آرش استیلاف کیست؟ مجری ایرانی ساکن چین با اسم مستعار هوآ بوبو

آرش استیلاف در تاریخ 6 شهریور 1367 در تهران متولد شده است و یکی از معروف ترین مجری ها می باشد. در این مقاله از اخبار سلبریتی ها باید بدانید که وی دانشجوی دکترای کارگردانی و مدیریت رسانه از چین است و لیسانس مدیریت بازرگانی و فوق لیسانس گویندگی و مجری گری تلویزیون دارد. در ادامه این مقاله شما را با بیوگرافی این مجری آشنا می کنیم.

آرش استیلاف کیست؟

آرش استیلاف کیست؟

آرش یکی از کمدین ها، مجری و خوانندگان ایرانی در کشور چین می باشد، او از طرف مادرش اصالتا شمالی می باشد. پدر آرش از تجار وارد کننده از چین بوده است و به همین دلیل است که بعد از رفت و آمد ها تصمیم گرفت تا در سن 17 سالگی برای شروع تجارت به چین برود. آرش در چین تصمیم گرفت درس بخواند، در مراسمی که دانشگاه گرفته بود به عنوان مجری افتخاری تصمیم به اجرا می گیرد و در این مراسم به زیباترین شکل نقش پیدا کرد. بعد از اجرای این مراسم او پیشنهادات بسیار زیادی را از تهیه کنندگان برای اجرا در شبکه های مختلف چینی را دریافت کرده است. به این موضوع توجه داشته باشید که خیلی ها او را به عنوان سلبریتی های وطن فروش می شناسند.

عکس های آرش استیلاف را در کجا ببینیم؟

وی هم زمان با شروع تجارت بین ایران چین و دبی تجربه اجرا در راسمات مختلف و حضور در استیج های مختلف را تجربه کرده است و بعد از آن در یک مسابقه ای اجرا که بین 20 هزار نفر اجام شده بود رتبه پنجم را به دست آورده است. بعد از آن برای تحصیل در رشته مجری گری به دانشگاه توسط داوران مسابقه معرفی شد. هم چنین شما می توانید در سایت های اینترنتی و در شبکه های اجتماعی عکس های زیادی را از این هنرمند مشاهده کنید. هم چنین جالب است بدانید آرش نه تنها به زبان چینی بلکه بیشتر اوقات در اجرای برنامه هایش بر زبان های دیگری مانند عربی، کره ای، انگلیسی، ژاپنی، ترکی، روسی و گیلانی صحبت می کند.

آدرس پیج اینستاگرام آرش استیلاف چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام آرش استیلاف چیست؟

همان طور که می دانید که امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام می باشد که تمامی سلبریتی ها و افراد زیادی در آن فعالیت دارند و عکس و فیلم های زیادی را از خودشان به اشتراک می گذارند. هم چنین آرش در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و عکس های زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. شما می توانید برای دیدن عکس های بیشتر و مطلع شدن از اخبار جدید او پیج آرش استیلاف را دنبال کنید.

دوست دختر آرش استیلاف کیست؟

در مورد زندگی شخصی و روابط عاشقانه این هنرمند اخباری در دسترس نمی باشد و او تاکنون در مورد روابط عاشقانه اش صحبتی نداشته است. جالب است بدانید آرش به عنوان پل ارتباطی فرهنگی دو کشور چین و ایران همیشه در مراسمات و سفر های مقامات رسمی و هنری ایران حضور دارد. وی علاوه بر اجرا در چندین سریال چینی در نقش های جدی نیز ایفای نقش کرده است و او به عنوان مجری در برنامه کار های کمدی و خوانندگی انجام می دهد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

باید بدانید که آرش یک اسم چینی هم دارد که در تلویزیون و در کشور چین او را با آن نام صدا می زنند. اسم چینی او خوآ بو می باشد که معنی آن پارسی و ایرانی می باشد و به این ترتیب اسم او به معنای ترکیبی از ایرانی و چینی می باشد. این هنرمند فعال و با استعداد علاوه بر مجری گری و خوانندگی در یکی از بهترین دانشگاه های تهران هم تحصیل می کند. او یکی از پر درآمد ترین خوانندگان و مجری های ایرانی است که در چندین زمینه فعالیت و استعداد دارد.

آرش استیلاف چند سال دارد؟

همان طور که در این مقاله گفتیم آرش در سال 1367 متولد شده است. این جوان با استعداد یکی از محبوب ترین مجری ها و کمدین های ایرانی می باشد که در بین بازیگران ایرانی هم محبوب است و دوستانی مانند مهران مدیری دارد. شما می توانید کلیپ های بسیار زیادی از این مجری را در سایت های مختلف اینترنتی و در سایت آپارات مشاهده کنید. هم چنین آرش استیلاف و بهاره کیان افشار عکس های مشترکی دارند. هم چنین کلیپ های آرش استیلاف در صفحه اینستاگرامش قابل مشاهده می باشد.

خانواده این هنرمند در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این هنرمند در ایران زندگی می کنند؟

از آن جایی که پدر آرش تجار وارد کننده از چین بوده است، به دلیل همین رفت و آمد ها او از سن 17 سالگی برای تحصیل به چین رفت. باید بدانید که او در تهران متولد شده است و اصالتا از سمت مادرش شمالی می باشد، خانواده آرش در تهران زندگی می کنند و آرش هم در تهران زندگی می کند، اما او برای کار به کشور چین رفت و آمد دارد و بیشتر در سفر های کاری به چین به سر می برد.

آیا این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم آرش به عنوان پل ارتباطی فرهنگی دو کشور ایران و چین در مراسمات چین حضور پیدا می کند. در طی سال های اخیر شایعاتی در مورد مهاجرت این هنرمند به وجود آمد که او در یکی از مصاحبه هایش این شایعات را تکذیب کرد و گفت در ایران زندگی می کند و فقط برای سفر های کاری اش به چین می رود. او علاقه به زندگی در خارج از کشور ندارد و طبق گفته های خودش کشور مادری اش تهران را برای زندگی ترجیح می دهد.

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

همان طور که می دانید برای تمامی افراد مشهور و سلبریتی ها شایعات و حواشی بسیار زیادی به وجود می آید که برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. البته باید در نظر داشته باشید که آرش یکی از بی حاشیه ترین مجری، خواننده و کمدین ها می باشد که تا امروز درگیر حواشی نشده است. البته در طی سال های اخیر شایعاتی در مورد مهاجرت این هنرمند به وجود آمد که او این شایعات را تکذیب کرد و گفته است که تنها برای سفر های کاری به چین رفت و آمد دارد.

آرش استیلاف در چین نمایش برگزار می کند؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند هم زمان با شروع تجارتش بین ایران چین و دبی موفق شد تا تجربه اجرا در مراسمات گوناگون و حضور در استیج های مختلف را تجربه کند. جالب است بدانید او در یک مسابقه ای اجرا کرد که بین 20 هزار نفر انجام شده بود توانست رتبه پنجم را از آن خودش کند و همین افتخارات بسیار زیادی برای او به همراه داشته است.

آیا این شخص فعالیت های سیاسی دارد؟

آرش همیشه آرزوی سفر و زندگی در چین داشته است که در سال 2009 توانست به آرزویش رسد و با ورود به دانشگاه تربیت معلم هوا دونگ شانگهای در رشته‌ های زبان چینی و تجارت بین‌ الملل تحصیلات خود را ادامه دهد. این جوان با استعداد و موفق ایرانی پس از سه ماه زندگی در شهر شانگهای واقع در شرق چین، می‌ توانست به راحتی به زبان چین صحبت کند. باید بدانید که این هنرمند فعالیت های سیاسی ندارد و یکی از با استعداد ترین هنرمندان کشور ایران و چین می باشد.

سوالات متداول

 1. علایق آرش استیلاف چیست؟

  این هنرمند علاقه زیادی به یادگیری زبان های مختلف داشته است که همین باعث شده است که به زبان های عربی، کره ای، انگلیسی، ژاپنی، ترکی، روسی و گیلانی صحبت می کند. هم چنین اگر دقت کنید و در عکس های او مشاهده کنید روی کت او خرسی وجود دارد که اسمش پتروس می باشد. او این عروسک را پسرش خطاب می کند و به این عروسک وابستگی های عجیبی دارد و او را همیشه همراه خودش دارد.

 2. آیا تا به حال مصاحبه ای با آرش استیلاف انجام شده است؟

  در طی سال هایی که این هنرمند فعالیت هنری داشته است مصاحبات زیادی با او انجام شده است، او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که من قبل از این که به چین بیایم فکر می‌ کردم مردم چین همه کنگ‌ فو را یاد دارند و این به این دلیل است که همیشه در فیلم های چینی می دیدم که آن ها بلد هستند و ترس آن را داشتم که در چین درگیر نشوم و آسیب فیزیکی نبینم.

 3. آرش استیلاف در جهان رتبه چند را دارد؟

  باید بدانید که طبق آمار، شمار مخاطبان تلویزیون‌ های چینی از یک میلیارد و 250 میلیون نفر فراتر رفته است و رتبه اول را در جهان دارد. بازار تلویزیون چین چهره های زیادی را به خودش جذب کرده است. یکی از چهره های معروف تلویزیون چین آرش می باشد که طرفداران زیادی دارد و بسیار محبوب می باشد. او استعداد های بسیار خاص و زیادی دارد که او را از دیگر هنرمندان متفاوت کرده است.

 4. شغل آرش استیلاف در چین چیست؟

  آرش بعد از یاد گرفتن زبان چینی، همیشه آرزو داشت که روزی به اولین مجری ایرانی در تلویزیون چین تبدیل شود و با گذشت زمان و تلاش های پی در پی توانست به این آرزویش برسد و به عنوان مجری دو زبانه در تلویزیون شانگهای مشغول به کار شده است. آرش در کنار مجری‌ گری در بسیاری از سریال‌ ها و فیلم‌ ها و برنامه‌ های تلویزیونی چین هم حضور داشته است و بسیار محبوب است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *