بیوگرافی مهدیس حسینی تیک تاکر ایرانی در ترکیه

مهدیس حسینی از سلبریتی های ساکن ترکیه دهه هشتادی می باشد که در زمینه ساخت کلیپ های سرگرمی و عاشقانه فعالیت می کند. او به سبب ساخت هم این کلیپ ها مطرح شده است. مهدیس حسینی دنبال کننده هایی نیز در برنامه اینستاگرام دارد. مهدیس حسینی در برنامه اینستاگرام به شدت فعال می‌ باشد و دارای سه پیج رسمی می باشد که در ادامه مطلب آدرس و نشانی این صفحات را ذکر خواهیم کرد. این فرد به واسطه فعالیت در برنامه اینستاگرام مطرح شده است.

مهدیس حسینی کیست؟

مهدیس حسینی کیست؟

مهدیس حسینی از چهره‌ های فعال و پر کار در برنامه اجتماعی سرگرمی اینستاگرام می باشد؛ که به واسطه فعالیت‌ هایش در همین برنامه به شهرت و محبوبیت رسیده است و دنبال کنندگان نسبتا زیادی را نیز جذب کرده است. مهدیس حسینی طی چند سال اخیر فعالیت خود در زمینه ساخت کلیپ های سرگرمی و عاشقانه را در اینستاگرام آغاز کرده است. او در زمینه ساخت این کلیپ ها با افراد مختلف و سرشناسی در همین حوزه همکاری هایی را داشته است.

مهدیس حسینی متولد دهه ۸۰ در ایران می باشد. این بلاگر اینستاگرامی در هشتم دی ماه سال 1381 در ایران متولد شده است و هم اکنون ۱۹ سال سن دارد. وی فعالیت خود در برنامه اینستاگرام را در ایران آغاز کرد و مدتی بعد و پس از مطرح و شناخته شدن به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. وی هم اکنون نیز در کشور ترکیه مشغول به تولید و ساخت کلیپ های اینستاگرامی می باشد. او در این زمینه با افراد مطرح دیگری از کشورمان که به این کشور مهاجرت کرده اند همکاری می کند که از جمله این افراد می توان به نیکا فلاحی اشاره کرد.

عکس های مهدیس حسینی را در کجا ببینیم؟

مهدیس حسینی طی سال‌ های اخیر و به واسطه فعالیت هایش در برنامه اینستاگرام شناخته شده است و افراد بسیاری علاقه مند به دیدن عکس های این بلاگر اینستاگرامی می باشند که برای دیدن و تماشای عکس های وی گزینه های متعددی موجود می باشد که در ادامه بحث به آن‌ ها خواهیم پرداخت. مهدیس حسینی در صفحه رسمی اینستاگرامی خود عکس های مختلفی را از خود منتشر می‌ کند؛ که با مراجعه به صفحه اینستاگرامی این فرد می‌توان آن ها را تماشا و مشاهده کرد. وی در صفحه رسمی اینستاگرامی خود علاوه بر منتشر کردن عکس هایی از خود ویدیو ها و کلیپ های کوتاه از خود منتشر می‌کند.

این ویدیو ها به کلیپ های کوتاه جدای از ویدیو هایی می باشد که با افراد مختلف آن ها را می سازد و منتشر می کند و به واسطه آن ها مطرح شده است. گزینه موجود بعدی فن پیج های این شخص می باشند؛ که عکس‌ ها و ویدئو های مختلفی از مهدیس حسینی را در صفحات خود منتشر می کنند. گزینه موجود بعدی موتور جستجوی گوگل می باشد؛ با مراجعه به این مرورگر و جستجو نام مورد نظر خود می توان عکس های مختلف و نسبتا زیادی را از فرد مورد نظر خود را مشاهده کرد. مرورگر گوگل گزینه قابل دسترس و سهل‌ الوصول می‌ باشد.

آدرس پیج اینستاگرام مهدیس حسینی چیست؟

در سال های اخیر افراد بسیار زیادی در کشورمان فعالیت خود در برنامه اینستاگرام را آغاز کرده اند و به وسیله این برنامه و فعالیت هایشان در آن بسیار شهرت و درآمد کسب کرده اند. مهدیس حسینی از جمله افرادی می باشد که طی سال‌ های اخیر و با فعالیت در این برنامه شهرت به دست آورده است. مهدیس حسینی از فعالان اینستاگرامی می باشد که در زمینه ساخت کلیپ های عاشقانه و سرگرمی فعالیت دارد. او در این برنامه دارای سه پیج رسمی می باشد. آدرس پیج رسمی این بلاگر به نشانی lo.mahdis می باشد که هم اکنون یک میلیون و دویست هزار دنبال کننده دارد.

وی در این صفحه اینستاگرامی خود تا کنون ۸۳ پست را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. موضوع این پست ها در زمینه های مختلف می باشد که اکثریت آن ها عکس هایی از خود مهدیس حسینی می باشد اما برخی از آن ها نیز کلیپ های کوتاهی از دابسمش ها و آهنگ خوانی های مهدیس می باشد. مهدیس حسینی در قسمت بیو اینستا گرامی پیج خود دو پیج دیگر خود را نیز عنوان کرده است. نشانی پیج دوم این بلاگر و فعال اینستاگرامی lo_mahdiis می باشد که نزدیک به حدود 250 هزار دنبال کننده دارد و در آن کلیپ هایی که با افراد مختلف می سازد را منتشر می کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد.

مهدیس حسینی در ترکیه زندگی می کند؟

مهدیس حسینی در ترکیه زندگی می کند؟

مهدیس حسینی در ابتدای فعالیت خود در کشور ایران فعالیت داشت و کلیپ های مختلفی را نیز در کشور ساخت و منتشر کرد. مدتی قبل بحث های پیرامون مهاجرت مهدیس حسینی به کشور ترکیه عنوان شد که مهدیس حسینی تا مدتی به این بحث ها واکنش نشان نداد. اما مدتی بعد خود عنوان کرد که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است و ادامه فعالیت خود را در این کشور از سر می گیرد. وی پس از مهاجرت به ترکیه نیز ساخت کلیپ را رها نکرد و هم‌چنان در این کشور با افراد مطرح و سرشناس ایرانی همکاری‌ هایی را دارد که از جمله این افراد می توان به نیکا فلاحی اشاره کرد.

کلیپ های مهدیس حسینی را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده کلیپ های مهدیس حسینی نیز گزینه های متعددی موجود می باشد. آسان ترین و قابل دسترس ترین گزینه صفحه اینستاگرامی خود مهدیس حسینی می باشد که با مراجعه به آن می توان کلیپ هایی را که مهدیس حسینی منتشر می کند مشاهده کرد. در مرورگر گوگل نیز فیلم هایی که مهدیس حسینی منتشر می‌کنند نیز وجود دارد که با مراجعه به این مرورگر می توانیم فیلم ها را دانلود و تماشا کرد. سایت های مختلفی نیز وجود دارند که فیلم‌ های افراد معروف و بلاگر اینستاگرامی را در سایت های خود منتشر می‌ کند؛ که با مراجعه به این سایت ها از جمله آپارات می توان این فیلم ها را دانلود و تماشا کرد.

چه حاشیه هایی برای او به وجود آمد؟

در سال های اخیر علی الخصوص در طی ماه های اخیر بحث های بسیاری پیرامون بلاگر های اینستاگرامی توسط خبرنگار های مختلف مطرح شده است. از جمله مطرح ترین این بحث و حاشیه ها می توان به کسب درآمد این افراد از طریق تبلیغات در پیج های اینستاگرامی خود اشاره کرد. برخی از افراد معروف و بلاگر های اینستاگرامی از طریق انجام تبلیغات کسب و کار های مختلف پول های هنگفتی را به دست می‌ آورد. از دیگر حواشی پیرامون مهدیس می‌ توان به مهاجرتش به کشور ترکیه اشاره کرد که حواشی و بحث هایی را به وجود آورد.

دوست پسر مهدیس حسینی کیست؟

دوست پسر مهدیس حسینی کیست؟

مهدیس تا کنون در این باره صحبتی را انجام نداده است و به شایعاتی پیرامون این مبحث نیز واکنش نشان نداده است و گاهی حتی آن‌ ها را تکذیب کرده است.

مهدیس حسینی قبل عمل

برخی از بلاگر های اینستاگرامی عمل های زیبایی را انجام می دهند. مهدیس نیز بنا به سلیقه و علاقه شخصی خود عمل بینی را انجام داده است. باید به این نکته توجه داشت که انجام عمل های زیبایی بنا به دلایل شخصی و سلیقه افراد می باشد و افراد دیگر حق اظهار نظر در این مورد را ندارند.

درآمد مهدیس از کجاست؟

مهدیس از فعالان اینستاگرامی می باشد؛ که از این طریق نیز کسب درآمد می کند. وی با انتشار کلیپ هایی که می سازد در اینستاگرام دنبال کننده های فراوانی دارد و به همین واسطه با گرفتن تبلیغات و معرفی محصولات مختلف به کسب درآمد می پردازد. البته طی سال‌ های اخیر صحبت ها و حواشی بسیاری پیرامون این نوع از کسب درآمد و درآمد های هنگفت از این طریق نیز مطرح شده است. البته همه بلاگر های مطرح در اینستاگرام از این طریق کسب درآمد می کنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مهدیس حسینی در ترکیه زندگی می کند؟

  مهدیس در ابتدای فعالیت خود در کشور ایران فعالیت داشت و کلیپ های مختلفی را نیز در کشور ساخت و منتشر کرد. مدتی قبل بحث های پیرامون مهاجرت مهدیس حسینی به کشور ترکیه عنوان شد که مهدیس حسینی تا مدتی به این بحث ها واکنش نشان نداد. اما مدتی بعد خود عنوان کرد که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

 2. درآمد مهدیس از کجاست؟

  مهدیس از فعالان اینستاگرامی می باشد که از این طریق نیز کسب درآمد می کند. وی با انتشار کلیپ هایی که می سازد در اینستاگرام دنبال کننده های فراوانی دارد و به همین واسطه با گرفتن تبلیغات و معرفی محصولات مختلف به کسب درآمد می پردازد.

 3. آدرس پیج اینستاگرام مهدیس حسینی چیست؟

  آدرس پیج رسمی این بلاگر به نشانی lo.mahdis می باشد که هم اکنون یک میلیون و دویست هزار دنبال کننده دارد. نشانی پیج دوم این بلاگر و فعال اینستاگرامی lo_mahdiis می باشد که نزدیک به حدود 250 هزار دنبال کننده دارد و در آن کلیپ هایی که با افراد مختلف می سازد را منتشر می کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد. وی دارای یک پیج برای گرفتن تبلیغات نیز می باشد.

 4. مهدیس حسینی کیست؟

  مهدیس از چهره‌ های فعال و پر کار در برنامه اجتماعی سرگرمی اینستاگرام می باشد؛ که به واسطه فعالیت‌ هایش در همین برنامه به شهرت و محبوبیت رسیده است. او دنبال کنندگان نسبتا زیادی را نیز جذب کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *