رپر های ایست کوست یا همان رپرهای ساحل شرقی + بهترین آهنگ های آن ها

اگر تمایل دارید تا در رابطه با رپر های ایست کوست اطلاعات مفید و کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رپر های ایست کوست چه افرادی هستند؟

رپر های ایست کوست چه افرادی هستند؟

خیلی از افراد تصور می کنند که ایست کوست گروه، کمپانی و یا لیبل و … هستند و با این مفهوم آشنایی ندارند. اما بهتر است که بدانید چنین تصوری کاملا غلط است. ایست یکی از بزرگ ترین قطب های رپ آمریکا به شمار می رود که همواره باعث تحول و جهت دهی به رپ شده است. اکثر افرادی که رپ آمریکا را دنبال می کنند نقش اساسی و مهم ایست کوست را بر روی رپ آمریکا به خوبی درک می کنند. حال در این قسمت به معرفی برخی از رپران ایست کوست خواهیم پرداخت.

دی‌ ام‌ اکس

دی‌ ام‌ اکس یک خواننده رپ اهل ایالات متحده آمریکا بود. او از سال 1991 میلادی تا 2021 مشغول به فعالیت بوده است. بهتر است که بدانید دی‌ ام‌ اکس قبل از این حرفه از سال 1988 تا 1991 در میتینگ‌ هایی که در محل فقیرنشین یانکرز رخ می‌ داده بیت باکس مشهور آن منطقه بوده‌ است. متاسفانه او در 9 آوریل 2021 فوت شده است.

جی زی

شان کوری کارتر که به جی زی معروف است، رپر، تهیه‌ کننده موسیقی و هم چنین تاجر آمریکایی است. جی-زی یکی از پرفروش‌ ترین موسیقیدانان طول تاریخ است، که بیش از صد میلیون ضبط از او به فروش رفته‌ است. هم چنین بهتر است که بدانید او 21 جایزه گرمی برای موسیقی‌ اش دریافت کرده‌ است.

پابلیک انمی

پابلیک انمی یک گروه هیپ-هاپ آمریکایی است که در سال 1982 در لانگ آیلند تاسیس شده است و تا به امروز به فعالیت های خود ادامه می دهد. بهتر است که بدانید این گروه در زمره تأثیرگذار ترین، بزرگ ترین و سیاسی‌ ترین گروه‌ های تاریخ، هیپ-هاپ قرار گرفته است.

عکس رپر های ایست کوست را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما هم طرفدار این دسته از رپران هستید و تمایل دارید تا به مشاهده عکس های آن ها بپردازید تا به این گونه بیشتر با آن ها آشنا شوید، پیشنهاد ما این است که به شبکه‌ های مجازی این رپران مانند اینستاگرام آن ها مراجعه نمایید، چرا که آن ها هر از گاهی در اینستاگرام خود عکس های متعددی را برای مخاطبانشان به اشتراک می‌ گذارند. این موضوع را باید هم افزود علاوه بر اینستاگرام اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام هر کدام از این رپران را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید و عکس های متعددی از این دسته از رپران برای شما نمایش خواهد یافت.

پیج اینستاگرام رپر های ایست کوست چیست؟

پیج اینستاگرام رپر های ایست کوست چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های محبوب و کاربردی است که این روز ها اکثر افراد معروف مانند رپران در این شبکه فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند که این موضوع شامل رپران ایست کوست نیز می باشد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از این رپران را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام رپر مورد نظر خود را سرچ کنید، تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که این رپران در اینستاگرام فالووران زیادی دارند، به همین دلیل پیج آن ها به راحتی قابل تشخیص می باشد. شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام آن ها می توانید از جدیدترین اخبار این افراد مطلع شوید، هم چنین به مشاهده عکس ها و کلیپ هایی که آن ها برای طرفدارانشان منتشر می کنند، بپردازید.

درگیری رپر های ایست کوست با رپر های وست کوست به چه دلیل است؟

در ابتدا بهتر است که بدانید وست کوست (West Coast) ساحل غربی ایالت کالیفرنیا است که محل زندگی بزرگانی مانند: آیس تی، داکتر دری، اسنوپ داگ و برخی دیگر است. این دو گروه همواره دوست، اما رقیب هم دیگر بوده اند. هر از گاهی درگیری هایی بین این دو گروه مشاهده می شود که خیلی از افراد بر این باورند که شروع درگیری ایست کوست و وست کوست به دلیل نوع و سبک آن ها بوده است که با قتل دو خواننده رپ در تیراندازی های رانندگی به اوج خود رسیده است.

معروف ترین آهنگ های رپر های ایست کوست کدامند؟

می‌ توان به جرات بیان کرد که اکثر رپران ایست کوست از رپران معروف و سرشناسی هستند که تا به اکنون آهنگ های فوق‌ العاده ای را با متن های قوی ساخته و منتشر کرده اند که هر کدام از آهنگ های آن ها با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شده اند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید معروف ترین آهنگ های آن ها شامل: Flava In Ya Ear از کریگ مک، Fight The Power از پابلیک انمی، The World Is Yours از ناز، Rock Box از ران-دی.ام.سی و … اشاره کرد.

رپر های ایست کوست چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپر های ایست کوست چه حاشیه هایی داشته اند؟

در عصر مدرن با توجه به رسانه‌ ها و شبکه‌ های مجازی برای خیلی از افراد معروف و سرشناس حاشیه‌ های متعددی به وجود می‌ آید که این موضوع شامل رپران ایست کوست نیز می باشد. حال بهتر است که بدانید از آن جایی که این دسته از رپران مخاطبان بسیار زیادی دارند به همین دلیل گاهی اوقات منابع اطلاعاتی آن ها توسط کاربران دست به دست می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این افراد می‌ شود. حال از مهم ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای این دسته از افراد به وجود آمده است، می‌ توان به درگیری آن ها با رپران وست کوست، فیت هایی که منتشر کرده اند، روابط شخصی آن ها، کنار گیری از حرفه شان، دیس و دیس بک هایی که تا به اکنون بین آن ها رد و بدل شده است و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

درآمد رپر های ایست کوست چقدر است؟

یکی از سوالات متداولی که برای مخاطبان این رپران به وجود می‌ آید، این است که درآمد آن ها چقدر است؟ در این باره باید بگوییم اکثر این رپران از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و توانسته اند از طریق فعالیت در حرفه شان برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورند و درآمدزایی کنند. آن ها از طریق فروش آلبوم ها، آهنگ هایشان و برگزاری کنسرت درآمدزایی می کنند و توانسته اند به یک ثروت چند میلیون دلاری برسند. البته از آن جایی که خیلی از آن ها تمایلی ندارند تا میزان درآمدشان رسانه‌ ای شود، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

رپر های ایست کوست در کدام منطقه زندگی می کنند؟

اگر طرفدار این دسته از رپران پرآوازه و مشهور هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر آن ها در ساحل شرقی زندگی می‌ کنند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عباراتی مانند هیپ هاپ ساحل شرقی و ایست کوست هیپ هاپ را جستجو کنید با نتایج جالبی رو به رو خواهید شد.

آیا رپر های ایست کوست تا کنون کنسرتی برگزار کرده اند؟

آیا رپر های ایست کوست تا کنون کنسرتی برگزار کرده اند؟

اکثر رپران ایست کوست از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان دارند، به همین دلیل تا به اکنون کنسرت های جذاب و هیجان انگیزی را برای مخاطبان خود در کشور ها و شهر های مختلف برگزار کرده اند که تمام این کنسرت ها با استقبال بی نظیر طرفدارانشان نیز رو به رو شده اند.

بزرگ ترین دیس های رپر های ایست کوست کدامند؟

کل کل کردن بین رپران یک امر عادی و مرسوم است که گاهی اوقات به دیس و دیس بک هایی بین آن ها منجر می شود. حال بهتر است که بدانید خیلی از افراد بر این باورند که بزرگ ترین دیس ترک مربوط به جی زی یکی از رپران ایست کوست می باشد.

کدام یک از رپر های ایست کوست فوت کرده است؟

متاسفانه در بین رپران ایست کوست برخی از آن ها دیگر در بین ما نیستند و فوت شده اند. حال از معروف‌ ترین این رپران می‌ توان به دی‌ ام‌ اکس یک خواننده رپ اهل ایالات متحده آمریکا اشاره کرد که در 9 آوریل 2021 فوت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌ توانید به اینترنت مراجعه نمایید و لیست رپران ایست کوست فوت شده را مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. معروف ترین گروه ها و رپر های ایست کوست کدامند؟

  از معروف ترین گروه ها و رپر های ایست کوست می توان به دی‌ ام‌ اکس، جی-زی، پابلیک انمی و … اشاره کرد.

 2. جی-زی کیست؟

  شان کوری کارتر معروف به جی-زی، رپر، تهیه‌ کننده موسیقی و تاجر آمریکایی است. وی یکی از پرفروش‌ ترین موسیقیدانان طول تاریخ است که بیش از صد میلیون ضبط از او به فروش رفته‌ است.

 3. چگونه می توان به مشاهده عکس هایی از رپران ایست کوست پرداخت؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های این رپران را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی آن ها و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 4. آیا تا به اکنون رپران ایست کوست کنسرت برگزار کرده اند؟

  آن ها از رپران معروف و سرشناسی به شمار می‌ روند که تا به اکنون کنسرت‌ های متعددی را در شهر ها و کشور های مختلف برای مخاطبانش را برگزار کرده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *