اجه یاشار (ece yaşar) | عکس ها و حواشی جدید این بازیگر ترک

اجه یاشار یکی از بازیگران ترکی است که امروزه با توجه به فعالیت در عرصه بازیگری توانسته به شهرت و معروفیت زیادی برسد.

اجه یاشار کیست؟

اجه یاشار کیست؟

اگر به سریال و فیلم های ترکیه علاقه‌ مند هستید، قطعاً برای یک بار هم که شده فیلم و یا سریال‌ های اجه یاشار را مشاهده کرده اید. حالا امروزه برخی از افراد با توجه به این که به تازگی با این بازیگر آشنا شده اند، سوالات متداولی برای آن ها به وجود می‌ آید مانند این که اجه یاشار کیست؟ و یا این که اجه یاشار چند ساله است؟

در این قسمت به بیوگرافی اجه یاشار خواهیم پرداخت. اجه یاشار (Ece Yaşar) یکی از بازیگران زن ترکی است و در مورد سن اجه یاشار نیز باید بگوییم که در تاریخ 5 سپتامبر سال 1994 در شهر آنکارا به دنیا آمده است. او با توجه به نقش آفرینی در سریال‌ ها و فیلم‌ های متعدد امروزه به یکی از بازیگران سرشناس و محبوب کشور ترکیه تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این بازیگر معروف علاقه زیادی به رقص باله داشته است و در دبیرستان در این رشته فعالیت می‌ کرده است. او فعالیت خود را به صورت جدی و حرفه ای ادامه داده است؛ که در نهایت در یکی از مراکز آموزشی وابسته به دانشگاه حاج تپه در رشته باله مدرک خود را گرفته است. او بعد از به پایان رساندن دوره دبیرستان در دانشگاه آنکارا پذیرفته شد. اجه در یکی از دپارتمان های هنری نمایشی مدرک تحصیلی خود را گرفته است. اجه یاشار در مورد داستان بالرین شدنش بیان کرده است که مادرم از همان ابتدا فعالیتم حضور داشته است و زمانی که 9 ساله بودم به کلاس کاراته می رفتم، یک روز که طبق معمول قرار بود از کلاس کاراته به خانه برویم، مادرم دستم را گرفت و به سالن اپرا و باله شهر آنکارا برد و در کلاس باله کودکان من را ثبت نام کرد.

اجه بیان کرده است که برای اوقات فراغت ترجیح می‌ دهم تا یوگا انجام دهم، یا به پیاده‌ روی بروم و یا کتاب بخوانم. حال در رابطه با قد و وزن اجه یاشار باید بگوییم که قد او 165 سانتی متر و وزنش 53 کیلو گرم می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مانند دین اجه یاشار و یا موضوعات دیگر اجه یاشار ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

شروع فعالیت حرفه ای

شاید شما هم جالب باشد که بدانید که اجه فعالیت حرفه‌ ای خود را با حضور در سریال کارا سودا آغاز کرده است. با توجه به حضورش در این سریال و بازی خوبش توانست مورد توجه خیلی از مردم قرار گیرد. سریال بعدی که اجه در آن حضور داشته است، سریال محبوب گودال بوده است؛ که اجه یاشار کاراجا در سریال گودال به شدت مورد توجه مردم قرار گرفت. او بدین وسیله توانست به یکی از بازیگران مطرح کشور ترکیه تبدیل شود، نقش اجه یاشار در گودال کاراجا کوچوالی بوده است. اجه در این سریال توانست خود را به خوبی به اثبات برساند به طوری که از او برای حضور در فیلم سینمایی (Direniş Karatay) نیز دعوت شد.

عکس های اجه یاشار را در کجا ببینیم؟

عکس های اجه یاشار را در کجا ببینیم؟

با توجه به این که اجه در سریال های بسیار محبوب و پربیننده ای حضور داشته است، به همین دلیل امروزه به یکی از بازیگران سرشناس و مطرح ترکیه تبدیل شده است که توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال هر از گاهی برخی از مخاطبان او تمایل دارند تا عکس های متعددی از بازیگر مورد علاقه خود را مشاهده کنند و به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. اما روش های جستجوی عکس های اجه را نمی‌ دانند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده تصاویر اجه وجود دارد، به عنوان مثال اگر به صفحه اینستاگرام اجه مراجعه نمایید؛ می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده کنید که تمام عکس های او با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شده است.

 • با شماهده عکس های او می توان پی برد که او یکی از جذاب ترین بازیگران ترکی می باشد. برای شناخت دیگر بازیگران این لیست می توانید از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

چه حاشیه های برای این شخص به وجود آمد؟

به طور معمول برای اکثر افراد مشهور و سرشناس کشور ترکیه مانند بازیگران و خوانندگان در طول فعالیتشان حاشیه ها و جنجال های متعددی به وجود می‌ آید که این موضوع شامل اجه نیز می‌ باشد. از زمانی که اجه با حضورش در سریال های متعدد توانسته به شهرت زیادی برسد؛ برای او نیز همانند سایر بازیگران ترکیه حاشیه و جنجال های متعددی به وجود می آید. البته او در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که از حاشیه خوشش نمی آید. او سعی کرده است تا در هیچ گونه حاشیه ای قرار نگیرد و تمام تمرکزش را بر روی هدف و پیشرفت در بازیگری قرار داده است. اما با این حال مشاهده می‌ شود که او نیز در حاشیه هایی فرو رفته است.

حال از مهم ترین حواشی که در پیرامون این بازیگر معروف قرار دارد می توان به روابط شخصی اش اشاره کرد. در این باره باید بگوییم که تا به اکنون حاشیه های متعددی در مورد این که اجه یاشار با بازیگران معروف در رابطه بوده، به وجود آمده است. به عنوان مثال مدتی قبل حاشیه ای در مورد رابطه اجه یاشار و اونر ارکان منتشر شد؛ که این موضوع با واکنش هر دوی آن ها رو به‌ رو شد و این دو بازیگر این حاشیه را تکذیب کردند. هم چنین از سایر حاشیه های او می توان به پخش شدن شماره تلفنش در شبکه های مجازی، ناسازگاری با برخی از همبازی هایش در سریال‌ ها و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

علاقه مندی های اجه یاشار

علاقه مندی های اجه یاشار

اجه در یکی از مصاحبه‌ های خود در مورد علاقه مندی هایش بیان کرده است؛ که من عاشق کتاب خوانی هستم و بخش زیادی از اوقات فراغتم را در حال کتاب خواندن هستم و از این کار لذت می برم. هم چنین زمانی که سر فیلمبرداری نیستم، سعی می کنم تا بیشتر در خانه بمانم و به یوگا بپردازم، چرا که یوگا واقعاً باعث آرامش من می شود. هم چنین علاقه مند به رژیم غذایی دریایی هستم و در بین غذا ها از همه چیز ماهی را بیشتر دوست دارم.

آدرس اینستاگرام اجه یاشار چیست؟

برخی از افراد برای این که از اخبار جدید اجه مطلع شوند و یا این که عکس های او را مشاهده کنند، تمایل دارند تا آدرس اینستاگرام اجه را پیدا کنند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینستاگرام مراجعه نمایید و در قسمت سرچ این برنامه نام اجه یاشار را به انگلیسی جستجو کنید، پیج او برای شما نمایش خواهد یافت. از آن جایی که پیج اجه یاشار بیش از یک میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، پیج او نسبت به سایر پیج ها، مانند فن پیج ها و یا پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود از زمانی که او به شهرت رسیده است. اجه یاشار اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و آن را به یک پل ارتباط قوی بین خود و مخاطبان و فالوورانش تبدیل کرده است. او با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می‌ دهد توانسته به شهرت و محبوبیتش بیفزاید. اگر به صفحه اینستاگرام اجه مراجعه نمایید می‌ توانید عکس‌ های بسیار جذابی از او را در لوکیشن‌ های مختلف با لباس های متفاوت مشاهده کنید. هم چنین او عکس های متعددی در کنار سایر بازیگران که همبازی هایش در سریال ها و یا فیلم ها هستند را نیز در صفحه خود منتشر می‌ کند؛ که تمام عکس های او با مخاطبان زیادی رو به رو شده است. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس یوتیوب اجه یاشار و یا آدرس سایر شبکه هایی که او در آن ها فعالیت می‌ کند کافیست تا همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی برنامه ها مراجعه نمایید.

آیا تا به اکنون با این بازیگر معروف مصاحبه ای انجام شده است؟

آیا تا به اکنون با این بازیگر معروف مصاحبه ای انجام شده است؟

از آن جایی که اجه یاشار در سریال‌ ها و فیلم‌ های محبوبی نقش آفرینی کرده است، به همین دلیل امروزه به شهرت و معروفیت زیادی رسیده‌ است. حال باید افزود از زمانی که او در صنعت بازیگری فعالیت خود را آغاز کرده است، مورد توجه خیلی از مردم به ویژه رسانه ها قرار گرفته است. به همین دلیل تا به اکنون مصاحبه های بیشمار توسط برنامه ها، شبکه ها و مجلات مختلف با او انجام شده است که تمام مصاحبه های اجه یاشار با مخاطبان زیادی رو به رو شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که اجه یاشار در اکثر مواقع در مصاحبه‌ های خود در مورد زندگی حرفه‌ ای‌ خود، فراز و نشیب هایی که در بازیگری تجربه کرده، اهدافش برای آینده، همبازی شدنش با سایر بازیگران سرشناس و برخی از موضوعات دیگر صحبت کرده است. می توانید برخی از مصاحبه‌ های این بازیگر معروف را به راحتی در پلتفرم های ویدیویی مانند آپارات و یوتیوب جستجو و مشاهده نمایید.

همسر اجه یاشار کیست؟

امروزه اجه مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است و مخاطبان و طرفداران زیادی نیز دارد، به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی بازیگر مورد علاقه شان بیشتر بدانند که آیا او ازدواج کرده و یا مجرد است؟ در این باره باید بگوییم از زمانی که اجه فعالیت خود در صنعت بازیگری آغاز کرده است، تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا زندگی خصوصی اش را زندگی حرفه‌ ای‌ اش جدا نگه دارد. او هم چنین در یکی از مصاحبه های خود در این باره بیان کرده بود که تمایل ندارم در مورد روابط شخصی ام صحبت کنم. چرا که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه و جنجال‌ های زیادی برای من می شود و من تمایل دارم تا یک زندگی آرام و بدون حاشیه داشته باشم. به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیق و کاملی در اینترنت در دسترس نمی باشد. البته باید افزود که اجه تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل شایعه ای برای اجه یاشار به وجود آمد که او با جان مراد اوغلو (Can Muratoğlu) وارد رابطه عاشقانه شده است. البته هیچ کدام از این دو بازیگر معروف ترکیه به این شایعات واکنشی نشان ندادند و آن ها را تایید و یا تکذیب نکردند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود گاهی اوقات در شبکه های مجازی و یا اینترنت تیتر هایی با عنوان اجه یاشار و همسرش منتشر می شود؛ تمام این تیتر ها، شایعه ای بیش نیستند، چرا که اجه تا به اکنون ازدواج نکرده است.

درآمد این بازیگر از کجاست؟

درآمد این بازیگر از کجاست؟

امروزه درآمد بازیگران به یکی از موضوعات بحث برانگیز تبدیل شده است که در بین خیلی از مردم در مورد آن صحبت می‌ شود. حال برای برخی از افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که منبع درآمد اجه یاشار چیست و او چگونه درآمدزایی می‌ کند؟ در این باره باید بگوییم همان طور که می‌ دانید اجه یاشار بازیگر است و از زمانی که فعالیت خود در صنعت بازیگری آغاز کرده است، علاوه بر این که به شهرت رسیده است، توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. به همین دلیل می توان بیان کرد که منبع درآمد اصلی اجه یاشار از طریق بازیگری است.

امروزه با توجه به این که اجه به شهرت زیادی رسیده است و از محبوبیت بالایی برخوردار است، برای بازی در هر فیلم و یا قسمتی از سریال مبالغ زیادی را به عنوان دستمزد دریافت می کند. هم چنین برخی منابع بیان کرده اند که او علاوه بر بازیگری بیزینس های دیگری نیز دارد و از طریق این بیزینس ها نیز درآمدزایی می‌ کند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که گاهی اوقات مشاهده شده است که اجه مدل تبلیغاتی برخی از برند ها نیز شده است که از این طریق هم درآمدزایی می‌ کند.

بیماری اجه یاشار چیست؟

مدتی قبل خبر مبتلا شدن اجه یاشار بازیگر معروف کشور ترکیه به بیماری کرونا در شبکه های مجازی مانند بمب منتشر شد که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. هم چنین در پی این خبر بیان شد که اجه یاشار دوران سختی را می‌ گذراند و از وضعیت خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل تمام فعالیت های کاری خود را متوقف کرده است. او هم اکنون خود را در خانه‌ اش قرنطینه کرده است تا این دوران به پایان برسد و بتواند به روال عادی خود برگردد. این موضوع تا جایی ادامه پیدا کرد که باعث نگرانی مردم به ویژه طرفداران و مخاطبان این بازیگر معروف شد، به همین دلیل اجه شخصا این اخبار را تکذیب کرد.

او در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرد که من کاملا سالم هستم و به بیماری کرونا مبتلا نشدم. او اضافه کرد؛ هم اکنون به صورت عادی به زندگی ام پرداخته ام. او بیان کرد؛ متاسفم برای برخی از افراد بیکار که این اخبار را برای من منتشر کردند تا به این گونه روال عادی زندگی من را بهم بزنند و باعث نگرانی طرفداران و مخاطبانم شوند.

بهترین فیلم های اجه یاشار کدامند؟

اجه یاشار بازیگر خوش چهره و محبوب کشور ترکیه است که از زمانی که فعالیت خود را در صنعت بازیگری آغاز کرده است؛ تا به اکنون در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است. او به دلیل بازی خوبش مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفته است و توانسته طرفداران زیادی را نیز به دست آورد. حال در این قسمت به معرفی برخی از بهترین فیلم ها و سریال های اجه یاشار بازیگر ترکیه خواهیم پرداخت، همراه ما تا انتهای مطالب باشید. هم چنین باید افزود برای دانلود فیلم ها و سریال های این بازیگر معروف به عنوان مثال دانلود جدیدترین سریال اجه یاشار کافیست تا به سایت گوگل مراجعه نمایید.

Direniş Karatay

فیلم ترکی Direniş Karatay به کارگردانی Selahattin Sancaklı در سال 2018 اکران شده است که اجه یاشار توانسته در این فیلم در کنار سایر بازیگران سرشناس ترکیه نقش آفرینی کند. این موضوع باعث شده است تا به شهرتش افزوده شود، این فیلم در ژانر تاریخی و جنگجویی است. خلاصه داستان: سلطان غیاث الدین که در پی کشته شدن پدرش علاء الدین کیقباد مسموم شده بود به تخت نشست، اما او همانند پدرش یک مرد دولت باسیاست نبود. این وضعیت باعث افزایش فشار مغول ها می شود، امیر جلال الدین کاراتای مردم را برای مقاومت در مقابل این فشار ها آماده می کند. جلال الدین با توجه تجربه و قدرتش با جون و دل آماده مقاومت می شود و تمام قهرمان های آناتولی را از پیر تا جوان با خود همراه می کند و … .

کارا سودا

عشق سیاه (Kara Sevda) مجموعه تلویزیونی محصول کشور ترکیه است که این مجموعه تلویزیونی از سال 2015 تا 2017 در شبکه استار تی‌ وی ترکیه پخش شده است. این سریال اولین سریال ترکیه‌ ای بوده است که در یوتیوب به بازدیدی بالای یک میلیون رسیده است و به بیش از 30 زبان دوبله شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که اجه در این مجموعه در نقش ایدا حضور داشته است. اجه یاشار در سریال عشق بی پایان ( Kara Sevda ) مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت.

گودال

گودال (Çukur) یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ ای به کارگردانی سینان اوزتورک و هم چنین نویسندگی گوکهان هورزوم می باشد؛ که این مجموعه در سال 2017 از شبکهٔ شو تی‌ وی ترکیه پخش شد. داستان: گودال نام محله‌ ای خطرناک در استانبول است که توسط خانواده‌ مافیایی به نام (کوچاوالی) اداره می شود و گویا مشکلات در این محله تمامی ندارد و … . اجه در این مجموعه نقش کاراجا کوچوالی را برعهده داشته است.

آیا اجه یاشار عمل زیبایی انجام داده است؟

آیا اجه یاشار عمل زیبایی انجام داده است؟

امروزه اجه یاشار به یکی از بازیگران زیبا و خوش چهره کشور ترکیه تبدیل شده است که توانسته طرفداران و مخاطبان زیادی را به دست آورد. حال هر از گاهی برای برخی افراد سوالی که به وجود می‌ آید، این است که آیا او عمل زیبایی انجام داده است؟ در این باره باید بگوییم اجه یاشار تا به اکنون هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده است و صورت او کاملاً طبیعی است. هم چنین اجه یاشار در یکی از مصاحبه های خود در این باره بیان کرده است؛ که تمایل به انجام عمل زیبایی ندارم، چرا که صورتم را ساده دوست دارم و هم چنین از آن جایی که این روز ها عمل های زیبایی زیاد شده است. به همین دلیل صورت ساده و طبیعی من نسبت به سایر صورت های عمل شده کمی متفاوت تر است. می توانید عکس های این بازیگر زیبا و خوش چهره را در شبکه‌ های مجازی و اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. اجه یاشار کیست؟

  اجه یاشار (Ece Yaşar) بازیگر معروف و سرشناس ترکیه متولد 5 سپتامبر سال 1994 در شهر آنکارا است. او با توجه به نقش آفرینی در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعدد امروزه به یکی از بازیگران سرشناس و محبوب ترکیه تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد.

 2. آیا اجه یاشار ازدواج کرده است؟

  اجه یاشار هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، البته از آن جایی که در مورد روابط شخصی اش صحبتی نکرده است، به همین اطلاعات دقیقی در این بار در اینترنت در دسترس نمی باشد، اما هر از گاهی شایعاتی در مورد روابط او به وجود می آید.

 3. اجه یاشار با حضورش در کدام سریال به شهرت زیادی رسید؟

  سریال گودال محصول کشور ترکیه است که در سال 2018 پخش شده است و این سریال توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. اجه یاشار در این سریال توانست در کنار سایر بازیگران سرشناس ایفای نقش کند و به شهرت زیادی برسد.

 4. افراد چگونه می توانند عکس های اجه یاشار بازیگر معروف ترکیه را مشاهده کنند؟

  امروزه برای مشاهده عکس های اجه یاشار یکی از بازیگران معروف و سرشناس ترکیه روش های متعددی وجود دارد. به عنوان مثال شما می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز عکس هایی از او برای علاقه‌ مندان منتشر شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *