باشگاه فولاد هفت الماس در سال 1401 بررسی اخبار و راهنمای شرط بندی

فولاد هفت الماس یکی از تیم های لیگ بسکتبال ایران می باشد. این باشگاه در شهر قزوین قرار دارد و به نام باشگاه بسکتبال فولاد هفت الماس شهر قزوین نیز معروف است. نام قبلی این باشگاه تکماش بوده است که در سال 1393 به نام فعلیش تغییر پیدا کرد. فدراسیون بسکتبال ایران از سال 1393 این تیم را از باشگاه های سطح یک حذف کرده است.

بازیکنان معروف ایرانی در فولاد هفت الماس چه افرادی می باشند؟

بازیکنان معروف ایرانی در فولاد هفت الماس چه افرادی می باشند؟

در تیم فولاد هفت الماس شهر قزوین، بازیکنان حرفه ای ایرانی بسیار خوبی دیده می شوند. اسامی بازیکنان تیم بسکتبال فولاد هفت الماس 1401 نسبت به سال پیش تغییرات زیادی نداشته است.

پارسا معینی

یکی از بازیکنان خوب این تیم، معینی می باشد. او یکی از بازیکنان گلزن این تیم است که تا به امروز افتخارات زیادی برای این تیم به دست آورده است.

سعید محمدی

محمدی از سال 1393 در این باشگاه بازی می کند. او یکی از بهترین بازیکنان این تیم است که از زمان نوجوانی بسکتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کرد.

وحید اسلامی علی آبادی از تیم فوتبال فولاد هفت الماس

این بازیکن در قسمت میانی زمین بازی می کند. او با وجود سن کم توانسته است بازی های بسیار خوبی از خود در رقابت های لیگ برتر نشان دهد.

محمد رضا مرادیان

این بازیکن از جدید ترین بازیکنان این باشگاه است. مرادیان پیش از عقد قرارداد با این باشگاه، در باشگاه های بسکتبال دیگری بازی می کرده است.

علی برزگر

برزگر از بازیکنان کلیدی تیم فولاد می باشد. او در گذشته در باشگاه های دیگر به شهرت در بسکتبال رسیده بود و جز اولین انتخاب های مسئولین این تیم برای قرارداد بوده است.

برنامه بازی های فولاد هفت الماس را از کجا دنبال کنیم؟

برنامه بازی های لیگ برتر بسکتبال به همراه اخبار بسکتبال ایران و تیم های باشگاهی مانند، تیم فولاد هفت الماس را می توان از سایت های خبری و شبکه های خبری تلویزیونی دنبال کرد. در زمان شروع لیگ بسکتبال ایران و شروع این بازی ها، گزارشات مفصلی از آن ها در شبکه ها و سایت های خبری منتشر می شود. شبکه های مختلفی امروزه در زمینه پخش زنده فدراسیون بسکتبال و مسابقات میان باشگاه ها فعالیت دارند.

کدام بازیکنان امسال از فولاد هفت الماس جدا شدند؟

از زمان تاسیس این باشگاه زمان زیادی نمی گذرد و به همین دلیل این تیم به تازگی ترکیب اصلیش را ساخته است. در سال های گذشته در این تیم هیچ بازیکنی خارج نشده است. البته لازم به ذکر است این تیم سال ها در تعلیق بوده است و به همین دلیل ترکیبش در این مدت به هم نخورده است.

کدام بازیکنان خارجی در فولاد هفت الماس بازی می کنند؟

در ترکیب این تیم هیچ بازیکن خارجی دیده نمی شود. سرمربی این تیم به همراه کادر فنی یکی از برنامه های سال های آتی را جذب بازیکنان خارجی دانسته اند. تا به امروز با این پیشنهاد از سوی فدراسیون بسکتبال موافقتی صورت نگرفته است. دلیل این عدم موافقت، حواشی زیادی این باشگاه و تعلیق چند ساله این تیم و بازیکنانش بوده است. 

فولاد هفت الماس در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

فولاد هفت الماس در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

این تیم در لیگ برتر عملکرد قابل قبولی از خود نشان نداده است. تیم فولاد سال ها از بازی های لیگ برتر به حالت تعلیق درآمده بود و به همین دلیل در رقابت های زیادی غایب بوده است. این تیم با شکست در مقابل تیم بسکتبال مهرام و گزارشات دوپینگ بازیکنانش از این رقابت ها حذف شد.

تیم بسکتبال فولاد هفت الماس چند عنوان قهرمانی دارد؟

با سرچ کردن تیم بسکتبال فولاد هفت الماس ویکی پدیا می توانید اطلاعات زیادی از این باشگاه پیدا کنید. این باشگاه تاکنون موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت ها نشده است. متاسفانه در جدول لیگ دسته یک بسکتبال ایران 99 1400 نام این تیم در رده های برتر دیده نمی شود و در کل این تیم دیگر در رقابت های لیگ بسکتبال ایران و لیگ دسته یک بسکتبال بازی نخواهد کرد.

باشگاه بسکتبال فولاد هفت الماس در جذب بازیکنان نوجوانان نیز فعالیت دارد؟

عکس تیم فولاد هفت الماس و مشاهده تمرینات این تیم بسکتبال بیانگر وجود بازیکنان نوجوان در ترکیب تیم می باشند. در این تیم دو بازیکن در سن های 18 سال تا 21 سال بازی می کنند. فدراسیون بسکتبال طبق قانونی تنها اجازه حضور سه بازیکن نوجوان در ترکیب تیم جوانان را به باشگاه ها می دهد.

سوالات متداول

 1. تیم فولاد هفت الماس در کدام شهر قرار دارد؟

  این باشگاه در شهر قزوین قرار دارد و به نام باشگاه بسکتبال فولاد هفت الماس شهر قزوین نیز معروف است.

 2. این تیم در کدام سطح از رقابت ها بازی می کند؟

  فدراسیون بسکتبال ایران از سال 1393 این تیم را از باشگاه های سطح یک حذف کرده است.

 3. برنامه بازی های این باشگاه را چگونه می توان دنبال کرد؟

  از سایت های خبری و شبکه های خبری تلویزیونی می توان دنبال کرد.

 4. چرا ترکیب اصلی این تیم در طول این سال ها تغییر نکرده است؟

  این تیم سال ها در تعلیق بوده است و به همین دلیل ترکیبش در این مدت به هم نخورده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *