راسل وستبروک امتیاز آورترین بازیکن ان بی ای 2015

راسل وستبروک بار ها نامش به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال جهان در لیست بهترین بازیکنان بسکتبال جهان آورده شده است. راسل وستبروک در بسکتبال یکی از ستاره های تکرار نشدنی به شمار می آید. این بازیکن امروزه در باشگاه لس آنجلس لیکرز بازی می کند.

راسل وستبروک کیست؟

راسل وستبروک کیست؟

در بیوگرافی راسل وستبروک که یکی از بهترین بسکتبالیست های جهان به شمار می آید گفته شد او در تاریخ 12 ماه نوامبر سال 1988 به دنیا آمده است. راسل یکی از بهترین های بسکتبال ملی آمریکا به شمار می آید.

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

با سرچ کردن Russell Westbrook ویکی پدیا می توانید اطلاعات زندگی او را به همراه عکس های مختلفش مشاهده کنید. امروزه در یوتیوب Russell Westbrook نیز می توانید عکس ها و ویدیو های اسلم دانک های Russell Westbrook را به راحتی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام راسل وستبروک چیست؟

راسل اینستا فعالی دارد و تقریبا تصاویر و فیلم های اکثر تمرینات Russell Westbrook در این پیج وجود دارند. با سرچ کردن نام این بازیکن به پیج پابلیکش در اینستاگرام دسترسی خواهید داشت.

جوایز و افتخارات راسل وستبروک

به دست آوردن ام وی پی بسکتبال که آرزو هر بسکتبالیستی در آمریکا است، از افتخارات این بازیکن بوده است. علاوه بر این، راسل در سال 2017 توانسته است جایزه با ارزش ترین بازیکن NBA را از آن خود کند.

چه حاشیه هایی برای راسل وستبروک به وجود آمد؟

زندگینامه او اتفاق حاشیه داری را شامل نمی شود. این بازیکن از چهره های محبوب بسکتبال آمریکا به شمار می آید و هیچ حواشی در زندگی او وجود ندارند.

همسر این بازیکن کیست؟

همسر این بازیکن کیست؟

همسر این بازیکن نینا ارل نام دارد. نینا ارل یکی از بازیکنان سابق در تیم بسکتبال زنان کشور آمریکا بوده است. این دو در یکی از مراسم های بسکتبال آمریکا با یکدیگر آشنا شده اند.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

حرکات برتر راسل وستبروک در باشگاه های مختلفی وجود دارند. با این که سن Russell Westbrook آن قدرها زیاد نیست ولی او بازی در تیم های مختلفی را علاوه بر باشگاه لس آنجلس لیکرز، تیم امروزش، تجربه کرده است. مصدومیت Russell Westbrook در فصل گذشته بها سنگینی را برای این باشگاه داشت.

ملیت این بازیکن

راسل در لانگ بیچ واقع در ایالت کالیفرنیا به دنیا آمده است. اصلیت این بازیکن به کشور آمریکا بر می گردد. راسل بارها اعلام کرده است که حاضر به بازی در هیچ تیمی، به جز تیم آمریکا، نیست.

 • ویکی پدیا Russell Westbrook می تواند به شما کمک فوق العاده ای بکند. برای اطلاعات بیشتر همراه از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

سوالات متداول

 1. راسل وستبروک در چه باشگاهی بازی می کند؟

  این بازیکن امروزه در باشگاه لس آنجلس لیکرز بازی می کند.

 2. وستبروک در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  او در تاریخ 12 ماه نوامبر سال 1988 به دنیا آمده است.

 3. راسل برای تیم ملی کدام کشور بازی می کند؟

  راسل یکی از بهترین های بسکتبال ملی آمریکا به شمار می آید.

 4. یکی از مهم ترین افتخارات این بازیکن در طول دوران حرفه ایش در بسکتبال چه بوده است؟

  راسل در سال 2017 توانسته است جایزه با ارزش ترین بازیکن NBA را از آن خود کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *