بیوگرافی مهناز افشار + بررسی ماجرای مهاجرت و جدایی او از یاسین رامین

مهناز افشار یکی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی است که تا به اکنون در فیلم‌ های متعددی به ایفای نقش پرداخته است و امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز در سرتاسر کشور به دست آورده است.

مهناز افشار کیست؟

مهناز افشار کیست؟

مردم ایران علاقه بسیار زیادی به فیلم و سریال های ایرانی دارند و به همین دلیل بازیگران در بین مردم ایران به شدت محبوب و پرطرفدار هستند و مردم اکثر آن ها را می‌ شناسند و طرفدار خیلی از این بازیگران نیز می‌ باشند که یکی از این بازیگران مهناز افشار است. مهناز افشار (Mahnaz Afshar) یکی از بازیگران خوب کشورمان است که تا به اکنون در فیلم‌ ها و سریال های متعددی به ایفای نقش پرداخته است و طرفداران بسیار زیادی نیز به دست آورده است. حال در این قسمت بیوگرافی مهناز افشار خواهیم پرداخت. مهناز متولد سال 1356 در تهران است، او هنر پیشه سینما، تلویزیون و تئاتر است.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مهناز فعالیت خود را در سال 1377 با بازیگری در مجموعه تلویزیونی گمشده آغاز کرد. به این گونه می توان بیان کرد که اولین سریال مهناز افشار گمشده نام دارد که بعد از بازی در این سریال مورد توجه خیلی از افراد اهل سینما و تلویزیون قرار گرفت و بعد از آن در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌ حاتمی حضور یافت. بعد از حضور مهناز در فیلم سینمایی دوستان، او به یک بار به شهرت زیادی رسید و بعد از آن فعالیت خود را در حرفه بازیگری به صورت جدی تری ادامه داد. به هر حال می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مهناز افشار ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

زندگی این بازیگر معروف چگونه است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم مهناز متولد سال 1356 در تهران است. او در یک خانواده سنتی و اصالتاً ترک به دنیا آمده است. مهناز دیپلم دبیرستان خود را در رشته تجربی گرفت و بعد از آن به مدت چهار سال در یک موسسه غیر انتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. بهتر است بدانید به دلیل این که خانواده مهناز سنتی و مذهبی بوده اند، در ابتدا با حرفه او و این که وارد عرصه بازیگری شود مخالفت کردند. اما او در نهایت با پافشاری های زیاد در کلاس‌ های بازیگری حمید سمندریان آموزش بازیگری را دید. این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که چهره مهناز شباهت بسیار زیادی به گوگوش خواننده معروف و مشهور ایرانی دارد، به همین دلیل در همان ابتدای فعالیت اش در بازیگری مورد توجه مردم ایران قرار گرفت و به سرعت مشهور و معروف شد. می توانید عکس مهناز افشار و گوگوش را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

مهناز افشار در دورهمی دعوت شد؟

مهناز افشار در دورهمی دعوت شد؟

دورهمی یکی از برنامه های جذاب و پر مخاطب است که با کارگردانی و مجری گری مهران مدیری ضبط و پخش می‌ شود. در این برنامه مهران مدیری از خیلی از افراد مشهور و سرشناس، سلبریتی ها، بازیکنان و بازیگران دعوت می‌ کند و به عنوان مهمان به گفت و گو با آن ها می پردازد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا بدانند که آیا مهناز افشار نیز در برنامه دورهمی حضور داشته است و یا خیر؟ در این باره باید بگوییم که مهناز یکی از بازیگران معروف و مشهور ایرانی، به دلیل این که مدت‌ ها قبل از ایران مهاجرت کرد، فرصت این که در برنامه هایی مانند برنامه دورهمی حضور پیدا کند را نداشته است.

درآمد مهناز افشار چقدر است؟

مهناز یکی از سرشناس ترین و مشهور ترین بازیگران ایرانی است که از زمانی که فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده است تا به امروز در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی بازی کرده است و از آن جایی که استعداد و مهارت بسیار خوبی در بازیگری دارد، توانسته محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورد و هم چنین از طریق بازیگری ثروت بسیار زیادی نیز به دست آورده است.

حال سوال خیلی از افراد و به ویژه طرفداران این بازیگر معروف، این است که درآمد و ثروت مهناز افشار چقدر است؟ در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد، اما از آن جایی که مهناز افشار در لیست گران قیمت ترین بازیگران ایرانی قرار گرفته است، به همین دلیل برای حضور در هر فیلم و یا سریال مبالغ کلانی را دریافت می‌ کند. به همین دلیل می‌ توان بیان کرد که مهناز از طریق بازیگری درآمد بسیار خوبی برای خود به وجود آورده و امروزه به یکی از بازیگران ثروتمند تبدیل شده است. جالب است که بدانید برخی از منابع بیان کرده اند که مهناز افشار در عاشقانه برای بازی در هر قسمت از این سریال چندین میلیون تومان به عنوان دستمزد دریافت می‌ کرده است.

در واقع باید بدانید که خیلی ها او را پولدارترین بازیگر ایران می دانند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد لینکی که در دسترس قرار گرفت می تواند مسیر خوبی باشد.

آدرس پیج اینستاگرام مهناز افشار چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام مهناز افشار چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و پرطرفداری است که علاوه بر کاربران عادی، اکثر افراد مشهور و سرشناس نیز در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل مهناز افشار نیز می‌ باشد. مدت‌ ها قبل مهناز در اینستاگرام برای خود صفحه کاربری راه اندازی کرد و از آن جایی که او یکی از بازیگران معروف و محبوب است از همان ابتدا کاربران و افراد زیادی پیج او را فالو کردند. امروزه مهناز افشار اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و به صورت روتین و روزمره فعالیت گسترده‌ ای در صفحه اینستاگرام خود انجام می‌ دهد. او این شبکه را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است که علاوه بر عکس ها و ویدیو هایی که از خود منتشر می‌ کند، در مورد موضوعات مربوط به کشور و اتفاقاتی که برای مردم می‌ افتد نیز مطالبی را منتشر می‌ کند.

جالب است که بدانید مهناز در بین بازیگران ایرانی بیشترین تعداد فالوور را دارد. اگر می‌ خواهید پست جدید مهناز افشار را مشاهده نمایید، بهتر است که پیج او را دنبال کنید، به این گونه هر زمانی که مهناز پست جدیدی را منتشر کرد، می‌ توانید به راحتی آن را مشاهده نمایید. برای پیدا کردن آدرس پیج این بازیگر معروف نیز کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو نمایید تا به راحتی پیج او برای شما نمایش یابد.

شغل اصلی مهناز افشار چیست؟

مهناز از زمانی که فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده است، به دلیل این که به یک باره به شهرت و معروفیت زیادی رسید و هم چنین توانست در کنار شهرت، یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد به همین علت از همان ابتدا مهناز، بازیگری را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرد و در این حرفه فعالیت گسترده ای انجام داده است و توانسته با توجه به این فعالیت به ثروت زیادی نیز برسد. البته این موضوع را هم باید افزود بعد از این که مهناز توانست به شهرت و معروفیت زیادی برسد و با توجه به سرمایه ای که برای خود جمع کرده بود، بیزینس هایی را هم راه اندازی کرد که در این بیزینس ها نیز فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و توانسته از طریق این بیزینس ها برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و درآمد زایی کند.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

مهناز زمانی که فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرد، به دلیل استعداد زیادی که در این حرفه داشت و هم چنین شباهت زیادش به گوگوش، به سرعت به معرفیت و شهرت زیادی رسید تا جایی که امروزه به یکی از بازیگران محبوب و سرشناس تبدیل شده است که خیلی از افراد و طرفداران او تمایل دارند تا عکس های مهناز افشار را مشاهده نمایند. امروزه به لطف تکنولوژی و شبکه‌ های مجازی و هم چنین سایت های مختلف مشاهده عکس های افراد معروف و سرشناس کاری دشوار و سختی نمی باشد.

برای مشاهده عکس های مهناز و یا مشاهده عکس های فرزند مهناز افشار کافیست تا به شبکه های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید، چرا که مهناز به صورت روتین عکس ها و حتی کلیپ های متعددی از خود و یا فرزندش را برای مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد. هم چنین باید افزود که اگر شما به اینترنت هم مراجعه نمایید می‌ توانید عکس‌ های متعددی از مهناز مانند عکس های مهناز افشار بی حجاب و یا با حجاب و یا حتی جدید ترین عکس مهناز افشار و دخترش را جستجو و مشاهده کنید.

فیلم های محبوب مهناز افشار کدامند؟

فیلم های محبوب مهناز افشار کدامند؟

مهناز افشار از زمانی که فعالیت خود را در حرفه بازیگری آغاز کرده است تا به اکنون در فیلم‌ های متعددی بازی کرده است که در این قسمت به معرفی برخی از بهترین فیلم‌ های او خواهیم پرداخت، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

نهنگ عنبر

نهنگ عنبر فیلمی به کارگردانی سامان مقدم با بازی مهناز افشار و رضا عطاران در سال 1393 است که در اواخر اردیبهشت سال 1394 اکران شد. در این فیلم مهناز افشار نقش رؤیا را ایفا کرده است که به دلیل بازی خوبش مورد تعریف و تمجید خیلی از مردم و هم چنین منتقدین قرار گرفت.

آشفته‌ گی

یکی از فیلم های خوب مهناز افشار که در آن به ایفای نقش پرداخته است آشفتگی نام دارد، فیلمی به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی فریدون جیرانی محصول سال 1397 ایران می‌ باشد. این فیلم برای اولین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

پل چوبی

پل چوبی فیلمی به کارگردانی مهدی کرم‌ پور است که در سال 90 ساخته شده‌ است و بعد از دو سال توقیف با روی کار آمدن دولت حسن روحانی در سال 92 در سینما ها اکران شد. مهناز افشار در نقش شیرین در این فیلم حضور داشته است.

سعادت‌ آباد

سعادت‌ آباد فیلمی به کارگردانی مازیار میری و نویسندگی امیر عربی و هم چنین تهیه‌ کنندگی همایون اسعدیان محصول سال 89 می باشد. مهناز افشار در نقش لاله همسر علی در این فیلم حضور داشته است.

آتش‌ بس

آتش‌ بس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی تهمینه میلانی محصول سال 84 است. این فیلم در اردیبهشت 85 بر روی پرده سینما رفت و هم چنین پر فروش‌ ترین فیلم در سال 85 شد. مهناز با ایفای نقش سایه در این فیلم توانست به شهرت و معروفیت خود بیفزاید.

جوایز و افتخارات مهناز افشار شامل چه مواردیست؟

جوایز و افتخارات مهناز افشار شامل چه مواردیست؟

مهناز افشار یکی از با استعداد ترین بازیگران ایرانی است که تا به اکنون در خیلی از فیلم های معروف و پر فروش نقش آفرینی کرده است. حال بهتر است که بدانید این بازیگر سرشناس تا به اکنون جوایز و افتخارات زیادی را نیز از آن خود کرده است که برخی از افتخارات و جوایز او عبارت اند از:

 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای (قسم)
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای (دارکوب)
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فجر برای (پل چوبی)
 • برنده تندیس بهترین بازیگر زن از جشن دنیای تصویر برای (طبقه سوم)
 • برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای (برف روی کاج‌ ها)
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای (طبقه سوم)
 • کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای (تسویه‌ حساب)
 • برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از بخش نگاه نو جشنواره فجر برای (برف روی کاج‌ ها)
 • کاندید تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشن خانه سینما برای (سعادت‌ آباد)
 • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای (سعادت‌ آباد)

مهناز افشار چند سال دارد؟

گاهی اوقات سوالاتی مانند این که مهناز افشار چند سالش است؟ برای مخاطبان و یا کسانی که به تازگی طرفداران او شده اند، به وجود می‌ آید. در مورد تاریخ تولد مهناز افشار باید بگوییم که او متولد 21 خرداد سال 1356 در تهران می باشد و هم اکنون در 44 سالگی خود است. جالب است که بدانید خیلی از افراد با توجه به سن مهناز افشار و چهره جوان تر از سنش بر این باورند که او از بوتاکس و ژل برای جوان ماندن صورتش استفاده می‌ کند. البته مهناز افشار تمام این صحبت‌ ها را تکذیب کرده است و در این باره بیان کرده است که تا به اکنون از ژل و بوتاکس استفاده نکرده و صورتش کاملا طبیعی است و دوست ندارد تا صورتش را دست کاری کند.

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

مهناز افشار یکی از محبوب ترین و سرشناس ترین بازیگران ایرانی است که از زمانی فعالیت خود را در این حرفه آغاز کرده و به شهرت رسیده است، مصاحبه‌ های متعددی توسط شبکه های معروف و مجلات مختلف با او انجام شده است. مهناز افشار در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد حرفه بازیگری، فراز و نشیب هایی که در این حرفه تجربه کرده و مشکلاتی که برایش به وجود آمده، گاهی اوقات از زندگی شخصی اش، اهدافش در آینده و این که چقدر مورد لطف و حمایت طرفداران و مردم قرار گرفته است و خیلی از مسائل دیگر صحبت کرده است. برای مشاهده برخی از مصاحبه های این بازیگر معروف کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید.

حاشیه های مهناز افشار درباره چه مواردیست؟

اکثر افراد سرشناس، بازیگران، سلبریتی ها در طول فعالیت در حرفه شان در حواشی و جنجال‌ های زیادی فرو می‌ روند و هم چنین از زمانی که شبکه‌ های مجازی و رسانه‌ ها به وجود آمده اند، این حواشی و جنجال ها نیز به سرعت در بین کاربران دست به دست می‌ شود. حال باید افزود که برای مهناز افشار نیز تا به اکنون حواشی و جنجال‌ های زیادی به وجود آمده است. البته مهناز افشار سعی خود را کرده است تا در حاشیه ای قرار نگیرد، اما گاهی اوقات بنا به صحبت‌ ها و یا مطالبی که در شبکه های مجازی خود منتشر می‌ کند، باعث به وجود آمدن حاشیه و جنجال‌ های زیادی برای خود می‌ شود. البته این موضوع را هم باید افزود که از مهم ترین حاشیه‌ های او به زمانی که خبر ازدواجش با یاسین رامین منتشر شد، بر می گردد. البته بعد از این موضوع نیز حواشی دیگری مانند طلاقش از یاسین رامین و مهاجرتش، باعث به وجود آمدن حواشی دیگری برای او شدند.

همسر این بازیگر کیست؟

زمانی که خبر ازدواج مهناز افشار با آقای یاسین رامین پسر محمد علی رامین در شبکه‌ های مجازی و هم چنین رسانه‌ ها منتشر شد حواشی و جنجال زیادی را به وجود آورد، چرا که طرفداران و مخاطبان مهناز انتظار نداشتند که مهناز با یک آدم سیاسی ازدواج کند. به هر حال مهناز افشار در سال 93 و مهریه 10 شاخه گل نرگس با آقای یاسین رامین ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک دختر به نام لیانا می باشد. لیانا در 4 خرداد سال 1394 در آلمان متولد شده است. می توانید عکس عروسی مهناز افشار واقعی را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید. البته باید افزود که مهناز در سال 98 با انتشار پستی در صفحه خود خبر طلاقش را تایید کرد.

ماشین مهناز افشار چیست؟

ماشین مهناز افشار چیست؟

مهناز در لیست پر درآمد ترین و ثروتمند ترین بازیگران ایرانی قرار گرفته است که به دلیل دستمزد های کلان و هم چنین ثروتش توانسته برای خود یک زندگی لاکچری به وجود آورد. شما می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در کنار ماشین های گران قیمت و خارجی مشاهده نمایید. البته این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که مهناز هر از گاهی ماشین خود را عوض می‌ کند، به همین دلیل نمی‌ توان به طور دقیق بیان کرد که او هم اکنون در خارج از کشور چه ماشینی دارد.

مهناز افشار در کدام کشور است؟

بعد از این که خبر مهاجرت مهناز منتشر شد، سوالی که برای خیلی از مردم به وجود آمد، این بود که مهناز افشار الان کجاست؟ در این باره باید بگوییم که مدت ها قبل مهناز افشار به آلمان مهاجرت کرد، او در این باره بیان کرده بود که برای تحصیل به همراه دخترش به خارج از کشور مهاجرت کرده و قرار است به زودی بازگردد. اما زمانی که خبر ممنوع الفعالیت احتمالی او به وجود آمد، خیلی از افراد بیان کردند که احتمال این که مهناز دوباره به ایران بازگردد وجود ندارد. هم اکنون مهناز افشار در خارج از کشور است و در کنار دخترش زندگی آرام و خوبی دارد. می توانید عکس جدید مهناز افشار در آلمان را در شبکه های مجازی و یا اینترنت مشاهده نمایید.

آیا این بازیگر از همسرش جدا شده است؟

مهناز افشار در مهر ماه 98 با انتشار استوری در اینستاگرام خود، با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره، ولی وقتی تصمیم می‌ گیری یک مادر مجرد باشی باید دو تا وجود داشته باشی و اونا رو برای خودت و فرزندت قوی‌ تر هم بکنی. او با این متن به مخاطبان خود بیان کرد که از همسرش جدا شده است.

 • برای شناخت با دیگر مورد های موجود در لیست طلاق سلبریتی ها می توانید ازاین لینک کمک بگیرید.
خداحافظی مهناز افشار از گات تلنت به چه علت بود؟

خداحافظی مهناز افشار از گات تلنت به چه علت بود؟

حضور مهناز در صندلی داوران این مسابقه در کنار ابی، آرش و نازنین نور از مجریان شبکه هاي لس آنجلسی، بازتاب های زیادی در رسانه هاي به وجود آورد. البته باید افزود که بعد از مدتی که از حضور او از این برنامه گذشت و در حالی که هنوز بخش اصلی برنامه گات تلنت شبکه ام‌ بی‌ سی پرشیا باقی مانده بود، مهناز از حضور در این برنامه انصراف داد. مهناز دلیل انصرافش از این برنامه را کرونا اعلام کرد، با این حال می توانید عکس های متعددی از مهناز افشار و ابی و آرش را در کنار هم در اینترنت مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. مهناز افشار کیست؟

  مهناز افشار متولد سال 1356 هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است که با توجه به بازی های خوبش به یکی از بازیگران معروف و پرطرفدار تبدیل شده است.

 2. بهترین فیلم های مهناز افشار چه نام دارند؟

  از بهترین فیلم های مهناز افشار می توان به: نهنگ عنبر، آشفته‌ گی، پل چوبی، سعادت‌ آباد، آتش‌ بس و… اشاره کرد.

 3. چرا مهناز افشار از برنامه گات تلنت انصراف داد؟

  مهناز افشار که یکی از داوران مسابقه گات تلنت بوده است، مدتی قبل خبر انصرافش از این برنامه را اعلام کرد، هم چنین او وجود کرونا را علت انصرافش اعلام کرد.

 4. آیا مهناز افشار از همسرش جدا شده است؟

  مدتی قبل مهناز با انتشار نوشته ای بیان کرد که از همسرش یاسین رامین جدا شده است و هم اکنون یک مادر مجرد است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *