بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر پر حاشیه + قد، وزن و شماره موبایل او

در مقاله قرار است بیوگرافی محمد روشنفکر را در اختیار شما قرار دهیم. امروزه یکی از راه های سرگرمی و کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی است و از شبکه هایی که بستر بسیار پر طرفداری برای کسب درآمد شده و اکثر مردم این روزها در آن فعالیت دارند اینستاگرام و تیک تاک است. عده ای برای سرگرمی و گذراندن وقت و عده ای دیگر برای کسب درآمد در این شبکه ها فعالیت می کنند. یکی از تیک تاکرهای ایرانی که جدیدا در اینستاگرام و تیک تاک به شهرت رسیده است محمد روشنفکر است. این چهره اینستاگرامی از اولین افرادی است که در ایران فعالیت حرفه ای خود را در تیک تاک شروع کرده است. او با 28 سال سن نسبت به دیگر تیک تاکرها و چهره های اینستاگرامی سن بیشتری دارد و لقب پدر تیک تاک ایران را داراست.

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر ملقب به پدر تیک تاک ایران از چهره های معروف اینستاگرامی است که توانسته با کلیپ های خود مخاطبان و طرفداران زیادی را در این شبکه اجتماعی جذب کند. محمد، زاده 21 خرداد سال 1372 است و اصالت وی مازندرانی است ولی ساکن تهران می باشد. او در رشته الکترونیک تحصیل کرده است. محمد فعالیت خود را که آغاز شهرتش بود به همراه گروه دوستانش که شامل نیکا فلاحی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، ارسلان کاشی، رضا برزگر، متین امینی و عباس اقدام بود شروع کرد و این گروه در بین جوانان و نوجوانان بسیار محبوب شده است. افراد این گروه همگی تا کنون به شهرت و دنبال کننده های زیادی رسیده اند.

این چهره همچنین به رشته ووشو علاقه مند است و مقام های استانی در این رشته دارد. او علاوه بر تحصیل در رشته الکترونیک دارای مدرک دیپلم زبان نیز می باشد و همچنین مقام دوم کشوری در طراحی با زغال را نیز کسب کرده است. علت این که لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است این است که از اولین افرادی است که فعالیت حرفه ای با سبک جدید را در تیک تاک در ایران شروع کرده است. او همچنین نسبت به سایر تیک تاکرها سن بیشتری دارد.

عکس های جدید محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

می توان عکس های محمد روشنفکر را در موتور جستجو گوگل به راحتی مشاهده کرد؛ همچنین در پیچ رسمی محمد روشنفکر و پیچ هایی که فن های او اداره می کنند نیز عکس های این چهره اینستاگرامی وجود دارد که به راحتی می توان با سرچ کردن نامش به آن ها دسترسی پیدا کرد. همچنین طرافداران بسیاری فن پیج هایی برای این اینستاگرامر ایجاد کرده اند که در این پیج ها عکس ها و فیلم های محمد روشنفکر وجود دارد که علاقه مندان به این چهره می توانند مشاهده کنند.

آدرس پیج اینستاگرام محمد روشنفکر چیست؟

می توان با سرچ کردن نام محمد روشنفکر در اینستاگرام به چندین فن پیج از این چهره دسترسی پیدا کرد. همچنین پیج اصلی محمد روشنفکر با آدرس mamad_roshanfekr نیز در حال فعالیت است که ویدیوها، عکس ها و استوری های او را می توان از این پیج دنبال کرد. اگر شما نیز علاقه مند به این چهره اینستاگرامی هستید و می خواهید با فعالیت های او آشنا شوید می توانید در شبکه اینستاگرام، پیج محمد روشنفکر را دنبال کنید. محمد فعالیت زیادی در این شبکه اجتماعی دارد و نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی می توان گفت فعالیت اصلی اش در اینستاگرام و تیک تاک است.

حاشیه های محمد روشنفکر

حاشیه های محمد روشنفکر

با توجه به شغل محمد روشنفکر و شهرتی که امروزه دارد، حاشیه های زیادی درباره این چهره اینستاگرامی به وجود می آید که می توان آخرین حواشی مربوط به این اینستاگرامر را مربوط به مهاجرتش همراه با نیکا فلاحی به ترکیه دانست. همچنین شایعاتی درباره این که روابط محمد روشنفکر و متین امینی به مشکل خورده است و علت عدم همراهی متین امینی در مهاجرت با محمد همین مشکلات بوده نیز وجود دارد که صحبت های محمد در یکی از لایوهایش در مورد مهاجرتش به ترکیه نیز تا حدودی مهر تاییدی بر این حواشی بود.

همچنین به این دلیل که محمد روشنفکر و نیکا فلاحی با هم به ترکیه مهاجرت کرده اند شایعاتی مبنی بر رابطه عاطفی این دو نفر به وجود آمد که هر دو این شایعات را در صحبت هایشان رد کردند و نوع رابطشان را دوستانه تعریف کردند. محمد در مورد این که در رابطه عاطفی قرار دارد یا خیر، نیز گفته است که رابطه ای 8 ساله در گذشته داشته است که به سرانجام نرسیده است و در حال حاضر در رابطه ای نیست.

محمد روشنفکر در ایران زندگی می کند؟

محمد اصالتا مازندرانی است و در تهران زندگی می کرد اما اخیرا به همراه چهره مشهور اینستاگرامی دیگر نیکا فلاحی که با محمد شروع به فعالیت و ساخت کلیپ کرده بود به ترکیه مهاجرت کرده اند. علت این مهاجرت هنوز مشخص نیست و چیزی از علت رفتنشان در پیج های رسمی شان اعلام نکرده اند و همچنین از زمان بازگشت یا این که احتمال بازگشتشان وجود دارد یا خیر نیز صحبتی نکرده اند. او در حال حاضر در کشور ترکیه به ساختن کلیپ می پردازد.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

شغل اصلی محمد روشنفکر تیک تاکر و اینستاگرامر است و از طریق ساختن کلیپ های جذاب و طنز و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به درآمد و شهرت رسیده است. او در زمینه رشته تحصیلی خود یعنی مهندسی الکترونیک فعالیتی ندارد و فقط در گذشته چند سال در زمینه رشته ورزشی مورد علاقه خود یعنی ووشو فعالیت داشته و موفق به کسب مدال های قهرمانی استانی شده است.

دوست دختر او کیست؟

دوست دختر او کیست؟

محمد در حال حاضر در رابطه عاطفی ای نیست و در یکی از ویدیوهای منتشر شده گفته بود که 8 سال در رابطه عاطفی بوده است که سرانجام نداشته و جدا شده اند. او در یکی از لایوهایش در مورد این رابطه عاطفی توضیحات کوتاهی داده است و گفته است که این رابطه بدون دلیل از سمت طرف مقابل به اتمام رسیده است و وی علتش را نمی داند. می توان ویدیوهای این لایوها را در گوگل و سایت هایی مثل آپارات مشاهده کرد.

محمد روشنفکر اهل کجاست؟

محمد روشنفکر یا پدر تیک تاک ایران متولد مازندران شهرستان بهشهر می باشد؛ او در تهران زندگی کرده است و در حال حاضر به ترکیه مهاجرت کرده است.

محمد روشنفکر چه رابطه ای با نیکا فلاحی دارد؟

محمد روشنفکر و نیکا فلاحی از ابتدا در یک اکیپ بوده اند و آشنا شده اند و شروع به فعالیت در اینستاگرام و تیک تاک کرده اند؛ به این صورت همکاری و دوستیشان شکل گرفته است. آن ها با یکدیگر در ساخت کلیپ همکاری می کنند و همچنین با هم به ترکیه مهاجرت کرده اند و بین این دو نفر رابطه دوستانه وجود دارد.

کلیپ های محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

می توان کلیپ های محمد روشنفکر را در موتور جستجو گوگل به راحتی مشاهده کرد، همچنین در پیچ رسمی محمد روشنفکر و پیچ هایی که فن های او اداره می کنند نیز کلیپ های این چهره اینستاگرامی وجود دارد؛ به راحتی می توان با سرچ کردن نامش به آن ها دسترسی پیدا کرد. همچنین طرافداران بسیاری فن پیج هایی برای این اینستاگرامر ایجاد کرده اند. در این پیج ها عکس ها و فیلم های محمد وجود دارد که علاقه مندان به این چهره می توانند مشاهده کنند. در صفحه رسمی او در تیک تاک نیز می توان کلیپ های این چهره را مشاهده کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. چرا لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است؟

  علت این که لقب محمد روشنفکر پدر تیک تاک ایران است این است که از اولین افرادی است که فعالیت حرفه ای با سبک جدید را در تیک تاک در ایران شروع کرده است. او همچنین نسبت به سایر تیک تاکرها سن بیشتری دارد.

 2. راجع به مهاجرت محمد روشنفکر چه اطلاعاتی وجود دارد؟

  محمد و نیکا فلاحی بدون اطلاع و غیر منتظره به ترکیه مهاجرت کردند و عدم حضور متین امینی که از دوستان و همکارانشان است باعث به وجود آمدن شایعاتی در مورد مشکلاتی در روابط محمد روشنفکر و متین امینی شد. محمد در یکی از لایوهایش در مورد علت مهاجرتش به ترکیه صحبت هایی کرد که دقیقا نمی شود برداشت کرد که علت ناراحتی و مهاجرت وی مربوط به رابطه اش با متین است یا مشکلاتی که در ایران برای تیک تاکرها وجود دارد.

 3. فعالیت محمد روشنفکر در یوتیوب چگونه است؟

  محمد در شبکه اجتماعی یوتیوب نیز به همراه دوست خود نیکا فلاحی که از چهره های مشهور اینستاگرامی است و فعالیتش را تقریبا همزمان با محمد شروع کرده است، فعالیت دارد. او برای کسب شهرت بیشتر در این شبکه نیز فعالیت می کند می توان کلیپ های این چهره را در یوتیوب نیز مشاهده کرد اما بیشترین فعالیت محمد روشنفکر در شبکه اجتماعی اینستاگرام و تیک تاک است.

 4. محمد روشنفکر متولد چه تاریخی است و درمورد خانواده اش چه اطلاعاتی در دسترس است؟

  این بلاگر زاده 21 خرداد سال 1372 است و اصالت وی مازندرانی است ولی ساکن تهران می باشد. متاسفانه پدر محمد در قید حیات نمی باشد. پدر و مادرش نیز مازندرانی هستند و اطلاعات بیشتری از خانواده وی در دسترس نیست و تا کنون توضیحات بیشتری در مورد خانواده اش در صفحات رسمی اش نداده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *