کراش های بی تی اس چه کسانی هستند؟ کراش روی کدام عضو بیشتر است؟

در این پژوهش اطلاعات زیادی در مورد گروه بی تی اس و کراش های آنان در اختیار شما قرار خواهیم داد به صورتی که شما در پایان این مطالب در مورد گروه بی تی اس شگفت زده خواهید شد. خب در ابتدا این کار نسبت به معرفی مختصر این گروه می پردازیم و در ادامه ماجرا کراش های بی تی اس را معرفی می کنیم. بی تی اس نام گروه موسیقی هفت نفره کره ای می باشد که نام اعضا این گروه شامل آراِم، جین، شوگا، چی-هوب، جیمین، وی و چونگ کوک می باشد. بی تی اس در ابتدا و به‌ عنوان ۱ گروه هیپ هاپ شروع به کار کرده‌ است ولی در طول زمان در بیشتر سبک‌ ها آثار خود را منتشر کرده‌ اند، متن‌ های آن‌ ها اغلب دغدغه‌ های شخصی و اجتماعی جامعه و همچنین سلامت روان، مشکلات مدارس و عشق و فرد گرایی را شامل می‌شده‌ است.

آثار این گروه اقتباسی از ادبیات و مفاهیم روان‌ شناختی که شامل ۱ سری داستان‌ های مربوط به جهانی موازی یا جهانی جایگزین می‌باشد این گروه کره‌ ای در سال 2010 تشکیل و در سال 2013 تحت نظر اینترتیمنت شروع به کار کرده‌ است. جالب است در ابتدا همین مطالب خدمت شما عرض کنم که در یک برنامه تلویزیونی در کره توسط مجری تلویزیونی به چالش کشیده می شوند و از آنان در خواست می شود تا کراش های خود را اعلام کنند. که انتخابات آنان هم باعث شگفتی خودشان و هم شگفتی دیگران شد. در ابتدا دو نفر از آنان روی دو نفر دیگر از گروه خودشان کراش زدند که باعث شد هم خودشان و هم گروهشان و هم مجریان تلویزیونی شگفت زده شوند. یکی دیگر از این گروه روی تام کروز و دیگری بر روی ایرون من کراش زدده بودند.

کراش اعضا بی تی اس

کراش اعضا بی تی اس

در یک برنامه تلویزیونی در برنامه کره گروه بی تی اس هم حضور داشتند. این برنامه که دارای دو مجری بود که یکی از آن ها زن و دیگری مرد بود این گروه را به چالش کشیده بودند در بخشی از سوالات گروه بی تی اس توسط مجری مورد شگفت زدگی قرار داد و از آن ها پرسید که کراش های خود را معرفی کنند. خب این سوال در مورد کراش های بی تی اس واقعا یک سوال چالشی بود ولی آن ها به راحتی پاسخ این سوال را دادند. از اولین نفر پرسیدند که روی چه کسی کراش دارد او پاسخ داد که روی مجری و این دو با صدای تماشا گران در سالن هو شدند و همدیگر را بغل کردند. از نفر دوم گروه پرسید که او نیز روی هم گروهی خود کراش دارد وی نیز روی دیگر هم گروهی خود کراش زد و این دو نیز توسط تماشاگران هو شدند. از شخص سوم گروه که این سوال رو پرسید او یک برگشت به هنرمندان هالیوود زد و از میان آنان تام کروز را مورد هدف قرار داد. از آخرین نفر این گروه که سوال کرد و نیز بیان کرد که روی ایرون من کراش دارد. نکته جالب توجه این گروه این است که همه اعضا آن روی مرد ها کراش زدند با توجه به این که همه آن ها مرد بودند.

شبیه کدوم اعضای بی تی اس

شبیه کدوم اعضای بی تی اس

امروزه یکی از روش های شباهت در میان افراد بررسی اطلاعات شخصی آن‌ ها باشد. برخی سایت ها هستند که اطلاعات شخصی شما را می گیرند و چون اطلاعات گروه بی تی اس در دسترس سایت های مختلف قرار دارد این سایت ها اطلاعات اشخاص مختلف را می گیرند و با اطلاعات این افراد مقایسه می کنند و اطلاعات شبیه به اعضا گروه بی تی اس مقایسه کرده و نزدیک ترین اطلاعات را نشان می دهد این اطلاعات شامل: رنگ مورد علاقه شما کدام است؟ گزینه ها:سیاه، صورتی، بنفش، سفید، آبی، خاکستری سبز، سایر. این ها گزینه هایی هستند برای سوال مطرح شده عنوان شده بود.

دومین سوال شما متولد کدام برج فلکی هستید؟ گزینه ها: برج حمل (فروردین)- برج ثور (اردیبهشت)، برج جوزا (خرداد)، برج سرطان (تیر)، برج اسد (مرداد)،برج سنبله (شهریور)، برج میزان (مهر)، برج عقرب (آبان)، برج قوس (آذر)، برج جدی (دی)، برج دلو (بهمن)، برج حوت (اسفند). سومین سوال مطرح علامت زودیاک چینی می باشد که گزینه های آن شامل: سال موش (1972 – 1984 – 1996 – 2008) – سال گاو (1973 – 1985 – 1997 – 2009) – سال ببر (1974 – 1986 – 1998 – 2010) – سال خرگوش (1975 – 1987 – 1999 – 2011) – سال اژدها (1976 – 1988 – 2000 – 2012) – سال مار (1977 – 1989 – 2001 – 2013) – سال اسب (1978 – 1990 – 2002 – 2014) – سال گوسفند (1979 – 1991 – 2003) – سال میمون (1980 – 1992 – 2004) – سال خروس (1981 – 1993 – 2005) – سال سگ (1982 – 1994 – 2006) – سال خوک (1983 – 1995 – 2007).

چهارمین سوال مربوط به گروه خونی می باشد که گزینه های آن شامل: ( A-B-AB-O و نمی دانم)، پنجمین سوال مربوط در مورد خواهر و برادر و گزینه های آن شامل: تک فرزند هستم، فقط خواهر دارم، فقط برادر دارم، هم خواهر و هم برادر دارم. ششمین سوال مربوط به آشپزی هست که می گوید که آیا آشپزی شما خوب است؟ با گزینه هایی شامل (بله، خیر) هفتمین سوال در مورد ورزش با عنوان ورزش مورد علاقه شما کدام است؟ که گزینه هایی شامل: دوچرخه سواری، اسکی روی یخ، تکواندو، هندبال، فوتبال، بسکتبال، تنیس، شنا، گلف، اسنوبرد.

سوال بعدی عنوان آن می گوید آیا شما پرخور هستید؟ (بله، خیر). هشتمین سوال شامل می گوید: تیپ ایده آل شما چیست؟ (با فکر باشد، هات باشد، اعتماد بنفس داشته باشد، قد بلند باشد، همسر خوبی باشد، باهوش باشد، آشپزیش خوب باشد، صدایش خوب باشد، کسی که همیشه کنارم باشد، وقتی که لازمه فعال باشه و وقتی که نه آروم باشه هیپ هاپ دوست داشته باشه کسی که قیافه و رفتارش شبیه به سگ های خونگی (پاپی) باشه مهربان باشد کسی که به خوبی ازم مراقبت کند، عاشقم باشد، کیوت و بامزه باشد، از من کوتاه تر باشد) نهمین سوال می گوید: اگر در یک گروه کی پاپ بودید، در چه موقعیت یا پوزیشنی در گروه بودید؟ (ویژوال Visual، وکال Vocal، رقصنده Dancer، رپر Rapper، سایر). دهمین سوال کدام یک از مهارت های زیر را دارا هستید؟ خوب بودن در فعالیت های فیزیکی، آدم فنی ای هستم و وسایل را تعمیر می کنم، باز کردن بسته چیپس با انگشت پا ها، بالا رفتن از درخت، دو دست بودن (هم چپ دست هم راست دست)، رقصیدن، سایر.

یازدهمین سوال سرگرمی شما چیست؟ وب گردی، قدم زدن در پارک، دوچرخه سواری، عکاسی، کوهنوردی، نقاشی کشیدن، بازی ویدئویی، فوتبال بازی کردن، ادیت ویدئو، کامیک خوندن، بسکتبال بازی کردن، تماشای فیلم و سریال آشپزی کردن، نظافت کردن، کار کردن با کامپیوتر، رفتن به شهربازی، ریلکس کردن، کتاب خواندن، وقت گذراندن با دوستان، سر به سر دیگران گذاشتن، سایر. دوازدهمین سوال شما چه عادت خوب یا بدی دارید؟ ادای دیگران را درآوردن، شکستن و خراب کردن چیز ها، جوییدن ناخن ها، گره زدن انگشت ها بهم، صدا دادن بینی موقع نفس کشیدن، چشمک زدن، دندان قروچه کردن در خواب، سایر.

سیزدهمین سوال عدد مورد علاقه شما کدام است؟ (1 3 4 10). چهاردهمین سوال خوردنی مورد علاقه شما کدام است؟ گوشت، مرغ، میوه، شکلات داغ، پیتزا، نان، غذاهای چرب، سایر. پانزدهمین سوال آیا شما دانشجو یا دانش آموز خوبی هستید (بوده اید)؟ از نظر درسی (بله، خیر) شانزدهمین سوال از کدام یک از این خوردنی ها تنفر دارید؟ اسفناج، قهوه، خوردنی های با طعم توت فرنگی، هیچ کدام. هفدهمین سوال در مورد کدام عضو بدن خود بیشترین اعتماد بنفس را دارید؟ لب ها، چشم ها، دست ها، شانه ها، چشم ها به هنگام خندیدن، بینی، هیچ کدام. این سوالاتی هستند که سایت های مختلف از مخاطبان خود می پرسند تا شباهت بین افراد و گروه بی تی اس را یافت می کنند و می گویند که شما با چه کسی از این گروه شباهت دارید. برخی افراد از آن به عنوان عشق یاب بی تی اس یاد می کنند. در برخی سایت ها از جمله کدام یک اعضای بی تی اس دوست پسرت میشن برای جذب مخاطب استفاده می کنند.

کدوم اعضای بی تی اس روت کراش داره

کدوم اعضای بی تی اس روت کراش داره

سایت های مختلف در مورد این که کدوم اعضا بی تی اس روت کراش داشته تست هایی مطرح می کنند که البته می توان گفت که اطلاعات الکی در اختیار کاربران می گذارند و می توان گفت بیش تر دنبال جذب مخاطب هستند تا اینکه اطلاعات واقعی در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

کراش های بی تی اس در خارج از ایران

گروه بی تی اس در خارج ایران کراش هایی دارند همانطور که قبلا هم ذکر کردم این گروه بر روی تام کروز و ایرون من یا همان مرد آمریکایی کراش داشتند و این یکی از جالب ترین پاسخ های آنان در خصوص کراش داشتنشان می باشد. البته در مورد ایرانی ها هم گفته می شود هدی نیکو یکی از کراش های آن ها می باشد که در کنسرت هایشان حضور دارند.

کراش های بی تی اس در مجازی

کراش های بی تی اس در مجازی

فضای مجازی بخصوص اینستاگرام، تلگرام و … امروزه باعث شناخت افراد مختلف و شهرت خیلی از افراد شده است که همین اتفاق کراش زدن در این فضا رو بیشتر می کند و همین اتفاق سبب شده است تا خیلی از افراد کراش زدن را راهی برای رسیدن به گروه های مختلف بدانند. به هر حال افراد مختلفی در فضای اینترنت این گروه را به عنوان کراش خود معرفی می کنند ولی در ایران طرفداران زیادی ندارند چون بیشتر آهنگ های آنان به زبان کره ای خوانده می شود.

کراش های بی تی اس رقص

رقاص های زیادی در دنیا چون در واکنش به آهنگ ای این گروه رقصنده بودند نسبت به این گروه کراش می زدند و کراش روی خواننده بی تی اس و بحث های زیاد در دنیا باعث معرفی این گروه شدند. دنسر های زیادی در دنیا امروزه روی این گروه کراش زده اند و به شادی و افتخار در مورد این گروه صحبت می کنند.

کراش های بی تی اس با زیرنویس فارسی

کراش های بی تی اس با زیرنویس فارسی

فیلمی در فضای اینترنت از گروه بی تی اس انتشار یافته است ولی متسافانه زیر نویس فارسی ندارد و کسانی که به زبان انگلیسی مسلط باشند می توانند صحبت های آن ها را متوجه شوند. در طی این فیلم یا بهتر بگوییم کلیپ که به صورت تاک شو می باشد گروه بی تی اس در یک طرف و مربی و مجری در طرف دیگر نوشته اند که مربی آنها از گروه سوال می کند که روی چه کسی کراش دارند که این سوال باعث متشنج شدن وضعیت استیج می شود. در طی این فیلم یکی از اعضا گروه روی مربی خودش کراش داشت یکی دیگر از اعضا گروه گفت که روی هم تیمی خود کراش دارد که باعث هو شدن او در سالن شد. از دیگر شخص گروه پرسید که بر روی یکی از هنرمندان هالییود یعنی تام کروز کراش زده بود و این یک اتفاق جالب بود. دیگر هم گروهی انها بر روی هنرمند آمریکایی ایرون من کراش زوده بود و خیلی با افتخار از این اتفاق مفتخر و مسرور گشته بود.

کراش های هالیوودی بی تی اس

کراش های هالیوودی بی تی اس

گروه بی تی اس همانطور که در بالا هم عنوان کردم بر روی هنرمندان هالیوود کراش زده بودند که در طی یک تاک شو به همراه مربی و مجری در مورد کراش های خود صحبت کردند. در طی این تاک شو دو نفر از گروه بی تی اس در مورد کراش های هالیوودی خود صحبت به میان آوردند. کراش های بی تی اس شامل تام کروز هنرمند هالیوود می باشد و نیز دیگر هنرمند این گروه بر روی ایرون من آمریکایی بخاطر اجرای اون با این نقش بر روی او کراش زده بود و مفتخرانه از این اتفاق مسرور بودند. که می توان از آن ها به عنوان سلبریتی کراش بی تی اس یاد کرد.

عشق بی تی اس

در مورد عشق بی تی اس باید گفت سایت های متعدد وجود دارند که در مورد عشق بی تی اس سخن به میان آورده اند و این سایت ها بیشتر برای جذب مخاطب دست به تست های بی پایه و اساس صرفا جهت جذب و سرگرم کردن مخاطب می زنند که این یک اتفاق ناشایست می باشد. خیلی از سایت ها از عشق بی تی اس با عنوان جادوی عشق، سحر عشق و … یاد می کنند که این خود جذب مخاطب به صفحه آن ها را به دنبال دارد ولی باید گفت این سایت ها و صفحه ها به دنبال پیدا کردن هم نظر های خود هستند یعنی با معرفی آهنگ های این گروه سعی در پیدا کردن افراد هم نظر و هم سلیقه خود هستند. کراش های دختر بی تی اس بسیار فراوان هستند که اکثرا هم کشوری های آن ها می باشند.

حسادت هواداران بی تی اس

حسادت هواداران بی تی اس

همیشه در میان افراد و گروه های مختلف دوستان و دشمنان فراوانی وجود دارند، دوستانی که شاید از دشمن بد تر باشند و بالعکس. گروه بی تی اس نیز از این امر مستثنی نیست و دارای دوستان و دشمنانی می باشد. یکی از گروه دشمنان بی تی اس حسودانی هستند که این گروه را دنبال می کنند و آهنگ ها و اطلاعات این گروه را زیر سوال می برند و با انتقاد های بی پایه و اساس و صرفا بر اساس هیجانات سعی در بی معنی کردن این گروه دارند. بسیاری از افراد نیز در کشور های مختلف بر اساس قوانین کشور خود از مسئولین خود بابت فحاشی و بی حرمتی های این گروه شاکی شده و درخواست پیگیری اتفاقات به وجود آمده از طرف این گروه هستند.

کراش خارجی ها روی بی تی اس

گروه بی تی اس با توجه به شهرت جهانی و آهنگ های معروف خود در سراسر دنیا و همچنین حضور آن ها در سازمان ملل و محتوا آهنگ های آنان باعث شده تا افراد بسیاری را به خود جذب کنند. همانطور که افراد این گروه روی بعضی از افراد کراش می زنند هستند کسانی که روی این گروه یا افراد این گروه کراش می زنند. تاکنون کسی در مورد اینکه بر روی این گروه یا افرادش کراش زده باشد خود را معرفی نکرده است ولی مطمئنا هستند کسانی که بر روی آن ها کراش زده و مورد پسند گروه خاصی از جامعه هر کشور باشند.

کراش بی تی اس روی امریکایی ها

کراش بی تی اس روی امریکایی ها

همانطور که در بالا ذکر شد گروه بی تی اس طی یک تاک شو از کراش خود صحبت به میان آوردند. در طی این تاک شو دو نفر افراد گروه بی تی اس از کراش های آمریکایی خود صحبت کردند. که یکی از آن ها بر روی تام کروز بازیگر هالیووی سخن به میان آورد و گفت ژست او را در طی یکی از فیلم هایش و همچنین نحوه صحبت کردن و سینه سپر کردن او را دوست دارد. یکی دیگر از هم گروهی های او نیز در مورد بازیگر نقش ایرون من سخن به میان آورد و گفت نقش این بازیگر را دوست داشته است و علاقه خاصی به این نقش دارد و بر روی آن کراش زده است.

پنهان کردن کراش اعضای بی تی اس

بی شک می توان کراش زدن و معرفی گروه بی تی اس از کراش های خود را کمی مشکوک دانست. چون آن ها در طی یک تاک شو بیان کردند که روی هم گروهی های خود کراش دارند و این اتفاق می تواند بیان کننده مخفی کاری برخی از افراد این گروه در مورد کراش های خود می باشد.

اینستاگرام کراش های بی تی اس

همانطور که می دانیم امروزه افراد مشهور در فضای مجازی نیز حضور دارند و افراد بسیاری که بر روی این گروه یا افراد آن کراش دارند برای آن ها فن پیج هایی را در فضای مجازی بخصوص اینستاگرام طراحی می کنند و در طی این صفحات عکس ها، آهنگ ها و کلیپ یا حواشی این گروه را به نمایش می گذارند این اتفاق هم طرفداران این گروه را کنار یکدیگر جمع می کند و هم نظرات افراد مختلف در مورد آن ها را به نمایش می گذارد.

حاشیه های کراش های بی تی اس

بی شک کراش های بی تی اس با فعالیت های خود در فضای مجازی به دنبال ارائه اطلاعات و حواشی این گروه هستند تا جایی که جامعه و برخی ملت ها به دنبال این اتفاقات پیگیر حواشی هستند. به عنوان مثال در کشور ما سایت های خبر گذاری با توجه به حواشی منتشر شده از گروه بی تی اس و بی حرمتی های آن ها و همچنین انتشار کلیپ، استیکر و گیف های مستهجن آنان را مورد هدف قرار داده و از دولت و مسئولین فضای سایبری خواستار پیگیری این اتفاقات در کشور بودند. بی شک هواداران این گروه به خوبی از این اتفاق جهت تبلیغ گروه مد نظر خود سو استفاده کرده و نکته بینی خبرگزاری ها را راهی برای تبلیغ این گروه دانسته و به خوبی از این فضا استفاده می کنند.

سوالات متداول

 1. گروه بی تی اس چیست و کجاست؟

  بی تی اس که در زبان انگلیسی به صورت : BTS، و در زبان کره ای به صورت 방탄소년단 نوشته می شود) این گروه که با عنوان بَنگتَن بویز (که در زبان انگلیسی به صورت : Bangtan Boys نوشته می شود) نیز شناخته می‌شوند. این گروه هفت نفرهٔ پسرانه اصالتا اهل کرهٔ جنوبی می باشد. تشکیل این گروه در سال ۲۰۱۰ آغاز شد و سرانجام در سال ۲۰۱۳، زیر نظر بیگ هیت اینترتیمنت آغاز به کار کردند. نام اعضای گروه بی تی اس شامل: آراِم، جین، شوگا، چی-هوب، جیمین، وی و چونگ کوک می باشد. در ترانه‌سرایی و تهیهٔ اکثر آثار کل گروه مشارکت دارند. بی ‌تی ‌اس در ابتدا با عناون یک گروه هیپ هاپ شروع به کار کردند ولی در طول زمان سبک‌ های گوناگونی را تحت پوشش موسیقیایی خود قرار دادند.

 2. کراش های بی تی اس کجا معرفی شدند؟

  در طی یک تاک شو که افراد گروه بی تی اس قرار داشتند مجری برنامه در مورد کراش های آن ها پرسید که باعث جو زدگی سالن نیز گردید. در طی این تاک شو از تک تک افراد گروه در مورد کراش ها سوال شد نفر اول این گروه مربی خود را به عنوان کراش خود معرفی کرد نفر دوم این گروه هم گروهی خود را به عنوان کراش معرفی کرد این اتفاق برای نفر سوم هم افتاد و جو سالن متشنج شد و همه آن ها را هو کردند. نفر چهارم این گروه کراش خود را تام کروز عنوان کرد و گفت که ژست این بازیگر هالیوودی را به شدت می پسندد و به همین دلیل است که او را دنبال می کند و دیگر فرد این گروه گفت که ایرون من را کراش خود معرفی کرد و بیان داشت که نقش این بازیگر در فیلم را بسیار می پسندد و این باعث شده است که نقش او را دنبال کند و یکی از طرفداران پر و پا قرص و عاشق این بازیگر باشد جالب این جا است که همه اعضا گروه بی تی اس مرد هستند حتی مربی آن ها.

 3. شما شبیه به کدام هنرمند بی تی اس هستید؟

  این یکی از بزرگ ترین سوالاتی است که طرفداران این گروه از خود می پرسند. در فضای اینترنت سایت های مختلفی وجود دارند که در این زمینه تست هایی را ارائه کرده اند و بعد از انجام تست میان شما و افراد گروه بی تی اس مقایسه ای انجام می دهند و با توجه به تست نزدیک ترین فرد بی تی اس که شباهت اخلاقی و رفتاری با شما را دارد به شما معرفی می کنند.

 4. کراش های هالیوودی هنرمندان بی تی اس چه کسانی هستند؟

  دو نفر از هنرمندان گروه بی تی اس در یک تاک شو دو نفر هنرمندان هالیوودی را به عنوان کراش های خود معرفی کردند که یکی از آنها تام کروز می باشد و دیگری بازیگر نقش ایرون من و حتی خود نقش ایرون من را به عنوان کراش خود معرفی کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *