خرید کتاب امیر تتلو به دنبال بهشت در برزخ و جهنم

کتاب امیر تتلو در واقع یکی از شگفتی های عجیب در فضای مجازی بود که باعث تعجب بسیار زیادی از سوی کاربران شد. این کتاب، در مورد زندگی نامه امیر تتلو می باشد که در این خصوص باید بگوییم بسیار خبر شوکه کننده و حیران کننده ای بود. در ادامه در مورد این کتاب بیشتر خواهیم دانست و در مورد او اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

کتاب امیر تتلو درباره چیست؟

کتاب امیر تتلو درباره چیست؟

قبل از این که در مورد کتاب امیر تتلو مدیر سایت تتل بت بدانیم باید در مورد شخصیت اصلی داستان اطلاعاتی را داشته باشیم. امیر تتلو، یکی از خواننده های بسیار خوب و بسیار محبوب و معروف می باشد که در سبک رپ و پاپ خوانندگی می کند. او مدتی را در ایران مشغول خواندن ترانه بود و از همه نوع موضوعاتی آهنگ خواند. او آهنگ های عاشقانه های زیادی را خواند و هم چنین در مورد امام ها و پیامبران و شهدا و هم چنین شهدای هسته ای آهنگ های زیادی را منتشر کرد.

او به دنبال گرفتن مجوز بود تا دیگر کار های خود را به صورت زیر زمینی نخواند و بتواند که در ایران فعالیت بسیار زیادی داشته باشد. هم چنین او یک بار به دیدار نامزد ریاست جمهوری یعنی آیت الله رئیسی رفت که این موضوع نیز تعجب همگان را بر انگیخت. بعد از بالا و پایین های بسیار آهنگ های او مورد تایید وزارت ارشاد واقع نشد و او نتوانست که برای خواندن به صورت رسمی، مجوز دریافت کند. به همین دلیل از ایران مهاجرت کرد و آهنگ هایش رنگ و بوی دیگری گرفت.

او کم کم متن آهنگ های خود را به سمت مفهوم های زننده و بسیار بد کشید و بعد از مدتی نیز، در آهنگ های شروع به فحاشی کرد. هم چنین سایت شرط بندی را احداث کرد و از این طریق نیز به کسب درآمد مشغول شد. بعد از مدتی نیز به یک شاخ مجازی تبدیل شد و حاشیه های زیادی را با افراد مختلف در این مسیر ایجاد کرد. امیر تتلو با این که کار های نامتعارف زیادی تا کنون انجام داده است اما هم چنان طرفداران زیادی دارد. بعد از مدتی هم این خواننده تصمیم گرفت تا کتاب زندگی خود را منتشر کند.

کتاب زندگی او در مورد خودش می باشد و تمامی اتفاقات تلخ و شیرین زندگی خود را در آن نوشته است. او در این کتاب تمام مشکلات و سختی های خود را بیان کرده است و حتی خاطرات زیادی را از زندگی کردن در ایران شرح داده است. این خواننده از آهنگ هایی که در زندگی خود بسیار مهم هستند نیز صحبت کرده است و در آخر باید بگوییم که جزئیات زیادی را از زندگی خود در این کتاب منتشر کرده است.

عکس کتاب تتلو را در کجا ببینیم؟

عکس کتاب تتلو را در کجا ببینیم؟

عکس کتاب امیر تتلو در هر جایی قابل دیدن می باشد. با سرچ کردن نام این کتاب می توان به راحتی به عکس های این کتاب دسترسی پیدا نمود. هم چنین برای دیدن عکس های این کتاب می توان به اینستاگرام خود شخص مراجعه کرد و اطلاعات زیادی را علاوه بر عکس در مورد این کتاب به دست آورد. هم چنین عکس های کتاب را می توان در سایت های مختلف و هم چنین در فن پیچ اینستاگرام طرفداران این شخص به دست آورد.

خرید کتاب تتلو به دنبال بهشت در برزخ و جهنم

در واقع باید گفت که نام این کتاب، زندگی امیر تتلو و یا زندگی نامه امیرحسین مقصود لو نمی باشد. نام این کتاب، به دنبال بهشت در برزخ و جهنم است که در واقع به نوعی اشاره به پستی بلندی های زندگی این خواننده دارد. برای خرید این کتاب راه ها زیادی پیشنهاد شده است. برای خرید این کتاب، می توان به پیج خود امیر تتلو رفت و مستقیم از طرف صاحب این کتاب، این کتاب را سفارش داد. هم چنین در برخی از سایت های فروش کتاب و یا همچنین در پیج های مخصوص کتاب می توان این کتاب را سفارش داد و آن را تهیه کرد.

قیمت کتاب امیر تتلو چقدر است؟

بعد از این که خبر منتشر شده کتاب امیر تتلو، خبری دیگر در مورد این کتاب منتشر شد که بسیار جای تعجب داشت. این مورد، در حول قیمت کتاب بود که باعث شد باری دیگر، افراد بسیار متعجب بشوند. قیمت کتاب امیر تتلو، صد و هفتاد هزار تومان ذکر شده بود که با توجه به این که از صفحات کمی برخوردار بود و زیاد قطور نبود، اندکی از هزینه بالایی برخوردار بود. البته تنها گروهی به این موضوع معتقد بودند و گروهی دیگر نیز بدون این که بخواهند حرفی بزنند کتاب را خریداری کردند.

واکنش افراد نسبت به کتاب این خواننده چگونه بود؟

واکنش افراد نسبت به کتاب این خواننده چگونه بود؟

از آن جایی که عده ای از ذات این خواننده خوششان نمی آمد از کتاب این شخص هم استقبال نکردند و بازخورد خوبی نداشتند.

آیا کتاب امیر تتلو چاپ شده است؟

این کتاب مدت زیادی نیست که به چاپ رسیده است، این کتاب تا کنون چندین بار چاپ مجدد داشته است و به همین طریق نیز باعث شده است که از دیگر کتاب های زندگی نامه سلبریتی ها معروف تر بشود. این کتاب با استقبال بسیار زیاد هوادارن تتلو مواجه شد و به همین دلیل باعث شد چندین باری به چاپ برسد.

اسم کتاب امیر تتلو چیست؟

امیر تتلو در مورد زندگی نامه خود داستانی را نوشت و منتشر کرد، نام کتاب امیر تتلو، به دنبال بهشت در برزخ و جهنم می باشد که از این نام این گونه می توان برداشت کرد که امیر تتلو، در زندگی خودش نیز به دنبال کسب آرامش و بهشت بوده است. هم چنین باید بگوییم که امیر تتلو، در این کتاب حرف های زیادی را زده است و به نوعی با مخاطب خود درد و دل کرده است.

کتاب امیر تتلو در ایران چاپ شد؟

این کتاب، از آن جهت که این شخص یک خواننده غیر مجاز می باشد در ایران چاپ نشده است و اگر هم چاپ شده است به صورت زیر زمینی این کار انجام شده است. به همین دلیل باید بگوییم که هنوز خبری در این مورد منتشر نشده است که آیا این کتاب به چاپ رسیده است یا این که چنین چیزی امکان ندارد.

مطالب این کتاب راجع به چه موضوعاتی است؟

مطالب این کتاب در مورد موضوعاتی می باشد که همگی واقعیت هایی از زندگی خودش است. این کتاب در مورد زندگینامه این خواننده، سختی هایش و تلاش هایش در حوزه آهنگ نیز می باشد و به همین جهت باید گفت که صفر تا صد این کتاب در مورد زندگی این خواننده نوشته شده است.

کتاب امیر تتلو غیر قانونی است؟

کتاب امیر تتلو غیر قانونی است؟

این کتاب غیر قانونی نمی باشد ولی از آن جهت که او یک خواننده غیر مجاز است، کتاب او در ایران چاپ نمی شود اما نمی توان این را گفت که نگه داری از این کتاب غیر قانونی می باشد. هم چنین در مورد این کتاب باید بگوییم که بسیاری از این افراد، این کتاب را سفارش دادند و به راحتی به دستشان رسیده است و مشکلی با کتاب برایشان پیش نیامده است.

کتاب امیرحسین مقصودلو توقیف شد؟

بعد از این که این خواننده شروع به نوشتن و چاپ این کتاب کرد، گفته بودند که چاپ این کتاب متوقف شده است. اما چنین چیزی صحت ندارد و این کتاب هیچگاه توقیف نشده است. هم چنین جلوی چاپ کتاب امیر تتلو هیچ گاه گرفته نشد و این حرف ها صرفا شایعه بود که آن هایی که مخالف امیر تتلو می باشند، جلوی این کار را بگیرند.

تتلو نوشتن کتاب را از چه سالی آغاز کرد؟

دقیقا مشخص نیست که امیر  تتلو دقیقا از چه سالی نوشتن را آغاز نمود، به همین دلیل باید بگوییم که تنها حدسیاتی در این مورد گفته می شود. به عنوان مثال او در سال هزار و سیصد و نود و هفت از ایران رفت و به ترکیه مهاجرت کرد، بعضی می گویند که در همین زمان او نوشتن کتاب خود را آغاز نمود و برخی دیگر نیز می گویند که او در همان زمانی که در ایران بود نوشتن کتاب خود را استارت زد. به همین دلیل هیچ تئوری زیاد دقیقی در این باره مطرح نمی باشد و کسب از تاریخ دقیق شروع کتاب نوشتن امیر تتلو هیچ اطلاعاتی ندارد.

کتاب امیر تتلو سیاسی است؟

کتاب امیر تتلو تمامی جنبه ها را پوشش دهی می کند. او در مورد موارد مختلفی نوشته است. به عنوان مثال این شخص، در مورد تلاش های بسیار زیادی نوشته است که در خصوص گرفتن مجوز کرده است. این یک مورد سیاسی می باشد که در واقع پاسخ سوال است. تتلو در عمق قلبش آرزوی این را داشت که بتواند در ایران آهنگ بخواند و مجوز بگیرد اما هیچ گاه به این خواسته خود نرسید و نوشتن در مورد این موضوع می تواند جنبه سیاسی ماجرا باشد. هم چنین در مورد موارد دیگری نیز نوشته است که این موارد نیز ته مایه هایی از موضوعات سیاسی دارد.

سوالات متداول

 1. نام کتاب امیر تتلو چه می باشد؟

  به دنبال بهشت در برزخ و جهنم نام کتاب امیر تتلو می باشد.

 2. قیمت کتاب امیر تتلو چقدر است؟

  قیمت کتاب امیر تتلو صد و هفتاد هزار تومان است.

 3. امیر تتلو در کتابش در مورد چه موضوعاتی نوشته است؟

  امیر تتلو در این کتاب، در مورد موضوعاتی همچون زندگی سختی، تلاش ها و نرسیدن ها و هم چنین در مورد آهنگ های خود نوشته است.

 4. کتاب امیر تتلو چگونه قابل سفارش می باشد؟

  این کتاب از طریق خودش و برخی از سایت های کتاب قابل سفارش می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *