لیست فوتبالیست های استقلال در دربی + بیوگرافی و حواشی آن ها

در این مقاله قصد داریم که در رابطه با فوتبالیست های تیم استقلال و الخصوص اسطوره های استقلال برای شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در رابطه با زندگی شخصی این افراد به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

قبل از بررسی لیست این اسامی در ادامه می خواهیم لینک هایی را در دسترس شما قرار بدهیم که بدون شک به آن ها نیاز فوق الهاده ای پیدا خواهید کرد :

فوتبالیست های استقلال چه افرادی می باشند؟

فوتبالیست های استقلال چه افرادی می باشند؟

در تیم استقلال تهران (ویکی پدیا باشگاه فوتبال استقلال تهران) بازیکنان بزرگ و حرفه ای حضور دارند که موجب موفقیت های این تیم شده اند و توانسته اند که پیروزی های بسیار زیادی را برای این تیم به ارمغان بیاورند. از بازیکنان اسبق استقلال می توان به سید مهدی رحمتی و همچنین فرهاد مجیدی اشاره کرد که از اسطوره های تاریخ فوتبال استقلال محسوب می شوند. در این قسمت می خواهیم برخی از این بازیکنان را به شما معرفی کنیم و همچنین توضیحاتی را درباره آن ها به شما بدهیم.

رشید مظاهری

محمد رشید مظاهری که از بهترین دروازه بانان تیم استقلال می باشد در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال 1368 در شهر گچساران به دنیا آمده است. وی سابقه حضور در تیم هایی مانند استقلال، تراکتور و فولاد اهواز را داشته است و بار ها باعث برد و موفقیت تیم خود بوده است. مهم است بدانید که رشید مظاهری در تیم ملی زیر 23 سال و همچنین تیم ملی حضور داشته و افتخارات زیادی را برای آن ها به دست آورده است.از بزرگ ترین افتخارات این فرد می توان به قهرمانی لیگ برتر در سال 93 به همراه تیم فولاد خوزستان اشاره کرد.

وریا غفوری

وریا غفوری که کاپیتان تیم استقلال می باشد در تاریخ 29 شهریور ماه سال 1366 در شهر سنندج به دنیا آمده است و در حال حاضردر این تیم در پست مدافع راست فعالیت می کند. این شخص با پیراهن شماره 21 در این تیم بازی می کند و سابقه حضور در تیم های زیادی را نیز تا به حال داشته است. از بزرگ ترین تیم هایی که غفوری در آن ها حضور داشته است می توان به پاس همدان، شهرداری تبریز و همچنین سپاهان اشاره کرد. مهم است بدانید که این شخص سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارا می باشد.

سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی که از مدافعان میانی تیم استقلال می باشد در تاریخ 12 اسفند ماه سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده است. او سابقه حضور در تیم هایی مانند پیکان، سیاه جامگان و همچنین سپاهان را داشته است و بار ها برای این تیم ها درخشیده است. با این که پست این شخص در تیم استقلال دفاع کردن می باشد، اما 6 گل را برای تیم های مختلف توانسته است به ثمر برساند. او در سال 2019 به تیم استقلال پیوسته است و تا به حال نیز در این تیم از بازیکنان تاثیر گذار بوده است.

عارف آقاسی

عارف آقاسی یکی از فوتبالیست های استقلال می باشد که در تاریخ 13 دی ماه سال 1375 در شهر ایذه به دنیا آمده است. وی در پست مدافع میانی در تیم های مختلف مشغول به فعالیت می باشد و در تیم های بزرگی مانند فولاد، تراکتور و استقلال سابقه حضور و درخشش داشته است. وی تا به حال سابقه حضور در تیم ملی زیر 23 سال و تیم ملی بزرگسالان را داشته است و توانسته است که بار ها موجب موفقیت های تیم خود شود.

محمد دانشگر

از دیگر مدافعان میانی تیم استقلال آقای محمد دانشگر می باشد که در تاریخ 30 دی ماه سال 1372 به دنیا آمده است و اکنون 28 ساله می باشد. وی متولد شهر برازجان واقع در استان بوشهر می باشد. او سابقه حضور در تیم هایی مانند فجر سپاسی، نفت تهران، سایپا و استقلال را داشته است. محمد دانشگر یکی از بهترین مدافعان این تیم می باشد و بار ها در تیم های مختلف درخشیده است. او سابقه حضور در تیم ملی زیر بیست و سه سال و همچنین تیم ملی زیر بیست سال حضور داشته است و موفق به زدن 2 گل نیز برای آن ها تا به حال شده است.

روزبه چشمی

روزبه چشمی یکی از بهترین هافبک های دفاعی تیم استقلال می باشد که در تاریخ 3 تیر ماه سال 1372 به دنیا آمده است و در حال حاضر بیست و هشت ساله می باشد. او سابقه حضور در تیم های بزرگی مانند صبای قم، استقلال و ام صلال را داشته است و با بازی های درخشان خود در مقابل تیم های مختلف بار ها موجب پیروزی تیم خود شده است. روزبه در تیم ملی زیر بیست سال، زیر بیست و سه سال و بزرگسالان حضور داشته است و تا به حال نیز نزدیک به 7 گل را برای این تیم ها به ثمر رسانده است.

آرش رضاوند

آرش رضا وند از دیگر بازیکنان تاثیر گذار تیم باشگاهی و بزرگ استقلال می باشد که در تاریخ 13 مهر ماه سال 1372 در شهر تهران به دنیا آمده است. وی در پست هافبک هجومی در تیم های مختلفی مانند نفت تهران، سایپا و استقلال بازی می کند. او با بازی در تیم های باشگاهی مختلف تاکنون موفق به زدن 3 گل شده است و توجه طرفداران این تیم را به خود جلب کرده است. این شخص در سال 2019 به تیم استقلال وارد شده است و تاکنون نیز 1 گل را برای این تیم توانسته است به ثمر برساند.

مهدی مهدی پور

مهدی مهدی پور که از هافبک های میانی تیم استقلال می باشد در تاریخ 3 آبان ماه سال 1373 در شهر اصفهان به دنیا آمده است و اکنون بیست و هفت سال سن دارد. مهدی پور با پیراهن شماره 9 در تیم های مختلفی مانند ذوب آهن، راه آهن، تراکتور و استقلال حضور داشته است و تا به حال نیز نزدیک به 8 گل را برای آن ها به ثمر رسانده است. او نیز یکی از فوتبالیست های تیم استقلال می باشد. نکته قابل ذکر این می باشد که مهدی مهدی پور در تیم ملی زیر بیست و سه سال نیز حضور داشته است و توانسته است در 2 بازی نیز برای این تیم به میدان برود.

مهدی قائدی

مهدی قائدی یکی از بازیکنان سابق تیم استقلال محسوب می شود که در تاریخ 14 آذر ماه سال 1377 در شهر بوشهر به دنیا آمده است. او در پست وینگر برای تیم های باشگاهی بسیاری تا به حال به میدان مسابقات رفته است و افتخارات زیادی را نیز برای این تیم ها به دست آورده است. مهدی قائدی سابقه حضور در تیم های بزرگی مانند استقلال، ایران جوان و شباب الاهلی را داشته است و گل های زیادی را نیز برای آن ها به ثمر رسانده است. قائدی در طی مدت زمان حضورش در تیم استقلال 20 گل را برای این تیم زده است و مهم است بدانید که در تیم ملی زیر 17 سال و تیم ملی زیر 23 سال نیز حضور داشته است و در حال حاضر نیز در تیم ملی بزرگسالان مشغول به فعالیت می باشد.

آرمان رمضانی

آرمان رمضانی که در پست مهاجم می باشد در تاریخ 1 تیر ماه سال 1371 در شهر رشت به دنیا آمده است. او تا به حال در باشگاه ها و تیم های بزرگی مانند فجر سپاسی، پاس همدان، مس رفسنجان و همچنین پرسپولیس سابقه درخشش و گل زنی را داشته است. او توانسته است در 16 بازی برای استقلال 3 گل را برای تیم خود به ثمر برساند و همچنین موجب برد و افتخارات تیم خود شود. از بزرگ ترین افتخارات این بازیکن مهاجم می توان به عنوان نایب قهرمانی پرسپولیس در سال 2020 اشاره کرد که به همراه این تیم حضور داشت.

امیر ارسلان مطهری

از دیگر فوتبالیست های بزرگ و تاثیر گذار در تیم باشگاهی استقلال امیر ارسلان مطهری می باشد که در تاریخ 19 اسفند ماه سال 1371 در شهر گرمسار به دنیا آمده است. او در پست مهاجم بوده و با پیران شماره هفتاد و دو بار ها برای تیم های مختلف به میدان مسابقات رفته است و همچنین افتخارات زیادی را برای آن ها به دست آورده است. مطهری سابقه حضور در تیم هایی مانند نفت تهران، پارس جنوبی و تراکتور را داشته است و توانسته است گل های بسیاری برای آن ها بزند. نکته مهم این است که امیر ارسلان مطهری در تیم ملی زیر بیست و سه سال نیز حضور داشته است و در 17 بازی توانسته است 12 گل ملی را در کارنامه خود به ثبت برساند.

حسین حسینی

سید حسین حسینی، در تاریخ 9 تیر ماه سال 1371 به دنیا آمده است و در پست دروازه بانی در تیم استقلال فعالیت می کند. او نیز یکی از بازیکنان بزرگ در تیم استقلال بوده که بار ها توانسته است موجب پیروزی تیم خود شود. سید حسین حسینی، با پیراهن شماره 1 برای تیم استقلال به میدان رفته است و همچنین سابقه حضور در تیم های مختلفی مانند برق شیراز، استقلال و ملوان را داشته است. از افتخارات این بازیکن می توان به قهرمانی در لیگ برتر در سال های 1391 تا 1392 به همراه تیم استقلال اشاره کرد. او توانسته است در سال 2018، در چهار بازی 3 کلین شیت را داشته باشد.

بازیکنان خارجی استقلال چه کسانی هستند؟

در تیم باشگاه پرطرفدار و معروف استقلال از بازیکنان خارجی هم در بازی ها و برد و امتیازات خود استفاده می کنند. می توان به آقای پیر کارلو از کشور لهستان که دروازه بان و نخستین بازیکن خارجی تاریخ باشگاه استقلال بود اشاره کرد و همین طور به آقای رودی ژستد از کشور فرانسه و بنین که مهاجم در سال 1400 و آقای ارتور کوین یاگما از کشور کامرون و فرانسه به عنوان مدافع در سال 1400 و آقای نیکولای بودوروف از کشور بلغارستان به عنوان مدافع در سال 1398 که بعد از گسترد گی کرونا ویروس در ایران از کشور ایران خارج شد و دیگر بازنگشت. آقای هروویه میلیچ از کشور کرواسی به عنوان مدافع در سال 1400 و آقای شیخ دیاباته از کشور مالی در سال 1400 به عنوان مهاجم و بهترین گل زن خارجی تاریخ در تیم استقلال و نخستین بازیکن خارجی استقلال که همچنین به آقای گل فوتبال در ایران معروف و مشهور شد. آقای گادوین منشا از کشور نیجریه به عنوان مدافع در سال 1398 که از تیم مشهور پرسپولیس به صورت مستقیم به تیم استقلال پیوست که سومین بازیکن فوتبال غیر ایرانی شناخته شد که هم در تیم باشگاه پرسپولیس و هم در تیم باشگاه استقلال بازی کرده است.

بازیکنان استقلال و همسرانشان

بازیکنان استقلال و همسرانشان

برخی افراد هستند که به دانستن در رابطه با افراد معروف و همسرانشان کنجکاوی های زیادی دارند و می خواهند بدانند که خانواده بازیکن محبوب خود را چه افرادی تشکیل می دهد. در رابطه با همسران این بازیکن ها تحقیقاتی را انجام دادیم که در این قسمت می خواهیم نتیجه های آن را به شما ارائه کنیم. به عنوان مثال مهدی قائدی که یکی از بازیکنان تیم استقلال می باشد، همسری داشته که 7 سال از او بزرگ تر می باشد و همچنین شغل او بلاگری اینستاگرام می باشد. از سوی دیگر وریا غفوری دارای همسر و فرزند می باشد، اما از همسر او در سایت های مختلف اینترنتی اطلاعات چندانی به چشم نمی خورد. در این تیم افرادی مانند محمد دانشگر و عارف آقاسی مجرد می باشند و همسر و فرزندی را ندارند. شما می توانید برای دین عکس های فوتبالیست های استقلال به همراه همسر و خانواده شان با یک جست وجوی ساده در سایت های مختلف اینترنتی عکس های زیادی را از آن ها مشاهده کنید. همچنین در برخی از پیج های اینستاگرامی نیز تصویر ها و عکس های بسیار زیادی از این افراد به چشم می خورد.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال بهترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

کدام یک از فوتبالیست های استقلال بهترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

ممکن است که تا به حال این سوال را از خود پرسیده باشید که فوتبالیست ها و بازیکن های تیم استقلال تاکنون عملکرد خوبی را داشته اند؟ یا در میان این بازیکن ها آیا فوتبالیست های ضعیفی هم وجود دارد. یکی از پر افتخار ترین بازیکنان و فوتبالیست های تیم استقلال آقای وریا غفوری می باشد که سال ها است درتیم بزرگ استقلال مشغول به فعالیت می باشد. او تا به حال بهترین عملکرد را در تیم خود نشان داده است و همچنین توانسته است افتخارات زیادی را نیز برای این تیم به دست آورد. از دیگر بازیکنان مهم این تیم می توان به محمد رشید مظاهری اشاره کرد که در تیم استقلال، حضوری بسیار تاثیر گذار را دارا می باشد. وی از تاثیر گذار ترین بازیکن ها در این تیم می باشد و توانسته است با کلین شیت های خود بار ها سبب برد این تیم شود.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال ضعیف ترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

شاید از خود بپرسید که در میان بازیکنان و فوتبالیست های تیم بزرگ استقلال، آیا افرادی نیز وجود دارند که عملکرد ضعیف تری را در مقایسه با سایر بازیکنان داشته باشند؟ در این رابطه تحقیقات زیادی را انجام دادیم و با جست و جو های خود به نتایج جالبی نیز دسترسی پیدا کردیم. آرش رضا وند یکی از بازیکنان بزرگ استقلال می باشد که در این فصل نتوانسته است بازی چندان تاثیر گذار و مهمی را از خود نشان دهد و در میان سایر بازیکنان عملکرد نسبتا ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته است. از سوی دیگر فردی مانند عارف آقاسی نیز در این فصل نتوانسته است بازی های تاثیر گذار و چشم گیری را نشان بدهد و به همین دلیل در این فصل او را بیشتر در روی نیمکت مسابقات مشاهده می کنیم. در این تیم بازیکنان ضعیف دیگری وجود نداشته و نمی توانیم فوتبالیست هایی با عملکرد ضعیف در آن مشاهده کنیم.

عکس فوتبالیست های استقلال

عکس فوتبالیست های استقلال

افراد زیادی هستند که به دیدن عکس بازیکن ها و فوتبالیست های محبوب خود علاقه بسیار زیادی دارند اما راه و روش آن را بلد نیستند. در این قسمت می خواهیم به شما برخی از راه های دیدن عکس فوتبالیست های تیم استقلال را معرفی کنیم. یکی از راه های مشاهده کردن عکس ها و تصویر های فوتبالیست های استقلال مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی و جست و جو کردن در این سایت ها می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده تصویر های زیادی را از این افراد پیدا کرده و مشاهده کنید. همچنین شما می توانید در پیج های مختلف اینستاگرامی و پیج های رسمی و شخصی این افراد، عکس های زیادی را از آن ها مشاهده کنید. مهم است بدانید که این افراد یعنی فوتبالیست های استقلال در برنامه هایی مانند کلاب هاوس و توئیتر نیز فعالیت می کنند و عکس های خود را در این فضا ها منتشر می کنند. شما می توانید در ادامه همین پست یکی از عکس های با کیفیتی را که از این افراد برای شما تهیه کرده ایم را مشاهده کنید.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال پر حاشیه ترند؟

کدام یک از فوتبالیست های استقلال پر حاشیه ترند؟

یکی از رایج ترین سوالات افراد این است که در میان بازیکنان تیم استقلال، کدام یک از آن ها تا به حال حاشیه های بیشتری را با خود به همراه داشته است؟ در این رابطه باید بگوییم که وریا غفوری یکی از پر حاشیه های فوتبال استقلال می باشد و توانسته است بار ها مورد حمله طرفداران فوتبال قرار بگیرد. یکی از حاشیه هایی که او داشته است مربوط به بحث سیاست می باشد که وی را مورد حملات شدید قرار داد. از دیگر فوتبالیست های پر حاشیه در تیم استقلال آقای مهدی قائدی می باشد. وی پس از ازدواج خود با خانم بلاگری که 7 سال از او بزرگ تر بود، مورد حاشیه قرار گرفت. شما می توانید عکس مهدی قائدی را به همراه همسر بلاگر خود در سایت های مختلف تماشا کنید.

آخرین خرید تیم استقلال چه کسانی بودند؟

برخی از سرمربی های تیم های بزرگ مانند پرسپولیس و استقلال به هنگام خرید ها و نقل و انتقالات، از بازیکنانی استفاده می کنند که برای تیمشان سود های زیادی به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که این تیم تا به حال هنوز خرید هایی انجام نداده است، اما این طور به نظر می رسد که سرمربی این تیم گزینه هایی را مد نظر خود دارد. این طور به نظر می رسد که آقای فرهاد مجیدی قصد خرید بازیکنانی مانند صالح حردانی، ژان کارلوس و صفا هادی را داشته باشد. البته هنوز این خبر ها قطعی نشده است و نمی دانیم که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

مبلغ قرارداد فوتبالیست های استقلال بالاست؟

مبلغ قرارداد فوتبالیست های استقلال بالاست؟

ممکن است این سوال را بپرسید که آیا مبلغ قرارداد فوتبالیست های تیم استقلال بالا می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برخی از تیم های بزرگ باشگاهی نظیر استقلال و یا پرسپولیس که بازیکنان مطرح را در تیم خود دارند، مجبور به بستن قرارداد با بازیکن های گران می باشند. به همین ترتیب برخی از افراد گمان می کنند که مبلغ قرارداد این تیم ها زیاد می باشد. در حالی که فدراسیون برای نگه داشتن تیم خود و موفقیت ها و افتخارات زیاد، باید با بازیکنان گران قرارداد هایی را ببندد.

ماشین فوتبالیست های استقلال

در تیم استقلال بازیکنانی وجود دارد که ماشین های آخرین مدل را سوار می شوند. در برخی از مواقع خودروی این بازیکنان حاشیه هایی را برای آن ها به وجود می آورد. شما می توانید در سایت های مختلف نام ماشین افراد این تیم را ببینید و همچنین تصویر های بسیار زیادی نیز از ماشین این فوتبالیست ها مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. در تیم استقلال کدام یک از بازیکنان این تیم عملکرد بسیار قوی تری را در مقایسه با سایر بازیکن ها و فوتبالیست ها داشته است؟

  وریا غفوری و مهدی قائدی از افرادی می باشند که در مقایسه با سایر بازیکن های این تیم عملکرد قوی تری را از خود نشان داده اند.

 2. در حال حاضر کاپیتان تیم استقلال چه کسی می باشد؟

  اکنون کاپیتان این تیم آقای وریا غفوری است که درخشش زیادی را نیز تا به حال برای این تیم داشته است.

 3. سرمربی این تیم اکنون چه کسی می باشد؟

  سرمربی کنونی این تیم آقای فرهاد مجیدی می باشد که از بهترین بازیکنان سابق این تیم محسوب می شود.

 4. دروازه بان استقلال کیست؟

  آقای محمد رشید مظاهری و سید حسین حسینی از دروازه بان های این تیم می باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *