بیوگرافی پل بیلزریان پدر دن بیلزریان معروف

در این مقاله قرار است تا به بیوگرافی پل بیلزریان به همراه عکس و روابط شخصی وی بپردازیم. در این مورد باید بدانید که او پدر دن بیلزریان و آدام بیلزریان می باشد.

پل بیلزریان کیست؟

پل بیلزریان کیست؟

پل الک بیلزریان (Փօլ Պիլզերեան) متولد سال 1950 است. او یک تاجر آمریکایی و متخصص تصاحب شرکت‌ ها می باشد. حال این روز ها برای برخی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که پل بیلزریان الان کجاست؟ در این باره باید بگوییم که او در حال حاضر در کنار همسرش در سنت کیتس زندگی می کند. بهتر است که بدانید بیلزریان به دلیل عدم افشای کامل و به موقع پرونده های جدول 13 (d) در رابطه با تلاش های ناموفق برای تصاحب کلوت، پی بادی اند، شرکت و شرکت کاغذ همرمیل در دهه 1980 محکوم شد و محکومیت 13 ماهه زندان را سپری کرد. این شخص گذشته را صرف این ادعا کرد که از نظر واقعی و قانونی بی گناه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این شخص و یا حتی سایت پل بیلزریان پیشنهاد می کنیم تا به پل بیلزریان ویکی پدیای او مراجعه نمایید.

پل بیلزریان چه نسبتی با دن بیلزریان دارد؟

بهتر است که بدانید دن برندون بیلزریان یک هنرپیشه، پوکرباز و ستاره اینترنتی آمریکایی‌ ارمنی‌ تبار است که به دلیل به نمایش گذاشتن زندگی مجللش و روابط گسترده ای که دارد به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است. حال برای خیلی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که پل و دن چه نسبتی با هم دارند؟ در این باره باید بگوییم که دن پسر پل می باشد.

عکس های وی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های پل بپردازد و به این گونه بیشتر با این فرد آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های او وجود دارد. به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام او را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از پل برای شما نمایش خواهد یافت. این موضوع را هم باید افزود که در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام برخی از پیج ها در رابطه با پل اطلاعات جالبی را قرار می‌ دهند و در کنار این اطلاعات، عکس های متعددی از او را برای کاربران و فالووران منتشر می کنند که شما با مراجعه به این پیج ها نیز می توانید به مشاهده عکس های پل بپردازید.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های مجازی محبوب است که این روز ها خیلی از افراد در این شبکه به طور گسترده ای فعالیت می‌ کنند. حال برای برخی از افراد، سوال به وجود می‌ آید که آدرس اینستاگرام پل چیست؟ در این باره باید بگوییم که پل بیلزریان اینستا ندارد و تا به اکنون در این شبکه صفحه ای راه اندازی نکرده است. با این حال او فن پیج های متعددی در اینستاگرام دارد که عکس ها و مطالب جالبی از او را برای علاقمندان و کاربران منتشر می‌ کنند. شما برای پیدا کردن آدرس این فن پیج ها کافیست تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه نمایید.

پل بیلزریان چه حاشیه هایی داشته است؟

در پیرامون هر شخص معروف و سرشناس حاشیه هایی مشاهده می‌ شود که این موضوع شامل پل نیز می باشد. البته این موضوع را هم باید افرود که حواشی پیرامون پل در رابطه با شغلش بوده است که شامل تصاحب شرکت‌ ها، رفتن به زندان، ورشکستگی و حتی روابط شخصی او مانند دوست دختر پل بیلزریان و برخی از موضوعات دیگر می باشد.

همسر این شخص کیست؟

همسر این شخص کیست؟

پل بعد از فارغ التحصیلی و در سال 1978 با همکلاسی خود در استانفورد، تری استفن ازدواج کرد و با همسر خود به سنت پترزبورگ، فلوریدا نقل مکان کرد. پل دو پسر به نام های آدام و دن بیلزریان دارد. آدام به دبیرستان (Gaither) رفت و در آن جا نماینده مدرسه خود در تنیس بود. آدام و دن هر دو به عنوان بازیکنان حرفه ای پوکر به حرفه خود ادامه دادند. جالب است که بدانید نورمن چاد به دلیل عملکرد آن ها در سری جهانی پوکر سال 2009، آدام و دن را (برادران بیلزرین پرواز) نامید.

درآمد پل بیلزریان چقدر است؟

یکی از سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می‌ آید، این است که درآمد پل چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که او یک تاجر آمریکایی موفق بوده است که توانسته بود ثروت بسیار خوبی را برای خود و خانواده‌ اش جمع آوری کند، اما بعد از مدتی ورشکسته شد و در حال حاضر در رابطه با درآمد او اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

شغل اصلی پل بیلزریان چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پل سرمایه‌ گذار، معامله گر و سرمایه دار بوده است. بهتر است که بدانید یکی از اولین معاملات تجاری او سرمایه گذاری در دهه 1970 در یک ایستگاه رادیویی در خلیج تامپا، WPLP بود که آن را با دو همکار ارتش از جنگ ویتنام که تجربه در صنعت پخش داشتند، انجام داد. با این حال، در یک اختلاف، بیلزریان در اواخر دهه 1970 این شراکت را ترک کرد تا به پدرزنش در تجارت املاک بپیوندد. سرمایه گذاری های او در املاک و مستغلات بسیار موفق بود و به آغاز ثروت او منجر شد.

سوالات متداول

 1. پل بیلزریان کیست؟

  پل الک بیلزریان متولد سال 1950 است که در حال حاضر در کنار همسرش در سنت کیتس زندگی می کند. او یک تاجر آمریکایی و متخصص تصاحب شرکت‌ ها می باشد.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های پل بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های پل کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه کنید، هم چنین در اینترنت نیز می توانید عکس های او را جستجو نمایید.

 3. فرزندان او چه کسانی هستند؟

  آدام و دن فرزندان او هستند که هر دو به عنوان بازیکنان حرفه ای پوکر فعالیت می کنند. از آدام و دن به عنوان (برادران بیلزرین پرواز) یاد می شود.

 4. شغل اصلی پل چیست؟

  بهتراست که بدانید او سرمایه‌ گذار، معامله گر و سرمایه دار بوده است و اولین معاملات تجاری او سرمایه گذاری در دهه 1970 در یک ایستگاه رادیویی با دو همکار ارتشی اش بوده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *