بیوگرافی سیاوش یزدانی و همسرش + ماجرای سربازی و پیوستن او به ملوان

اگر شما نیز جزء دسته افرادی هستید که علاقه بسیار زیادی به فوتبال و الخصوص فوتبالیست های استقلال دارید، ما در این مطلب قصد داریم شما با یکی از بهترین بازیکن های ایرانی به نام سیاوش یزدانی آشنا کنیم.

بیوگرافی سیاوش یزدانی

بیوگرافی سیاوش یزدانی

در ابتدا این مقاله قصد داریم شما را با زندگینامه سیاوش یزدانی آشنا کنیم. این بازیکن مطرح ایرانی متولد ۱۲ اسفند ماه ۱۳۶۹ در استان خراسان رضوی شهر مشهد می باشد‌. اگر بخواهیم به صورت اختصاصی به سن این فرد اشاره کنیم، باید بگوییم که وی تا به امروز ۲۹ سال سن دارد‌. او یکی از انواع بازیکنان فوتبال می باشد که در کنار فوتبال تحصیل خود را نیز به صورت حرفه ای دنبال کرده است و تا مقطع فوق لیسانس تحصیل خود را ادامه داده است.

وی در یک خانواده نسبتا متوسط بزرگ شد. تنها دارای یک خواهر کوچک تر از خودش می باشد. وی به دلیل این که در شهر مشهد بزرگ شده و در این شهر نیز توانسته حیطه ورزشی خود را توسعه دهد، در تیم سیاه جامگان نیز برای مدتی بازی کرده است. او هم چنین در دوران نوجوانی خود، در فتح مشهد توپ می زد. وی توانست در تیم نوجوانان سیاه جامگان نیز باشد و سپس پس از دو سال سریعا خود را به تیم بزرگسالان رساند. او اشاره کرده است که در زمان بازی در تیم فتح به دلیل درگیر بودن برای کنکور نتوانسته به خوبی خود را نشان دهد. وی پس از آن به تیم های سپاهان و استقلال نیز راه یافت.

درآمد سیاوش یزدانی چقدر است؟

این بازیکن، یکی از پر درآمد ترین بازیکن های ایران می باشد. زمانی که او قصد داشت قرار داد خود را با تیم استقلال تمدید کند، به این تیم مبلغ چهل میلیارد تومان را پیشنهاد داد. این موضوع البته از سوی این مقامات قبول نشد. با این‌ حساب حتی اگر بخواهیم حساب کنیم که این بازیکن مبالغی پایین تر از این را دریافت کرده است، ثروت سیاوش یزدانی میلیاری می باشد که این موضوع نشان می دهد وی یکی از پولدار ترین بازیکنان ایرانی می باشد. مبلغ دقیق ثروت و هم چنین دریافتی درحال حاضر این فرد از تیم استقلال مشخص نیست. اما گمان می رود که وی در مبالغ میلیاردی در حال فعالیت باشد.

برای بررسی نسبی درآمد او می توانید به مقاله خانه فوتبالیست های ایرانی و همچنین ماشین فوتبالیست های ایرانی مراجعه کنید. اطلاعاتی دقیق در این مورد برای شما در دسترس می باشد.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

تا به این قسمت اشاره کردیم که وی در تیم های سیاه جامگان و سپاهان بازی کرده است. وی هم اکنون در تیم استقلال تهران در حال فعالیت می باشد. البته خبر هایی حاکی از این که سیاوش یزدانی در پرسپولیس قرار دارد نیز منتشر شده است. اما این خبر کاملا غلط بود. او هیچ موقع در تیم پرسپولیس به فعالیت نپرداخته است. تا به امروز در تیم هایی که به آن اشاره کردیم در حال فعالیت بوده است. با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام وی می توانید جزء اولین نفراتی باشید که از اخبار مربوط به نقل و انتقالات این بازیکن مطلع شوید. هم چنین اگر وی اقدام به تغییر تیم خود کند، توسط سایت های معتبر نیز اعلام خواهد شد.

جوایز و افتخارات سیاوش یزدانی

وی توانسته در دوران حضور خود در تیم سپاهان و استقلال، افتخارات بسیاری را به صورت تیمی دریافت کند. این افتخارات به ترتیب نایب قهرمانی در لیگ برتر سال های 97-98 به همراه تیم سپاهان، نایب قهرمانی در تیم استقلال در سال های 98-99 مانند تیم سپاهان در لیگ برتر، نایب قهرمانی در تیم استقلال در جام حذفی، از سال 98 تا 1400. با این که این افتخارات به صورت تیمی می باشد اما باعث می شود کارنامه وی بسیار سنگین شده و حضور موثر وی را در این تیم ها نشان می دهد. البته باید ببینیم که در سال های عاطی می تواند چه افتخاراتی را به صورت فردی و یا تیمی نیز کسب کند.

اینستاگرام سیاوش یزدانی چیست؟ 

اینستاگرام سیاوش یزدانی چیست؟ 

برای دیدن عکس سیاوش یزدانی مانند عکس خواهر سیاوش یزدانی، عکس کودکی سیاوش یزدانی و یا ویدیو های بسیار جذاب از این بازیکن، می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام وی مراجعه کنید. این صفحه تا به امروز بالای 800 هزار دنبال کننده دارد. شما از دو طریق می توانید به این صفحه دست پیدا کنید. روش اول که بسیار ساده است، استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. شما با مراجعه به این اپلیکیشن و جست و جو آیدی این فرد که به شرح siavash_yazdani5 می باشد، به راحتی به این صفحه وارد می شود.

روش دوم استفاده از عبارت سیاوش یزدانی اینستا در گوگل می باشد. از این طریق می توانید از نسخه تحت وب اینستاگرام استفاده کنید و وارد صفحه رسمی این فرد شوید. با توجه به نحوه وارد شدن می توانید یکی از این روش ها را استفاده کنید. هم چنین می توانید از هشتگ نام وی نیز در اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید و ویدیو های وی را به هنگام تمرین و یا ویدیو رقص سیاوش یزدانی را مشاهده کنید.

مصاحبه با این فوتبالیست

با این بازیکن مطرح ایرانی تا به امروز مصاحبه های بسیاری انجام شده است. تقریبا می توان گفت از زمانی که محبوبیت این بازیکن شدت گرفت، تعداد این مصاحبه ها نیز افزوده شد. در این مصاحبه ها، سوال هایی مبنی بر زندگی شخصی وی و هم چنین زندگی ورزشی وی پرسیده می شود. این مصاحبه ها به صورت حضوری، اینترنتی و یا رادیویی انجام شده است. اگر تا به امروز موفق نشده اید تا این مصاحبه ها را مشاهده کنید، نگران نباشید. به راحتی می توانید با جست و جو نام وی به همراه کلمه مصاحبه در گوگل، تمامی آن ها را با کیفیتی بسیار خوب در سایت های مربوط به ویدیو مانند آپارات یا یوتیوب با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

جدید ترین اخبار از سیاوش یزدانی

جدید ترین اخبار از سیاوش یزدانی

جدید ترین اخبار سیاوش یزدانی، مربوط به تکنیک های وی می باشد. اگر عبارت تکنیک های سیاوش یزدانی در گوگل جست و جو کرده و ویدیو های مربوط به تمرین وی را مشاهده کنید، متوجه می شود که وی از تکنیک های بسیار جذاب و تازه ای در بازی های خود استفاده می کند. این تکنیک ها امروزه در بین افراد بسیار باب شده است و تقریبا هر بازیکن برای خود تکنیکی جداگانه دارد.

خبر جدید بعدی درمورد این بازیکن نیز، دکترا گرفتن او است. سیاوش یزدانی دکترا را به این دلیل می خواهد شرکت کند و ادامه دهد، تا از سربازی معاف شده و به آن مراجعه نکند. ماجرای دکترای این بازیکن، در بین بازیکن های تیم استقلال به طنز گرفته می شود. باید بینیم که آیا این فرد برای این که به سربازی نرود شروع به تحصیل در زمینه دکترا می کند یا خیر. البته پس از آن نیز باید ببینیم آیا سربازی او بخشیده و معاف می شود و یا باید هم چنان به فکر راهی برای نرفتن به این دوره باشد.

سیاوش یزدانی اهل کجاست؟

همان طور که اشاره کردیم، این بازیکن مطرح ایرانی اصالتی خراسانی دارد. او در مشهد به دنیا آمده و فوتبال خود را نیز در این شهر ادامه داده است. خانواده او نیز تماما برای شهر مشهد می باشند. او ابتدا در تیم های فتح و سیاه جامگان که برای مشهد است فعالیت داشته است. پس از آن شاهد سیاوش یزدانی در پیکان و سپاهان نیز بودیم. این موضوع خبر مهاجرت وی به تهران را می داد. او در حال حاضر نیز در شهر تهران زندگی می کند. معمولا بسیاری از بازیکن ها مانند یزدانی، برای این که بتوانند در تیم های قوی تر بازی کنند و هم چنین حیطه کاری خود را گسترش دهند، به ناچار مجبور به مهاجرت به شهر تهران می شوند. البته این قاعده زمانی تغییر می کند که تیم قدرتمند در شهر دیگری به غیر از تهران باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سیاوش یزدانی کیست؟

  وی بازیکن مطرح ایرانی می باشد که در حال حاضر در استقلال تهران فعالیت دارد. قد سیاوش یزدانی 192 سانتی متر می باشد. وی اصالتی مشهدی دارد و در این شهر نیز متولد شده است. او تنها دارای یک خواهر کوچک تر است. مقطع تحصیلی وی فوق لیسانس است.

 2. آیا این بازیکن ازدواج کرده است؟

  تمامی اخبار مربوط به سیاوش یزدانی و همسرش که تا به امروز منتشر شده است غلط می باشد. وی مجرد می باشد و ازدواج نکرده است. با دنبال کردن صفحه اینستاگرام وی می توانید جزء نفرات اولی باشید که از خبر ازدواج این شخص اطلاع پیدا کنید.

 3. چگونه می توان عکس های این بازیکن مطرح را مشاهده کرد؟

  با استفاده از جست و جو تصاویر گوگل و هم چنین استفاده از صفحه رسمی اینستاگرام این فرد می توانید تمامی عکس های این بازیکن مطرح ایرانی را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

 4. ماجرای دکترا این بازیکن چه می باشد؟

  یزدانی تا به امروز به سربازی نرفته است. او با ادامه دادن تحصیل خود توانسته این موضوع را به عقب بی‌ اندازد. به همین دلیل اشاره شده است که او تصمیم دارد تا در مقطع دکترا نیز تحصیل کند تا به سربازی نرود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *