امیر عابدزاده استقلالی است یا پرسپولیسی؟ بیوگرافی ژن خوب دروازبانی ایران

امیر عابدزاده فرزند عقاب آسیا احمدرضا عابدزاده معروف به بچه عقاب می باشد.احمد رضا عابدزاده محبوب قلب ها و دروازه بان اسبق تیم ملی ایران که حالا فرزند او نام عابدزاده را در عرصه فوتبال زنده نگه داشته است امیر بیشترین نام و آوازه اش به خاطر پدرش می باشد. پسری که منش و جوانمردی را از پدر آموخته و رهرو راه پدر می باشد. علاقمندان به فوتبال و طرفداران این دروازه بان جوان تمایل دارند که از زندگی شخصی و حرفه ای او بیشتر بدانند و ما سعی کردیم با ارائه مطالبی این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم و امید آن را داریم که تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بیوگرافی امیر عابدزاده

بیوگرافی امیر عابدزاده

امیر عابدزاده که امروزه به عنوان یکی از لژیونرهای ایران شناخته می شود در واقع فرزند احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران می باشد او در خانواده چهار نفره بزرگ شده است و تک پسر می باشد و یک خواهر به نام نگار دارد او در یک خانواده اصیل بزرگ شده است و تمام منش و اخلاق یک ورزشکار حرفه ای را زیر نظر پدر آموخته است. فرزندی که از خرد سالی زیر نظر یک اسطوره بزرگ شده است و فوتبال را آموخته است و مربی همچون عقاب آسیا او را پرورش داده است و نتیجه آن آینده درخشانی است که این دروازه بان جوان در آن پا گذاشته است.

قد او ۱۸۶ سانتی متر می باشد. او از ۷ سالگی زیر نظر پدر تمرین می کرد و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ میلادی عضو آکادمی پرسپولیس بوده و بعد از شناخته شدن به عنوان یکی از فوتبالیست های پرسپولیس در ۱۵ سالگی به انگلستان رفت و در آن جا به صورت حرفه ای فوتبال را ادامه داد در سال ۲۰۰۸ عضو تیم برنتفورد شد و در ۲۰۰۹ به آکادمی باشگاه تاتنهام پیوست و در سال ۲۰۱۱ به کشور آمریکا رفت و در تیم لس آنجلس بلوز مشغول شد و در سال ۲۰۱۲ به تیم پرسپولیس پیوست و اکنون دروازه بان تیم پونفرادنیا می باشد. او در آبان ماه سال ۱۳۹۶ از طرف کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد و در لیست بازیکنان تیم ملی قرار گرفت. او اولین بازی ملی خود را در تیم ملی ایران در مقابل تیم ملی ازبکستان در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ انجام داد که نتیجه این بازی یک بر صفر به نفع ایران به پایان رسید.

درآمد امیر عابدزاده چقدر است؟

حرفه فوتبال حرفه ای بسیار پر درآمد است که در آن قراردادهایی با رقم های بسیار بالا بسته می شود مخصوصا تیم هایی نظیر پرسپولیس و استقلال که این دروازه بان جوان و جویای نام در سال ۲۰۱۲ به تیم پرسپولیس پیوست و با این تیم قراردادی منعقد کرد. امیر بیشترین عمر حرفه ای خود را در خارج از ایران سپری کرده است و برای تیم های خارجی به میدان رفته است طبق مطالب بالا درآمد این فوتبالیست بسیار خوب می باشد و در وضعیت مالی عالی قرار و یکی از افراد ثروتمند می باشد.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست جوان و فرزند پر افتخار عقاب آسیا در تیم های مختلفی حضور داشته است که اکثر تیم های او خارجی بوده اند در تیم های چون لس آنجلس بلوز، تیم برنتفورد، تیم لندن تایگر و تیم های داخلی نظیر پرسپولیس و راه آهن حضور داشته است و اکنون در تیم پونفرادنیا مشغول است. به گفته پدر او این دروازه بان جوان برای بازی در تیم های خارجی ساخته شده است چون حضور او در تیم های داخلی حاشیه های زیادی را برای او به همراه خواهد داشت.

جوایز و افتخارات امیر عابدزاده

این دروازه بان جوان در ابتدای راه پر افتخار پدرش احمد رضا عابدزاده می باشد پدری که لقب عقاب آسیا را دارد و در قلب همه ایرانیان جای دارد دروازه بانی پر افتخار و پر آوازه که پسر او هم نیز افتخاراتی را کسب کرده است و از جمله افتخارات امیر عابدزاده می توان به نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران در سال ۱۳۹۳-۱۳۹۲ و نایب قهرمانی جام حذفی در سال ۱۳۹۲-۱۳۹۱ اشاره کرد همچنین او در تیم پونفرادنیا به عنوان دومین بازیکن برتر در بازی پونفرادنیا در مقابل رئال ساراگوسا انتخاب شد. او در ابتدای مسیر است و هنوز راه طولانی در این مسیر را باید طی کند که با توجه به کارنامه حرفه ای او تا کنون می توان گفت که آینده درخشان تری در پیش دارد و شاهد افتخارات خیلی بیشتری از او خواهیم بود.

اینستاگرام امیر عابدزاده چیست؟

علاقه مندان این بازیکن جوان و با استعداد ایرانی می توانند برای دیدن عکس های او به صفحات اینترنتی مراجعه نمایند و همچنین می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام پر آوازه او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دسترسی پیدا کنند و شاهد دیدن عکس و فیلم های بیشتری از این بازیکن باشند و یا این که می توانند مستقیما با مراجعه به نشانی abedz به پیج او دست پیدا کنند علاقمندان جهت کسب اطلاع از زندگی شخصی و حرفه ای این بازیکن بهتر است که اطلاعات مربوط به این بازیکن را مستقیما از پیج خودش پیگیری کنند و مستقیم در جریان بازی های او و زندگی شخصی او در خارج از کشور قرار بگیرند و به سایت های نامعتبر مراجعه نکنند که اطلاعات نادرست در اختیارشان قرار نگیرد.

مصاحبه با این فوتبالیست

مصاحبه با این فوتبالیست

تا کنون مصاحبه های گوناگونی با این بازیکن صورت گرفته است هر چند که او مانند پدرش با مصاحبه کردن موافق نیست. او در این مصاحبه ها از اهدافش در آینده و تلاش هایی که در گذشته کرده است سخن گفته است او در یکی از مصاحبه هایش در مورد اهدافش در آینده گفته است که هدف اصلی فوتبالی من پیوستن به تیم رئال مادرید است و بازی در اسپانیا است هرچند که به خاطر این آرزو و هدفم مورد تمسخر خیلی از افراد قرار گرفته ام ولی من از این هدفم دست بر نمی دارم و این هدف خود را جدی دنبال می کنم هدف من فرا تر از فوتبال ایران است و هدف من فوتبال در اروپا است. او در مورد پدرش گفته است که پشتکار پدرم را همیشه الگوی خودم قرار می دهم این خصوصیت پدرم را تحسین می کنم او برای این که به هدفش برسد همیشه انگیزه دارد و تلاش می کند.

این دورازه بان جوان و با انگیزه در ادامه مصاحبه در جواب این که احمد رضا عابدزاده را در یک کلام خلاصه کن بیان کرد عادت به تمرین، تمرین کردن برای پدرم مثل غذا خوردن و نفس کشیدن است کلمه عادت به تمرین برازنده این اسطوره و عقاب آسیا می باشد. احمد رضا عابدزاده پدر امیر این دورازه بان حرفه ای هم نیز طی مصاحبه ای در مورد او این چنین بیان می کند که امیر از همان روزی که توانست راه برود بازی با توپ را شروع کرد و علاقه زیادی به این بازی داشت و بعد از گذشت مدتی به دروازه بانی علاقه پیدا کرد و خداروشکر توانست در این راه موفق شود و برای خود به نام و آوازه ای در این زمینه دست پیدا کند خوشحالم که او در کنار دروازه بانی درسش را هم ادامه می دهد.

جدید ترین اخبار از امیر عابدزاده

امیر عابدزاده با تلاش و کوشش فراوانش توانسته است در عرصه فوتبال خوش بدرخشد و باعث افتخار پدرش شود و نشان داده است که می توانند همانند پدرش در زمینه فوتبال اسطوره شود و با توجه به کوشش های این جوان مشتاق فوتبال باید منتظر جدیدترین خبر ها از موفقیت های پی در پی او باشیم و با تلاشی که دارد منتظر خبر رسیدن به آرزویش که همان دروازه بانی رئال مادرید است باشیم.

امیر عابدزاده اهل کجاست؟

امیر عابدزاده اهل کجاست؟

امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی در تهران به دنیا آمده است و تا ۱۵ سالگی در تهران زندگی می کرده است و بعد از آن به انگلستان رفت. او دروازه بان تیم ملی هم بوده است و کشورش را به قصد پرداختن به حرفه فوتبالش ترک کرده است. او از ایران رفت تا به عنوان یک دروازه بان بزرگ به کشورش باز گردد.

سوالات متداول

 1. امیر عابدزاده متولد چه سالی است و در کدام شهر به دنیا آمده است؟

  امیر عابد زاده متولد ۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۲ هجری شمسی است او در شهر تهران متولد شده است.

 2. او در چه سالی و توسط چه کسی به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد؟

  این دروازه بان جوان و با استعداد در آبان ماه سال ۱۳۹۶ توسط سرمربی تیم ملی ایران کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد‌.

 3. این دورازه بان حرفه ای و خوش اخلاق در چه تیم هایی بازی کرده است؟

  در سال ۲۰۰۸ عضو تیم برنتفورد شد و در ۲۰۰۹ به آکادمی باشگاه تاتنهام پیوست و در سال ۲۰۱۱ به کشور آمریکا رفت و در تیم لس آنجلس بلوز مشغول شد و در سال ۲۰۱۲ به تیم پرسپولیس پیوست و اکنون دروازه بان تیم پونفرادنیا می باشد. او در آبان ماه سال ۱۳۹۶ از طرف کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد

 4. نام کامل امیر عابدزاده چه می باشد و در خانواده چند نفره بزرگ شده است؟

  نام کامل این دروازه بان جوان امیر رضا عابد زاده می باشد که در خانواده ۴ نفره بزرگ شده است و پدر او اسطوره فوتبال ایران و عقاب آسیا احمد رضا عابد زاده می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *