بازیگران ترکی که از هم متنفرند و با هم دشمنی دیرینه دارند

اخبار بازیگران ترکی که از هم متنفرند، به عنوان جنجالی ترین تیتر های خبری کشور ترکیه به حساب می آید. زیرا که اختلاف و مشاجره در بین بازیگران این کشور بسیار گسترده است و می توان گفت که اکثر آن ها با یکدیگر در یک جنگ سرد قرار دارند.

کدام یک از بازیگران ترکی از هم متنفرند؟

کدام یک از بازیگران ترکی از هم متنفرند؟

اختلاف میان سلبریتی ها و بازیگران در سراسر جهان، همیشه یکی از جنجالی ترین موضوعات برای آن ها بوده است. امروزه با گسترش شبکه های مجازی و همچنین استفاده مستمر کاربران سراسر جهان از شبکه های ماهواره ای، فیلم های تلویزیونی و سینمایی ترکی بسیار محبوب شده و نام بازیگران آن ها بر زبان ها جاری شده است. باید بدانید که بازیگران ترکی از جنجال برانگیز ترین و پرحاشیه ترین سلبریتی های جهانی هستند. آن ها که تنها ظاهر خود را در برابر دوربین ها حفظ می کنند، اما در باطن دشمنی ها و رقابت های گسترده ای را با یکدیگر انجام می دهند. البته حاشیه های بازیگران ترکی که از هم متنفرند، به حدی زیاد است که امروزه تمام کاربران و طرفداران آن ها از این دشمنی ها و نفرت ها با خبر شده اند.

ابرو شاهین و آکین آکینوزو

ابرو شاهین و آکین آکینوزو دو چهره شناخته شده و محبوب ترکی هستند که با ایفا نقش در سریال پر بیننده هر جایی یا همان تردید، به شهرت رسیدند. همکاری این دو چهره در سال ۲۰۱۹ در سِت ‌های فیلمبرداری این سریال تلویزیونی آغاز شد. این دو چهره در این سریال دو نقش مکمل یکدیگر بودند و می توان گفت که صحنه های عاشقانه بسیار زیادی را در این سریال ایفا کردند.

طرفداران این دو چهره، علاقه ‌مند بودند تا آن ها در زندگی حقیقی نیز با یکدیگر وارد رابطه شوند. در ابتدا روابط میان این دو چهره به خوبی پیشرفت و احتمال این که آن ها در دنیای حقیقی نیز با یکدیگر رابطه داشته باشند افزایش یافت. اما به طور ناگهانی در قسمت های آخر این سریال تلویزیونی بحث و مجادله ای طولانی بین این دو چهره در گرفت که بسیاری از کاربران آکین آکینوزو او را مقصر می دانند. پس از آن روابط بین این دو بازیگر خدشه دار شد و در حال حاضر نیز هیچ پروژه مشترکی با یکدیگر را قبول نمی کنند.

دیلان چیچک دنیز و آیبوکه پوسات

یکی از مسائلی که برای بازیگران ترک تبار بسیار حاشیه برانگیز بوده، این است که اکثر دشمنی ها و نفرت هایی که بین بازیگران این کشور به وجود آمده، در ابتدا دوستی های دل انگیزی بوده است. دیلان چیچک دنیز و آیبوکه پوسات دو تن از بازیگران مشهور و محبوب ترکی هستند که در ابتدا رابطه دوستی با یکدیگر داشتند. این دو چهره در واقع دو دوست صمیمی بودند که در بسیاری از پروژه ها با یکدیگر به همکاری می پرداختند.

در این بین دیلان چیچک دنیز با یکی دیگر از بازیگران مشهور ترک تبار به نام فورکان آندیچ وارد رابطه عاطفی شد. اما این رابطه به سرانجام نرسید و پس از گذشت مدتی پایانش رقم خورد. پس از از این که خبر جدایی دیلان چیچک دنیز با فورکان آندیچ رسانه ای شد، خبر های جدیدی مبنی بر رابطه عاطفی فورکان آندیچ با آیبوکه پوسات به میان آمد. این امر موجب شد تا دیلان با دوست صمیمی خود قطع رابطه کند و او را مسبب جدایی از فورکان آندیچ بداند. این دو چهره در بسیاری از مصاحبه ها صحبت های جنجالی در مورد یکدیگر کرده اند که این امر موجب افزایش دشمنی بین این دو چهره شده است.

نورگل یشیلچای و ارکان پتک کایا

ماجرا دعوا میان نورگل یشیلچای و ارکان پتک کایا یکی از پرحاشیه ترین و جنجال برانگیز ترین دعوا ها در دنیا سلبریتی های ترکی می باشد. این دو چهره، هر دو از بازیگران سرشناس و بسیار حرفه ای کشور ترکیه هستند که در سریال پرطرفدار گوزل، که با نام سریال از هم گسیخته نیز شناخته می شود، به همکاری پرداختند. این سریال در سال ۲۰۱۴ ضبط شد و سرانجام در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید.

نورگل یشیلچای و ارکان پتک کایا دو بازیگر نقش اصلی و مکمل یکدیگر در این سریال بودند که به دلیل اختلافاتی که بر سر ست های فیلمبرداری به وجود آمد، دعوا های گسترده ای میان آن دو شکل گرفت. به طوری که هر کدام از این دو چهره در مصاحبه های خود علیه دیگری به صحبت پرداختند و علناً اختلاف و مشکل بینشان را رسانه ای کردند. البته پس از گذشت چند سال از این ماجرا این دو چهره عنوان کردند که با یکدیگر مشکلی ندارند، اما همچنان پس از هر اتفاقی کنایه هایی را روانه یکدیگر می کنند. باید بدانید که اختلاف بین این دو چهره به اندازه ای زیاد شد که به شکایت از یکدیگر پرداختند.

الچین سانگو و اوزگه اوزپیرینچی

اوزگه اوزپیرینچی از بازیگران ترک تباری است که به تازگی با ایفا نقش در سریال پربیننده و پرطرفدار “زن” در نقش کاراکتر بهار توانست به شهرت چشمگیری برسد. این چهره در گذشته با الچین سانگو، بازیگر نقش اول سریال عشق اجاره ای، دوست و همسایه بودند. ماجرای اختلاف این دو چهره در زمانی رسانه ای شد که الچین سانگو در قسمت پایانی سریال عشق اجاره ای، کاپشنی که از خز طبیعی حیوانات ساخته شده بود را به تن کرد.

پس از این ماجرا اوزگه اوزپیرینچی در توییتی اعلام کرد که بازیگران الگوی جوامع بشری هستند و طرز لباس پوشیدن آن ها نباید بیانگر الگو های ضد حیوانی باشد. در واقع منظور این بازیگر این بود که استفاده الچین سانگو از کاپشنی با خز حیوانات اشتباه بوده است. پس از این توییت اختلافاتی بین این دو بازیگر به وجود آمد و می توان گفت که رابطه دوستی آن ها برای همیشه از بین رفت. در حال حاضر نیز هیچ گونه ارتباطی با یکدیگر ندارند و با یکدیگر همکاری نمی کنند.

جانسو دره و آهو یائتو

از دیگر بازیگران ترکی که از هم متنفرند، می توان به جانسو دره و آهو یائتو اشاره کرد. این دو چهره از دیگر بازیگران ترک تباری بودند که تقریباً می توان گفت به صورت همزمان وارد عرصه بازیگری شدند و از آن زمان دوستی صمیمانه خود را آغاز کردند. جانسو دره مدتی را با یکی از چهره های فعال در صنعت هنری ترکی به نام جم ییلماز در رابطه عاطفی بود. به طوری که این دو چهره قصد داشتند که رابطه خود را رسمی کنند و ازدواجشان را علنی سازند.

اما به صورت کاملاً ناگهانی جم ییلماز رابطه خود را با جانسو دره به اتمام رساند و با دوست صمیمی او، آهو یائتو، وارد رابطه شد. پس از این که رابطه میانه جم ییلماز و آهو یائتو آشکار شد، جانسو دره نیز رابطه دوستی خود را با آهو یائتو به اتمام رساند. البته باید بدانید که ازدواج جم ییلماز با آهو یائتو دوام چندان زیادی نداشت و این دو چهره با وجود یک فرزند در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند. اما همچنان نیز دشمنی میان جانسو دره و آهو یائتو برقرار است و می توان گفت که چشم دیدن یکدیگر را ندارند.

جان یامان و سلن سویدر

جان یامان و سلن سویدر

جان یامان را می توان یکی از چهره های جنجالی کشور ترکیه دانست. این چهره همچنین یکی از محبوب ترین بازیگران و مدلینگ های این کشور است که با ایفای نقش در سریال پرنده سحرخیز یا همان عطر عشق به شهرت رسید. جان یامان در سال های گذشته با سلن سویدر در فیلمی به نام “کداممان عاشق نشد” به ایفا نقش و همکاری پرداخت.

ماجرای جنجالی و نفرت این دو چهره از یکدیگر در زمانی آغاز شد که بر سر فیلمبرداری این سریال، جان یامان از سلن سویدر به شدت عصبانی شد و یک فنجان را به سوی او پرتاب کرد. سلن سویدر نیز از جان یامان به دلیل توهین شکایت نمود و جان یامان مجبور به پرداخت جریمه نقدی شد. البته پس از گذشت چند سال از این ماجرا، اخیراً جان یامان در یکی از مصاحبه های خود در مورد سلن سویدر به صحبت پرداخت که سلن نیز در پاسخ به او ساکت نماند و جنجال های گذشته را دوباره آغاز کرد.

بوراک اوزچیویت و انگین آلتان دوزیاتان

انگین آلتان دوزیاتان یکی از شناخته شده ترین بازیگران کشور ترکیه می باشد که در سال ۲۰۱۴ به عنوان نقش اصلی سریال تاریخی قیام ارطغرل انتخاب شد. این چهره در این سریال ایفاگر نقش کاراکتر ارطغرل پدر عثمان یکم بود و توانست کاراکتر ماندگاری را خلق نماید. اما در فصل دوم این سریال هنگامی که بوراک اوزچیویت به عنوان کاراکتر عثمان انتخاب گردید، انگین آلتان دوزیاتان قرارداد همکاری خود را با این سریال تمدید نکرد و خبر هایی مبنی بر حسادت میان این دو چهره منتشر شد.

البته این دو بازیگر تاکنون در تمامی مصاحبه های خود اعلام کرده اند که با یکدیگر هیچ گونه مشکلی ندارند اما باید بدانید که این صحبت ها تنها ظاهر قضیه می باشد و در باطن دشمن یکدیگر به حساب می آیند. هنگامی که این دو چهره برای رای دادن وارد یک مدرسه شدند و در رو به رو یکدیگر قرار گرفتند، رابطه سرد میان آن ها به عنوان سندی برای نفرت و دشمنی این دو چهره به ثبت رسید.

هاتیجه اصلان و تولگاهان ساییشمان

هاتیجه اصلان و تولگاهان ساییشمان دو بازیگر شناخته شده در سریال عمر گل لاله می باشند که اختلاف و درگیری میان آن ها از ایفا نقش در همین سریال آغاز شد. هاتیجه اصلان و تولگاهان ساییشمان بر سر صحنه فیلمبرداری با یکدیگر درگیر شدند و خبر های آغاز دشمنی این دو چهره رسانه ای گردید. جنجال ها و حاشیه های آن ها به اندازه ای زیاد شد که هاتیجه اصلان ادعا کرد که که قرار است از تولگاهان شکایت کند و دلیل شکایت خود را ضرب و شتم در حین درگیری عنوان کرد. البته باید بدانید که ادعا های هاتیجه اصلان کاملاً رد شد. زیرا که شاهد های تولگاهان این ادعا را دروغ عنوان کردند. همچنان تنش بین این دو بازیگر تمامی ندارد و تنها در مواقع ضروری و به اجبار با یکدیگر صحبت می کنند.

طوبا بویوک اوستون و برن سات

طوبا بویوک اوستون و برن سات را می توان دو بازیگر محبوب ترکیه ای دانست. این دو چهره در سال های متعددی نیز به عنوان بهترین بازیگران این کشور شناخته شدند و توانستند جوایزی را برای خود به ارمغان آورند. با وجود موفقیت های این دو چهره می توان گفت که آن ها کینه قدیمی از یکدیگر را در دل دارند و همچنان نیز روابط میان آن ها بسیار سرد و ناپایدار می باشد.

نفرت میان این دو بازیگر در زمانی آغاز شد که در سال ۲۰۰۷ طوبا بویوک اوستون از بولنت اینال جدا گردید. با از بین رفتن رابطه عاطفی میان این دو چهره، به سرعت رابطه ای بین برن سات و بولنت اینال آغاز گردید که این امر موجب شد تا دیدگاه طوبا بویوک اوستون نسبت به برن سات تغییر کند و یک جنگ سرد بین آن ها شکل بگیرد. این دو چهره همچنان با یکدیگر در هیچ پروژه ای همکاری نمی کنند و در برخی از مصاحبه ها بدون این که نام از طرف مقابلشان ببرند، از یکدیگر انتقاد کرده اند.

مهمت گونسور و اوزگو نامال

از دیگر بازیگران ترکی که از هم متنفرند، را می توان مهمت گونسور و اوزگو نامال دانست. اختلاف و دشمنی بین این دو چهره در زمانی آغاز شد که در سال ۲۰۰۵ در یک فیلم سینمایی به نام داستان های استانبول با یکدیگر به همکاری پرداختند. در این بین اوزگو نامال در یکی از صحنه های فیلمبرداری بر سر مهمت گونسور فریاد کشید و او را یک بازیگر تازه کار و بی تجربه نامید.

پس از گذشت این جریان، مهمت گونسور در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که تا کنون با یک بازیگر خانم به همکاری پرداخته که به هیچ عنوان توانایی تحمل او را نداشته است. وی عنوان می کند که هر گاه به چهره این خانم نگاه می کند، عصبانی می شود. البته باید بدانید که مهمت گونسور در این مصاحبه نامی از این بازیگر خانم نبرد. اما پس از رسانه ای شدن جنجال و حاشیه های ایجاد شده در فیلم سینمایی داستان های استانبول، مشخص شد که منظورم مهمت گونسور، اوزگو نامال می باشد.

عکس بازیگران ترکی که از هم متنفرند

از آن جایی که تمام بازیگران ترکی که از هم متنفرند، چهره های شناخته شده و در واقع سلبریتی های محبوب مردمی می باشند، تصاویر آن ها در رسانه های هنری متعددی به چشم می خورد. از این جهت اگر مشتاق دیدار تصاویر این چهره ها هستید می توانید به رسانه های هنری و خبری ترک زبان مراجعه کنید. البته با توجه به محبوبیت این چهره ها در کشور های دیگر نظیر ایران، بسیاری از پیج های فارسی زبان در اپلیکیشن اینستاگرام و یوتیوب اخبار مربوط به این چهره ها را پشتیبانی کرده و تصاویرشان را در اختیار علاقه مندان و طرفداران آن ها قرار خواهند داد. باید بدانید که بر خلاف وجود نفرت و دشمنی میان برخی از سلبریتی های ترکی، آن ها همچنان از بازیگران محبوب در بین عموم مردم هستند؛ اختلافات میان آن ها تاثیری در موفقیت و محبوبیت این چهره های سرشناس نداشته است.

آدرس پیج اینستاگرام بازیگران ترکی که از هم متنفرند چیست؟

اکثر بازیگران ترکی که از هم متنفرند اینستا را به محلی برای گله و شکایت خود تبدیل کرده اند. در واقع می توان گفت که این چهره ها در استوری های خود صحبت های جنجالی را منتشر می کنند؛ بدون این که نامی از طرف مقابل خود به میان آورند، کنایه ها و صحبت های جنجالی را به سمت آن ها روانه می سازند. از این جهت بسیاری از طرفداران و علاقه مندان این چهره ها برای این که به اخبار جدید بازیگر مورد علاقه خود و حاشیه هایش دست پیدا کنند، اینستاگرام آن ها را دنبال خواهند کرد.

برای دسترسی به پیج اینستاگرام بازیگر ترکی محبوبتان، می توانید نام او را در قسمت مرورگر اینستاگرام جست و جو کرده و از آن جایی که صفحه این سلبریتی ها دارای تیک آبی می باشد، به راحتی می توانید پیج اصلی آن ها را دنبال نمایید.

یوتیوب بازیگران ترکی

یوتیوب بازیگران ترکی که از هم متنفرند در حال حاضر فعال می باشد. یوتیوب از دیگر اپلیکیشن های رایج در بستر اینترنت می باشد که امروزه سلبریتی های مختلفی در آن به فعالیت می پردازند. در حال حاضر با مراجعه به این شبکه اجتماعی می توانید مصاحبه های جنجالی بازیگران ترک تبار و دشمنی آن ها با سایر همکاران خود را مشاهده نمایید. همچنین برای دسترسی به لیست کامل بازیگران ترکی که از هم متنفرند، می توانید به این شبکه ارتباطی مراجعه کنید.

لایو های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

قابلیت ها و آپشن های شبکه مجازی اینستاگرام این امکان را برای سلبریتی ها سراسر جهان فراهم ساخته تا از طریق برگزاری لایو های متعدد، نفرت و کینه های قدیمی خود را با همکارانشان بروز دهند. در حال حاضر سلبریتی های بسیار جنجالی ترک تبار نیز برای این که بتوانند حاشیه های اطراف خود را افزایش داده و به شهرت بیشتری برسند، از طریق برگزاری لایو های اینستاگرامی به اهانت و فحاشی پرداخته اند؛ البته باید بدانید که این چهره ها، به عنوان منفورترین بازیگران ترک از نظر مردم ترکیه شناخته می شود.

حاشیه های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

حاشیه های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

یکی از پرحاشیه ترین مسائلی که گریبان گیر سلبریتی های ترک تبار نیز می باشد، فساد اخلاقی بازیگران ترکیه است. بسیاری از چهره های شناخته شده در صنعت بازیگری این کشور عنوان کرده اند؛ که از سوی دیگر بازیگران و حتی عوامل پشت صحنه سریال ها و فیلم هایی که در آن به ایفا نقش می پردازند، مورد تعرض قرار گرفته و به فساد اخلاقی در سینما این کشور اعتراض کرده اند. این امر حاشیه های بی شماری را برایشان به وجود آورده است. البته باید بدانید که اختلافات گسترده میان بازیگران فعال در این کشور، به خودی خود حاشیه ساز و جنجال آفرین بوده است.

کدام بازیگران ترکی به هم فحاشی کردند؟

باید بدانید که با وجود تمامی اختلافات گسترده بین بازیگران ترکی که از هم متنفرند، این چهره ها در تمامی مصاحبه های خود، سعی کرده اند که انتقاد های خود را به صورت مودبانه بیان کنند. البته اکثر این بازیگران انتقاد های خود و اختلافاتشان را بدون این که از طرف مقابل نامی به میان آورند، رسانه ای می کنند و به همین دلیل در بین بازیگران ترکی، فحاشی به چشم نمی خورد. اما باید بدانید که اختلاف بین جان یامان و سلن سویدر جنجال های بی شماری را به وجود آورد که موجب شد جان یامان حرف های نامناسبی را به سلن سویدر نسبت دهد.

کدام بازیگران ترکی با هم فیلم بازی نمی کنند؟

اکثر بازیگران ترکی که از هم متنفرند، پس از بروز اختلافات خود و رسانه ای کردن آن ها دیگر در هیچ پروژه ای با همدیگر به همکاری نپرداخته اند. برن سات و طوبا بویوک اوستون، ارکان پتک کایا و نورگل یشیلچای، مروه بولگور و یامور تانری سوسین، بوراک اوزچیویت و کادیر دوغلو می توان از بازیگرانی دانست که به دلیل اختلافات گسترده تصمیم گرفته اند؛ که در هیچ فیلمی با یکدیگر به همکاری نپردازند.

مردم از کدام بازیگران ترک متنفرند؟

مردم از کدام بازیگران ترک متنفرند؟

بازیگران ترکی از چهره های محبوب در بین کاربران می باشند. البته باید بدانید که اختلاف نظر نیز بین طرفداران و علاقه مندان آن ها به وجود خواهد آمد و ممکن است که یک بازیگر از نظر افرادی محبوب، و از نظر افراد دیگری نفرت برانگیز باشد. از این جهت نمی توان با قاطعیت عنوان کرد که کدام بازیگران ترک تبار از نظر مردم و کاربران نفرت برانگیز هستند. زیرا که این امر یکی از مسائل شخصی و سلیقه ای برای هر کاربر می باشد.

بازیگران ترکی که از هم متنفرند با هم فیلم بازی کرده اند؟

لازم به ذکر است که اختلافات و دشمنی هایی که بین اکثر سلبریتی های ترکیه به وجود آمده بر سر سِت های فیلمبرداری و همکاری های مشترک این سلبریتی ها می باشد. مهمت گونسور و اوزگو نامال دو چهره محبوب در ترکیه هستند که در فیلم داستان های استانبول از یکدیگر متنفر شدند. برای این که بتوانید به فیلم های بازیگران ترکی که از هم متنفرند دست پیدا کنید، بهتر است که نام آن ها را در مرورگر اینترنت خود سرچ نمایید.

سوالات متداول

  1. دلیل اختلاف بین بازیگران ترکی چیست؟

    اختلاف نظر و مشاجره های آن ها بر سر صحنه های فیلمبرداری، موجب شده تا به یکدیگر اهانت کنند و اختلافاتی بینشان به وجود آید.

  2. جنجالی ترین بازیگران ترکی که از هم متنفرند، کدام اند؟

    در حال حاضر جان یامان و سلن سویدر پرحاشیه ترین سلبریتی هایی هستند که با یکدیگر اختلاف دارند.

  3. دلیل اختلاف بین بوراک اوزچیویت و انگین آلتان دوزیاتان چیست؟

    این دو چهره در فصل اول و دوم سریال قیام ارطغرل و عثمان به یکدیگر حسادت کردند و رابطه آن ها مکدر شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *