بیوگرفی آناهیتا کریمی دوست دختر سردار آزمون + عکس های آناهیتا کریمی و سردار آزمون

آناهیتا کریمی نامزد سردار آزمون متولد ۲۱ آذر ۱۳۷۱ در تهران است. سن آناهیتا کریمی 30 سال می باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت در دانشگاه است و دوران تحصیلش را در فرانسه در مدرسه بیوتی در رشته زیبایی بوده است و اما در حال حاضردر کنار مادرش در آرایشگاه و سالن زیبایی مشغول است. معروف شدن و شهرت او به دلیل نامزدی با سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می باشد. بسیاری از افراد گفته اند که آناهیتا کریمی ترکمن است؟ که این موضوع از طرف ایشان تکذیب شده است. در این مقاله بیوگرافی آناهیتا کریمی را به شما معرفی می کنیم.

آناهیتا کریمی کیست؟

آناهیتا کریمی کیست؟

آناهیتا کریمی ویکی پدیا را به شما معرفی می کنیم. به احتمال زیاد تمام طرفداران می پرسند که آناهیتا کریمی متولد کجاست، در واقع این شخص متولد تهران است و در آنجا بزرگ شده است و پدر آناهیتا کریمی را کسی نمی شناسند و نمی دانیم که شغل پدر آناهیتا کریمی چیست، اما مادرش میکاپ آرتیست و آرایشگر حرفه ای است و بیشتر با بازیگران و افراد سرشناس کار می کند و عکس های بسیاری از آن ها در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و سالن زیبایی بسیار شیکی را دارد. او در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و تک فرزند است.

آشنایی او با سردار بسیار اتفاقی بوده است. سردار آزمون بازیکن تیم فوتبال ایران قبل از شیوع کرونا در مصاحبه ای در برنامه تلویزیونی گفته است که به زودی ازدواج خواهد کرد با یکی از دختران اقوام دور خانوادگی ازدواج می کند و آشنایی دورادوری با هم داشتند و در اولین ملاقات بهم علاقمند شدند. اما هنوز تاریخ ازدواج خود را اعلام نکردند اما این زوج عکس های دو نفری و مسافرت های دو نفری خود را در سایت های مختلف و در پیج خود منتشر می کنند البته جشن آن ها قرار است بعد از پایان کرونا مراسم عروسی و ازدواج شان را برگزار کنند. سردار آزمون اعتقاد دارد که ازدواج می تواند به او و شغلش بسیار کمک کند و می تواند پیشرفت بسیار زیادی داشته باشد.

آناهیتا کریمی چه نسبتی با سردار آزمون دارد؟

آناهیتا کریمی نامزد سردار آزمون است که الان چند سالی است با هم نامزد کرده اند و 2 سالی از سردار آزمون بزرگتر است و سردار آزمون بازیکن فوتبال ایران متولد ۱۳۷۳ در گنبد کاووس می باشد و تا الان با تیم های خیلی خوبی بازی کرده است. او بسیار حرفه ای است و بازی بسیار خوبی دارد. آشنایی او با نامزدش بسیار اتفاقی بوده است و آن ها تصمیم دارند بعد از پایان کرونا جشن عروسی خود را برگزار کنند. البته تا الان عکس های خیلی زیادی از خود در سایت ها و پیج های اینستاگرام منتشر می کنند اما هنوز خبری از عروسی نشده است.

عکس های زن سردار آزمون را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این آرایشگر و مدلینگ محبوب را می توانید در اینستاگرام وی و همچنین در گوگل مشاهده کنید. او یک آرتیست بسیار محبوب است که این روز ها زیاد در اینستاگرام فعال است و به گفته خود ایشان به دلیل کاری که دارند وقت زیادی برای شبکه های مجازی می گذارند. و قطعاً می توانند در روز کمی از وقت خودشان را در اختیار طرفداران خود بگذارند.

این مدلینگ و آرایشگر خوب الان درگیر یک کار مدلینگ است و به گفته خودشان مشغله های کاری زیادی دارند. او از وقتی با بازیکن فوتبال معروف نامزد کرده است بسیار معروف شده است و حتی عکس او بر روی مجله های مختلف منتشر شده است. او تا الان مخطبان خیلی زیادی داشته است و حتی تعدادی از طرفداران او پیج های مختلفی با نام او درست می کنند و از این طریق درآمد کسب می کنند.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

شغل نامزد سردار آزمون آرتیست و آرایشگر و مدلینگ است و البته او شغل هایی مانند بلاگری، مدلینگ، مجری گری، را دوست دارند و در این زمینه های مختلف بسیار با تجربه است. او الان با افراد زیادی کار می کند و در کار خود بسیار موفق می باشد. این فرد مدرک تحصیلی خود را از فرانسه گرفته است و در کار خود بسیار حرفه ای می باشد و با افراد سرشناس و بازیگران کار می کند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

حاشیه های زیادی مانند ازدواج، یا طلاق ایشان به دلیل برخی مسائل مالی بوده است و خیلی از چیزهای دیگر که رسانه ای نکردند اما همه این حاشیه ها را تکذیب کرده اند. عکس های این زوج که در سایت های مختلف منتشر شده است و آن ها با یکدیگر نامزد شده اند و البته بیشتر این حاشیه ها هم به همین دلیل ساخته شده است که البته آن ها زیاد به حاشیه ها توجه نمی کنند. همه ما می دانیم که برای همه سلبریتی ها و افراد مشهور حاشیه زیاد است اما مهم این است که چقدر از آن ها درست باشد.

آناهیتا کریمی کجا زندگی می کند؟

آناهیتا کریمی در تهران زندگی می کند که البته امروزه بسیاری از سایت ها در مورد سفر او با نامزدش در دبی صحبت می کنند اما هنوز مهاجرتی صورت نگرفته است. آن ها در تهران هستند و به کار و حرفه خود ادامه می دهند. البته نامزد ایشان به دلیل اینکه بازیکن فوتبال است در ایران و خارج در ارتباط می باشد اما خود او بیشتر در تهران است و بعضی اوقات برای مسافرت به خارج از کشور سفر می کند.

عروسی آناهیتا کریمی و سردار آزمون

ماجرای آشنایی سردار آزمون با آناهیتا کریمی خیلی اتفاقی صورت گرفت و او یکی از آشنایان سردار آزمون است که در یک مهمانی با هم آشنا شدند و به هم علاقه مند شدند. این زوج هنوز عروسی نگرفته اند و البته باید گفت که آن ها گفته بودند که بعد از کرونا مراسم عروسی با شکوهی خواهند گرفت. این زوج فعلاً در دوران نامزدی به سر می برند و علاقه بسیار زیادی بهم دارند. عکس های این زوج را می توانید در سایت ها و پیج های خودشان ببینید. آن ها عکس های سفر خود را در سایت های مختلف منتشر کرده اند.

آیا آناهیتا کریمی از آزمون فرزندی دارد؟

آیا آناهیتا کریمی از آزمون فرزندی دارد؟

این زوج هنوز مراسم عروسی خود را نگرفته اند و در دوران نامزدی هستند و هنوز هیچ فرزندی ندارند. این زوج فعلاً فقط می خواهند در مورد عروسی و جشن خود تصمیم گیری کنند و در مورد فرزند داشتن هنوز هیچ تصمیمی ندارند.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

آدرس اینستاگرام این آرتیست و یا آرایشگر را شما می توانید از گوگل پیدا کنید و پیج های اصلی آن ها را با استفاده از علامت های آبی رنگی که کنار اسم او در اینستاگرام هست سرچ کنید و آن ها را دنبال کنید. این آرایشگر یا مدلینگ به نوبه خود در شبکه های مجازی فعالیت می کند و به همه طرفداران و مخاطبان خود احترام می گذارد. و عکس های آناهیتا کریمی و مادرش را می توانید در پیج او ببینید. آناهیتا کریمی اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به او علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت او دنبال کنند و از زندگی او با خبر شوند. او تا الان طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و شما می توانید با دنبال کردن پیج ایشان خیلی از اطلاعاتی که دنبالش هستید را پیدا کنید.

درآمد آناهیتا کریمی چقدر است؟

این آرایشگر معروف درآمد خود را از، آرایشگری، مدلینگ به دست می آورد. او با کارهایی که می کند قطعاً می توان گفت که می تواند درآمد خوبی هم داشته باشد. اما او قبل از این شغل ها هم از لحاظ مالی مشکلی نداشته است و به قول خودش خانواده ام برای من چیزی کم نذاشته اند. او تا الان به خیلی از فعالیت ها دست زده است و فعالیت های بسیار متنوع را یاد گرفته است و به گفته این خانم تا الان هم در همه فعالیت ها موفق بوده است. البته ناگفته نماند که او الان یک آرایشگر بسیار حرفه ای است که با افراد معروف کار می کند.

آناهیتا کریمی چگونه معروف شد؟

او در واقع در سالن آرایشی و زیبایی مادرش مشغول است و بعد از نامزدی با سردار آزمون به اوج شهرت خود رسید و تا الان هم بسیاری از افراد با استفاده از نام ایشان پیج های مختلف درست می کنند و از طریق آن درآمد کسب می کنند. بسیاری از افراد او را توسط سردار آزمون می شناسند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آناهیتا کریمی در حال حاضر در کجا سکونت دارد؟

  او الان در تهران است و فقط برای سفر با نامزدش به دبی رفته بود و بعد از مدتی برگشته اند و الان به حرفه خود مشغول هستند.

 2. آیا آناهیتا کریمی در کار مدلینگ هم می باشد؟

  او چند وقت است به دلیل مشهوریت در کار مدلینگ هم فعالیت می کند و البته در سالن آرایشگری مادرش هم فعالیت دارد.

 3. چند سال است که آناهیتا کریمی با سردار آزمون نامزد کرده اند ؟

  این زوج تا الان 2 سال است که نامزدی خود را اعلام کرده است و قرار است که بعد کرونا با هم ازدواج کنند.

 4. آیا بعد از ازدواج این زوج قصد دارند مهاجرت کنند؟

  این زوج هنوز در مورد مهاجرت خود چیزی نگفته اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *