بیوگرافی رولی وینکلار + برنامه تمرینی این بدنساز

این روز ها کمتر کسی است که رولی وینکلار را نشناسد. او یکی از بدنساز های خارجی است.

رولی وینکلار کیست؟

رولی وینکلار کیست؟

در رابطه با بیوگرافی رولی وینکلار که یکی از بدنساز های قدیمی می باشد باید بگوییم که او یکی از قهرمانان پرورش اندام جهان است که متولد سال 1977 می‌ باشد و اصالت هلندی دارد. متاسفانه او پدرش را در یک تصادف از دست داده است و کودکی خود را در کنار مادرش گذرانده است. او سالیان طولانی است که در رشته پرورش اندام فعالیت می کند و امروزه توانسته جایگاه خوبی را در بین سایر بدنسازان معروف و سرشناس جهان را از آن خود کند و افتخارات زیادی را نیز کسب کرده است.

تغییر مسیر زندگی Rolly Winklar با انتخاب رشته پرورش اندام

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید Rolly Winklar در ابتدا بدنسازی را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب نکرده بود، اما بعد از یک تصادف خطرناک و مصدومیت شدیدش مسیر زندگی او تغییر کرد و به این گونه وارد دنیای فیتنس و بدنسازی شد.

عکس های رولی وینکلار را در کجا ببینیم؟

این روز ها Rolly Winklar به یکی از بدنسازان معروف تبدیل شده است که توانسته مخاطبان زیادی را نیز بدست آورد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس‌ های مختلفی از او را مشاهده کنند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده عکس های این بدنساز معروف کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام رولی وینکلار چیست؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به دسترسی و پیدا کردن پیج اینستاگرام Rolly Winklar را دارید، پیشنهاد ما این است که از اینترنت استفاده کنید. هم چنین می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام نام این بدنساز معروف را به انگلیسی جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. این روز ها رولی وینکلار اینستا را به مرکز فعالیت خود قرار داده است و تصاویر و فیلم های متعددی از خود در صفحه اینستاگرامش برای مخاطبان خود به اشتراک می‌ گذارد. حال این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه‌ های مجازی او مانند آدرس یوتیوب رولی وینکلار و یا آدرس کلاب هاوس رولی وینکلار می توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این برنامه ها مراجعه کنید.

چه حاشیه هایی برای رولی وینکلار به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای این بدنساز به وجود آمد؟

امروزه برای اکثر افراد معروف و سرشناس و ورزشکارانی که به شهرت و معروفیت زیادی رسیده اند، حاشیه هایی به وجود میاد. حال اگر به رشته پرورش اندام علاقه‌ مند هستید، حتما نام بدنساز رولی وینکلار را شنیده اید. البته در مورد این بدنساز معروف باید بگوییم که او یکی از بی حاشیه ترین بدنسازان خارجی است که تا به اکنون حاشیه زیادی در پیرامون او وجود نداشته است.

دور بازو رولی وینکلار چقدر است؟

امروزه Rolly Winklar به یکی از بدنسازان معروف و سرشناس در سرتاسر دنیا تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در رابطه با دور بازوی Rolly Winklar بدانند. در این باره باید بگوییم که دوز بازوی او 61 سانتی متر است.

رولی وینکلار چه عناوینی کسب کرده است؟

با توجه به این که Rolly Winklar سالیان طولانی است در دنیای فیتنس و بدنسازی فعالیت می‌ کند، به همین دلیل تا به اکنون توانسته جوایز و عناوین مختلفی را از آن خود کند. به همین دلیل او به یکی از بدنسازان معرفت دنیا تبدیل شده است و امروزه در خیلی از مناطق مختلف جهان طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورده است. هم چنین باید افزود که او در سال 2010 بزرگ ترین پیروزی خود را کسب کرد، او عنوان چهارمی را در مسابقات مستر المپیا کسب کرده است.

برنامه تمرینی رولی وینکلار

اگر تمایل دارید تا در رابطه با تمرینات Rolly Winklar اطلاعات بیشتری بدست آورید و یا فیلم هایی از تمرینات رولی وینکلار را مشاهده کنید، پیشنهاد ما این است که به یوتیوب و یا اینستاگرام او مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. رولی وینکلار کیست؟

  او یکی از بدنسازان حرفه ای متولد سال 1977 می باشد.

 2. این بدنساز اصالتا اهل کجاست؟

  اصالتا او هلندی است.

 3. دور بازوی Rolly Winklar چند است؟

  دور بازوی این بدنساز سرشناس 61 سانتی متر می باشد.

 4. افراد چگونه می توانند تمرینات Rolly Winklar را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده تمرینات Rolly Winklar کافیست تا به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام و یا یوتیوب و یا حتی اینترنت مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *