را ندارد، به همین دلیل کشف حجاب کردند و علاوه بر کشف حجاب به دلیل صحبت ها و رفتار هایی که از آن ها مشاهده می‌ شود، به عنوان بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی از آن ها یاد می‌ شود. از این بازیگران می‌ توان به ریحانه پارسا، صدف طاهریان و خیلی از بازیگران دیگر اشاره کرد.

آیا مصاحبه ای با بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی انجام شده است؟

آیا مصاحبه ای با بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی انجام شده است؟

از بازیگران زن به عنوان افراد معروف و مشهور هر جامعه ای یاد می‌ شود که این موضوع شامل ایران نیز می‌ باشد. امروزه اکثر بازیگران زن و چه بسا بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی بسیار مشهور و معروف شده اند. حال از آن جایی که افراد مشهور زیر ذره بین خیلی از مردم و هم چنین خبرنگاران و شبکه‌ های مختلف قرار گرفته اند، به همین دلیل تا به امروز با اکثر آن ها مصاحبه‌ های متعددی انجام شده است. جالب است بدانید مصاحبه‌ هایی که با بی حیا ترین بازیگران زن انجام شده است، بسیار بحث برانگیز و جذاب بوده است، چرا که این افراد به صورت واضح و بی پروا در مورد خیلی از مسائل صحبت کرده اند که این موضوع باعث شده است تا مصاحبه های آن ها پرمخاطب و پربیننده باشد.

به طور معمول این دسته از بازیگران در مورد موضوعاتی مانند: چگونه وارد شدنشان به این حرفه، علاقه به بازیگری، دعوا و درگیری هایی که با افراد مشهور و سایر بازیگران داشته اند، فراز و نشیب هایی که در این حرفه تجربه کرده اند و خیلی از موضوعات دیگر صحبت کرده اند.

حاشیه های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی درباره چه موضوعاتی است؟

به طور معمول اکثر افراد مشهور، سلبریتی ها، بازیگران، بازیکنان و خوانندگان در طول فعالیت در حرفه شان در حواشی و جنجال‌ های زیادی فرو می‌ روند. البته باید افزود که برخی از بازیگران زن به دلیل رفتار و صحبت های جنجالی که داشته اند و حواشی که برای خود به وجود آورده اند در لیست بی حیا ترین و پرحاشیه ترین بازیگران زن ایرانی قرار گرفته اند. این دسته از بازیگران به دلیل حاشیه‌ هایی که برای خود به وجود آورده اند و یا در حاشیه هایی قرار گرفته اند، بسیار مشهور شده‌ اند. حال از موضوعات حاشیه آن ها می‌ توان به درگیری و دعوا با سایر بازیگران، عکس هایی که از آن ها منتشر شده است، روابط شخصیشان، صحبت در مورد مسائل مختلف، زندگی خصوصیشان و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

ریحانه پارسا بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی است؟

ریحانه پارسا بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی است؟

ریحانه پارسا بازیگر سابق ایران متولد سال 1377 می باشد که اولین فعالیت خود را در مجموعه پدر آغاز کرد. این بازیگر پر حاشیه از همان ابتدا که فعالیت خود را در حرفه بازیگری آغاز کرد، هر از گاهی حواشی و جنجال‌ های زیادی را برای خود به وجود می‌ آورد و هم چنین در مورد مسائل مختلفی احضار نظر می کرد. البته این موضوع به اینجا ختم نمی‌ شود، چرا که ریحانه زمانی که از ایران مهاجرت کرد و ساکن ترکیه شد حواشی و جنجال های خود را گسترش داد.

ریحانه بعد از ساکن شدنش در ترکیه عکس های تقریباً برهنه و غیر اخلاقی زیادی از خود را در شبکه های مجازی منتشر کرد و هم چنین در مورد خیلی از موضوعات غیر اخلاقی بی پروا صحبت کرد که این موضوعات باعث شد او در صدر لیست بی حیا ترین بازیگر زن ایران قرار گیرد. هم چنین امروزه خیلی از افراد از او به عنوان شاخ مجازی یاد می‌ کنند. می‌ توانید عکس‌ های متعددی از این بازیگر پرحاشیه را در شبکه‌ های مجازی و یا اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی از نظر مردم

امروزه خیلی از مردم تمام حرکات و رفتار بازیگران زن مشهور و معروف را زیر نظر دارند و با توجه به رسانه‌ ها و شبکه‌ های مجازی صحبت‌ های این بازیگران به سرعت در بین کاربران دست به دست می‌ شود که برخی از صحبت ها و رفتار های این بازیگران برای خیلی از مردم بحث برانگیز و جنجالی بوده است. از نظر خیلی از مردم برخی از بازیگران زن مانند ریحانه پارسا، صدف طاهریان، پرستو صالحی و … با توجه به رفتار و گفتار هایشان به عنوان بی حیا ترین بازیگران ایرانی انتخاب شده اند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در ترکیه

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در ترکیه

زمانی که نام بی حیا ترین بازیگران زن که خارج از کشور و در ترکیه ساکن هستند در میان باشد، خیلی از افراد به یاد ریحانه‌ پارسا می‌ افتند، چرا که از زمانی که ریحانه به ترکیه مهاجرت کرده است، رفتار های او بسیار غیر اخلاقی بوده است و مطالب جنجالی را منتشر کرده است. به همین دلیل از او به عنوان یکی از بازیگران پرحاشیه و بی حیا ایرانی ساکن ترکیه یاد می‌ شود. البته این موضوع را هم باید افزود که برخی از بازیگران ایرانی که به عنوان بی حیا ترین بازیگران شناخته شده اند، بعد از خروج از ایران ساکن ترکیه شدند که از یکی از آن ها می توان به صدف طاهریان اشاره کرد. می‌ توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به اینترنت مراجعه نمایید.

 • متاسفانه بیشترین بازیگران صدا و سیمای ایران بیشتر کشور ترکیه را بعد از رسوایی های خود انتخاب می کنند.

بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در چه فیلم هایی بازی کردند؟

با این که برخی از بازیگران زن به دلیل رفتار و گفتاری که داشته اند، در لیست بی حیا ترین بازیگران زن ایران قرار گرفته اند و هم چنین حواشی زیادی برای آن ها به وجود آمده است، اما اکثر آن ها در فیلم‌ های متعددی بازی کرده اند که خیلی از این فیلم ها مخاطبان خاص خود را به دست آورده اند. حال در این قسمت به این موضوع خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سحر قریشی

سحر قریشی یکی از مشهور ترین و شناخته شده ترین بازیگران ایرانی متولد سال 1366 می باشد که از سال 1388 فعالیت خود را در حرفه بازیگری را آغاز کرده است. او به دلیل رفتار و صحبت هایش به عنوان یکی از بی حیا ترین و پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی معرفی شده است. حال از بهترین فیلم های او می توان به لج و لجبازی، دردسر بزرگ، حال خوب، نارمک، شهر تنهایی، دوباره با هم و … اشاره کرد.

هانیه توسلی

هانیه توسلی یکی از بازیگران سرشناس ایرانی است که از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، او متولد سال 1358 در ایران می باشد. هانیه با این که محبوبیت و شهرت زیادی دارد، اما مدتی قبل به دلیل برخی از صحبت هایش در اینستاگرام به عنوان یکی از بی حیا ترین بازیگران معرفی شد. حال از بهترین فیلم های هانیه توسلی می‌ توان به بی صدا حلزون، ایده اصلی، ما همه باهم هستیم، گرگ‌ بازی، مادری و … اشاره کرد.

لادن طباطبایی

لادن طباطبایی یکی دیگر از بازیگران معروف ایرانی است که مدتی قبل با توجه به برخی از صحبت هایش به عنوان یکی از بازیگران بی حیا معرفی شد. حال از بهترین فیلم‌ های او می‌ توان به آدم آهنی، سوت پایان، خاطره، شبانه روز و … اشاره کرد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

امروزه کمتر کسی است که بهاره رهنما را نشناسد، از او به عنوان یکی از پرحاشیه‌ ترین و بی حیا ترین بازیگران ایرانی یاد می‌ شود. از بهترین و معروف ترین فیلم های بهاره می توان به آینه بغل، آقای سانسور، هشتگ، آس و پاس و … اشاره کرد.

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی متولد سال 1345 هنرپیشه تلویزیون و سینمای ایران است که مدت‌ ها قبل با صحبت‌ هایی که در رسانه‌ ها منتشر کرد و هم چنین مهاجرتش به یکی از بی حیا ترین بازیگران ایرانی تبدیل شد. از معروف ترین فیلم های او می‌ توان به سه بیگانه، بندرعباس، شاه دزد، شیر تو شیر و … اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. از نظر مردم بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی کدام بازیگران هستند؟

  ریحانه پارسا، پرستوصالحی، صدف طاهریان از نظر مردم بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی هستند.

 2. بی حیا ترین بازیگر زن ایرانی ساکن ترکیه کیست؟

  ریحانه پارسا یکی از بی حیا ترین بازیگران ایرانی، ساکن ترکیه است.

 3. افراد چگونه می توانند عکس های بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده عکس های بی حیا ترین بازیگران می توانید به شبکه‌ های مجازی و اینترنت مراجعه نمایید.

 4. چگونه می توان آدرس اینستاگرام بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی را پیدا کرد؟

  برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از بازیگران کافیست در قسمت سرچ اینستاگرام نام آن ها را جستجو کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *