بیوگرافی پانیذ اسماعیلی مدل معروف + عکس او در بغل مادرش

پانیذ اسماعیلی دختر مهربان و خوش اخلاق که با حمایت های پدر و مادرش امروزه یکی از اینستاگرامرهای معروف شده است که با مدلینگ بودن خود کسب درآمد دارد، پانیذ اسماعیلی در دوازده آذر سال ۱۳۹۳ در تهران متولد شده است پانیذ اسماعیلی تک فرزند خانواده می باشد و خواهر و برادری نیز ندارد.

نام پدر این کودک حاضر در لیست مدل های اینستاگرام، امید اسماعیلی و نام مادرش الهام حسینی می باشد. پانیذ اسماعیلی از سال ۱۳۹۵ با منتشر کردن عکس های سبک لباس پوشیدن اش مورد توجه قرار گرفت و در بین مردم جایگاه خاصی را پیدا کرد. پدر پانیذ شغل آزاد داشت ولی هم اکنون یکی از بلاگر های ایرانی به شمار می آید که طرفداران زیادی دارد و مورد بازدید بالایی قرار می گیرد.

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی دختر مشهور و معروف اینستاگرامر که امروزه جایگاه خاصی را در بین مردم پیدا کرده است او نیز همواره با مدلینگ بودن خود کسب درآمد می کند. پانیذ اسماعیلی متولد دوازده آذر در سال ۱۳۹۳ در تهران می باشد پانیذ تک فرزند خانواده اسماعیلی می باشد و خواهر و برادری ندارد.

پانیذ اسماعیلی از سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و از آن سال تا کنون فعالیت خود را در عرصه مدلینگ بودن با حمایت مادرش آغاز کرده است.

پانیذ اسماعیلی پیج اینستاگرام دارد؟

پانیذ نیز مانند افراد مشهور و معروف پیج اینستاگرام دارد؛ او با فعالیت در اینستاگرام معروف شده است و از این راه کسب درآمد می کند. امروزه اینستاگرام به یک برنامه جهانی تبدیل شده است که همواره افراد عادی و سرشناس از این نرم افزار استفاده می کنند.

پانیذ که مادرش اوایل به خاطر شیرین زبانی عکس ها و فیلم های او را منتشر می کرد امروزه به شهرت جهانی دست پیدا کرده است. او نیز دو میلیون فالوور و دنبال کننده دارد. این دختر بچه شیرین و دوست داشتنی به شهرت در اینستاگرام دست پیدا کرده است. آیدی پیچ پانیذ اسماعیلی نیز paniz esmaeili می باشد.

عکس های پانیذ اسماعیلی را در کجا ببینیم؟

اگر بخواهیم عکس های پانیذ اسماعیلی را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن نام پانیذ اسماعیلی در صفحه مرورگر تلفن همراهمان به تعداد کثیری از عکس های این اینستاگرامر مشهور دست پیدا کنیم. یا با دنبال کردن پیج اینستاگرام این دختر بچه معروف و مشهور که همه روزه از خودش عکس و کلیپ به اشتراک می گذارد مشاهده کنیم و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم.

عکس های پانیذ اسماعیلی بسیار جذاب و پر طرفدار بوده است و او نیز در عرصه مدلینگ بودن فعالیت می کند و لباس ها و پیج های خاصی را در فضای مجازی تبلیغ می کند که بسیار عالی و با کیفیت می باشند.

شغل پدر پانیذ اسماعیلی چیست؟

شغل پدر پانیذ اسماعیلی چیست؟

امید اسماعیلی پدر پانیذ اسماعیلی که او فردی بسیار آرام و خوش رو است شغل او نیز آزاد می باشد ولی تازگی به یکی از بلاگرهای اینستاگرام تبدیل شده است او نیز همانند دخترش در فضای مجازی جایگاه خاصی پیدا کرده است و طرفداران زیادی دارد.

الهام حسینی مادر پانیذ اسماعیلی

الهام حسینی مادر پانیذ اسماعیلی همواره در زمینه مدلینگ و مدل آرایش و پوشاک فعالیت زیادی دارد. او نیز مدیریت پیج پانیذ دختر خود را بر عهده دارد و همه روزه تصاویر و ویدئوهای زیادی از پانیذ به اشتراک می گذارد. او نیز با انتشار عکس ها و ویدیوهای پانیذ توانسته فالوورهای زیادی را کسب کند. از طریق همین بازدیدهای میلیونی توانسته است کسب درآمد کند و درآمد بالایی را به دست آورد.

درآمد پانیذ اسماعیلی چقدر است؟

پانیذ اسماعیلی که با حمایت مادر خود الهام حسینی که همه روزه‌ از او عکس و کلیپ به اشتراک می گذارد و فالوورهای زیادی را جذب کرده است به یکی از اینستاگرامرهای معروف تبدیل شده است که به خاطر شیرین زبان بودن و مهربان بودن او نیز تعداد کثیری دنبال کننده دارد.

از این طریق برای مدلینگ بودن پانیذ و تبلیغاتی که به اشتراک می گذارد درآمد بالایی دارد و توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بین مردم پیدا کند. پانیذ به خاطر فعالیت های زیاد خود در فضای مجازی به درآمد بالایی دست پیدا کرده است و او نیز به همراه مادرش که یک مدلینگ پوشاک می باشد. فعالیت می کند و همه روزه عکس ها و استوری های جذابی را از خود به اشتراک می گذارد که مورد بازدید بالایی قرار می گیرد.

پانیذ اسماعیلی بازیگر است؟

پانیذ در سال ۱۳۹۷ به آموزشگاه بازیگری رفته است و دوره های بازیگری را گذرانده است پدر و مادر پانیذ این روزها با چندین پیشنهاد بازیگری دخترشان در سینما و تلویزیون مواجه شده اند. اما هم اکنون قصد بازی کردن در سینما و تلویزیون را ندارد و در حال حاضر با مادرش به ساختن فیلم و کلیپ برای به اشتراک گذاشتن مشغول هستند. پانیذ اسماعیلی در یکی از مصاحبه های خود گفت که علاقه زیادی به بازیگری دارد و دوست دارد در یک نقش خوب و خاص ایفای نقش کند. باید دید که پانیذ کی و چه زمانی وارد عرصه بازیگری می شود او علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارد، پانیذ بازیگری بسیار خاص و به خصوصی نیز دارد.

پانیذ اسماعیلی در کودک شو حضور داشت؟

پانیذ اسماعیلی در کودک شو حضور داشت؟

پانیذ که مادرش الهام حسینی می باشد او نیز می گوید که پانیذ علاقه زیادی داشت که در برنامه کودک شو شرکت کند و بسیار دوست داشت که در آن برنامه کنار پژمان بازغی حضور داشته باشد. به همین خاطر در کودک شو شرکت کرد و حضور پانیذ در برنامه کودک شو بسیار دیده شد و طرفداران زیادی داشت پانید. او می گوید که بسیار خوشحال است که در کنار پژمان بازی در برنامه کودک شو بازی کرده است و از پدر و مادرش تشکر می کند که او را به این برنامه جذاب برده اند.

دلیل معروف شدن پانیذ چه بود؟

دنیز اسماعیلی که مادر او از سن دو سالگی اش با گرفتن عکس و کلیپ از او و به اشتراک گذاشتن آن ها در فضای مجازی توانست به خاطر شیرین بودن و بانمک بودن این دختر طرفداران زیادی را پیدا کند. او بیش از دو میلیون فالوور و دنبال کننده دارد و پانیذ در سال ۱۳۹۷ به آموزشگاه بازیگری رفته است و دوره های بازیگری را گذرانده است. او از سال ۱۳۹۵ تا کنون آغاز به کار کرده است و طرفداران او نیز همه روزه با دیدن عکس ها و استوری های او لذت می برند و عاشق او هستند و علاقه خاصی به او دارند این علاقه مردم به او را نیز می توان از بازدید و لایک های او مشاهده کرد.

علت مهاجرت خانواده پانیذ چه بود؟

پانیذ به همراه خانواده اش در اواخر شهریور ۱۴۰۰ به ترکیه مهاجرت کردند و علت مهاجرت آن ها فقط و فقط تفریحی بود افرادی با شایعه پراکنی به این منظور که پانیذ به همراه خانواده اش قصد مهاجرت دارند و دیگر قصد برگشت به ایران را ندارند شایعاتی را رقم زدند. تمام این شایعات الکی و برای بزرگ جلوه دادن این ماجرا بود.

یکی دیگر از علت هایی که پانیذ اسماعیلی به ترکیه مهاجرت کرد تولید کلیپ های طنز با چالش های اجتماعی بود که او به همراه دوست خود عرفان پورمحمدی در صفحه اینستاگرامش لایو زنده ای را به اشتراک گذاشت. طرفداران پانیذ تهمت های زیادی به او زدند و این موضوع باعث دل شکسته شدن او نیز شد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پانیذ اسماعیلی کیست؟

  پانیذ دختر مهربان و خوش قلبی است که با حمایت های پدر و مادرش توانسته است امروزه یکی از اینستاگرامرهای معروف در فضای مجازی باشد، او با مدلینگ بودن خود کسب درآمد بالایی دارد پانیذ اسماعیلی در دوازده آذر ۱۳۹۳ متولد شده است. او تنها فرزند خانواده اسماعیلی می باشد و هیچ خواهر و برادری ندارد نام پدر او امید اسماعیلی و نام مادر او الهام حسینی می باشد.

 2. آیا پانیذ اسماعیلی بازیگر است؟

  پانیذ در سال ۱۳۹۷ به آموزشگاه بازیگری رفته است و دوره های بازیگری را گذرانده است. پدر و مادر پانیذ این روزها با چندین پیشنهاد برای بازیگری فرزندشان در فیلم های سینما و تلویزیون مواجه شده اند. اما هم اکنون پانیذ قصد بازیگری در سینما و تلویزیون را ندارد باید ببینیم که نیز چه زمانی وارد عرصه بازیگری می شود.

 3. درآمد پانیذ اسماعیلی چقدر است؟

  پانیذ به وسیله مادر خود الهام حسینی که همواره از او عکس و کلیپ به اشتراک می گذارد و فالوورهای زیادی را جذب کرده است به یکی از اینستاگرامرهای معروف تبدیل شده است که به خاطر شیرین زبون بودن و مهربان بودن او نیز تعداد کثیری دنبال کننده دارد. او از همین طریق برای مدلینگ بودن پانیذ و تبلیغاتی که به اشتراک میگذارد درآمد بالای دارد و توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بین مردم پیدا کند.

 4. شغل پدر پانیذ اسماعیلی چیست؟

  امید پدر پانیذ اسماعیلی که او فردی بسیار آرام و خوشرو می باشد شغل او نیز آزاد است ولی به تازگی او نیز به یکی از بلاگرهای معروف تبدیل شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *