معروف ترین کراش های انیمه ای در سال 2021 به همراه بیوگرافی دقیق

در این مقاله تصمیم داریم پیرامون معرفی شخصیت ها و کراش های انیمه ای، اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم. با توجه به آن که باهوش ترین شخصیت های انیمه ای و یا بامزه ترین و جذاب ترین آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، افراد زیادی از جمله کودکان و نوجوانان هستند که در کنار بررسی کراش های بی تی اسمایل به شناخت بیشتر این نوع شخصیت ها رنگارنگ و انیمه ای می باشند. به همین خاطر است که ما در این مقاله به معرفی چند تن از این نوع کراش های انیمه ای خواهیم پرداخت، پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

مهم ترین کراش های انیمه ای

مهم ترین کراش های انیمه ای

در این قسمت باهوش ترین شخصیت های انیمه ای را به شما معرفی خواهیم نمود و بیوگرافی شخصیت های انیمه ای را به طور کامل خدمتتان شرح خواهیم داد. کراش های انیمیشنی با دست کشیده می شوند و شخصیت هایی رنگارنگ هستند که بر مبنای مانگا ساخته و طراحی شده اند و نوجوانان و کودکان قشر خاص و مخاطب پر و پا قرص این نوع شخصیت ها می باشند. این شخصیت ها بسیار پر جنب و جوش اند و در ژانر های متفاوتی مانند ژانر درام و تخیلی و جنگجویانه دیده می‌شوند و اغلب به موضوعاتی می‌ پردازند که در آینده ممکن است رخ بدهند.

شخصیت انیمه ای Lamperouge Lelouch

Lamperouge Lelouch چیزی حدود 17 سال سن دارد و در تاریخ پنجم دسامبر ۲۰۱۰ طراحی شده است. ملیت این شخصیت بریتانیایی می باشد و نوع خون آن A است. این شخصیت ۵۶ کیلوگرم وزن دارد و قد او نیز ۱۷۶ سانتی متر می باشد. او در حدود ۱۰۰ هزار نفر محبوبیت دارد و ژانر هایی که در آن به بازی می پردازد، اکشن و علمی و نظامی می باشد و در فیلم های درام و رباتیک و مدرسه ای و قدرتی و تخیلی نیز به نقش آفرینی پرداخته است.

داستان طراحی و ساخت این انیمه به سال ۲۰۱۰ بازمی‌گردد. زمانی که در کشور ژاپن به دستور امپراتور بریتانیا، جنگی به راه انداخته شد و کشور ژاپن مورد حمله قرار گرفت. کشور بریتانیا با استفاده از ربات های جدید به این کشور حمله ور شد و آن را به اشغال درآورد و تمام حقوق و آزادی مردم از آنها گرفته شد. این شخصیت انیمه ای، یک پرنس انگلیسی می باشد که بعد از آنکه مادرش کشته شد به ژاپن فرستاده شد تا بتواند تمام شورشیان کشور ژاپن را از بین ببرد و با آنها به مقابله بپردازد. اما بعد از آن او با خود عهد بست که پدرش را بکشد و بریتانیا را به نابودی برساند تا انتقام مادرش را از آنها گرفته باشد.

شخصیت انیمه ای Lawliet

این شخصیت انیمه ای در تاریخ سی و یکم اکتبر سال ۱۹۷۹ طراحی و ساخته شده است. او ۵۰ کیلوگرم وزن دارد و قد آن نیز ۱۷۹ سانتی متر می باشد. این شخصیت انیمه ای در حدود ۸۰ هزار نفر دنبال کننده و طرفدار دارد. شما می توانید این شخصیت را در ژانرهای مختلفی مانند روانشناختی و پلیسی و راز آلود و ماورا طبیعی و پسرانه مشاهده نمایید. او یک نابغه است که به صورت یک کارآگاه در حال فعالیت در یک سازمان خصوصی بین المللی می باشد. او تمام انسان های بد را دستگیر می کند و انها را به پلیس بین الملل و دولت تحویل می‌ دهد. او بسیار زرنگ است و به عنوان یک شخصیت بسیار نابغه و حلال مشکلات در تمامی ژانر ها دیده می شود و برای مشکلات جهانی یکی از قهرمانان شناخته شده می‌ باشد که جهان را از پلیدی پاک می کند و و به همین خاطر است که بسیاری از افراد به او علاقه زیادی نشان داده اند.

شخصیت انیمه ای Monkey D Luffy

این شخصیت انیمه ای در حدود 17 سال سن دارد و در تاریخ پنجم می متولد شده است. نوع خون آن F می‌ باشد و قد آن نیز ۱۷۲ سانتی متر می‌باشد و وزن آن نیز در حدود ۵۰ کیلوگرم است. او در حدود ۶۳ هزار مخاطب و طرفدار دارد و در ژانر هایی مانند ماجراجویی و قدرتی و درام و اکشن و کمدی و فانتزی و پسرانه در حال فعالیت و نقش آفرینی می باشد. او به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته شده است و به عنوان بدنام ترین و قوی ترین دزدان دریایی در دریایی به نام گراند لایت درحال زندگی می باشد. او توسط دولت جهانی به اعدام و دستگیری محکوم شد اما او با محبوبیت بسیار زیادی از بین رفت و آخرین کلماتی که قبل از مرگ گفت چنان تاثیر گذار بود که پیام زیاد و موثری را در عصر دزدان دریایی منتشر نمود.

شخصیت انیمه ای Yagami Light

این شخصیت انیمه ای ۱۷ سال سن دارد و در تاریخ بیست و هشتم فوریه در سال ۱۹۸۶ طراحی و ساخته شده است. نوع خونی این شخصیت A می باشد و وزن آن نیز بیش از ۶۴ کیلوگرم است. این شخصیت ۱۸۰ سانتیمتر است و محبوبیت آن نیز به حدود ۶۰ هزار نفر می‌ رسد و در ژانرهایی مانند پلیسی و روانشناختی و رازآلود و ماورا طبیعی و پسرانه در حال نقش آفرینی می باشد که از طریق بازی و نقش آفرینی در این ژانر ها بوده است که به شهرت و معروفیت و محبوبیت دست پیدا کرده است.

این شخصیت به عنوان یک نابغه شناخته می‌ شود که با اینکه جوان است اما شخصیت بسیار خسته‌ای دارد که دارای یک دفترچه فوق العاده می باشد که به نام دفتر مرگ از آن یاد می کند. او می تواند با کمک این دفتر به صاحب آن این اجازه را بدهد که کسی را که می خواهد بکشد و آن را به قتل برساند. به همین خاطر است که به این شخصیت انیمه ای لقب قاتل سریالی کیرا نیز داده شده است.

شخصیت انیمه ای levi

این شخصیت انیمه ای در تاریخ بیست و پنجم دسامبر طراحی شده است و ۶۵ کیلوگرم وزن دارد و قد او نیز در حدود ۱۶۰ سانتی متر می باشد. او بیش از ۵۰ هزار نفر محبوبیت و طرفدار در سراسر جهان دارد و در ژانر هایی مانند نظامی و رازآلود و قدرتی و فانتزی و پسرانه و اکشن و درام به نقش آفرینی و بازی پرداخته است و به عنوان یک سرباز بسیار قوی در بشریت شناخته شده و بیشتر عمر خود را در زیر زمین گذرانده است.

شخصیت انیمه ای Sakata Gintoki

این شخصیت انیمه ای در حدود ۲۰ سال از طراحی و ساخت آن می‌گذرد و تاریخ تولد آن نیز دهم اکتبر می‌ باشد. این شخصیت ۶۵ کیلو گرم وزن دارد و قد آن نیز ۱۷۷ سانتی متر می باشد. او در حدود ۴۵ هزار نفر محبوبیت و شهرت و طرفدار دارد و در ژانرهایی مانند کمدی و درام سامورایی و پسرانه و تاریخی و تخیلی و علمی و اکشن، به فعالیت و نقش آفرینی پرداخته است.

در فیلم های این شخصیت انیمه ای، زندگی در ژاپن بسیار سخت است. به خصوص آنکه در فیلم‌ هایی که این شخصیت انیمه به بازی پرداخته است، ادم های فضایی دیده می شوند که به تصرف مال و جان همه افراد بر آمده‌ اند و اوضاع بسیاری از زندگی عمومی در این کشور را ممنوع ساخته اند. این شخصیت انیمه در فیلم ها به فعالیت در شغل ثابت و منظمی نمی پردازد و هر بار دنبال یک نوع شغل آزاد می‌ رود و بستگی دارد که چه نوع کارهایی به او پیشنهاد بشود تا آنها را بپذیرد. البته این کارها را به شرطی قبول می‌ کند که درآمد کافی برای او به همراه داشته باشد.

شخصیت انیمه ای Zoldyck killua

این شخصیت انیمه ای ۱۵ سال سن دارد و در تاریخ پانزدهم ژوئن در سال ۱۹۹۹ متولد شده‌ است. نوع خون این شخصیت A می باشد و وزن آن نیز کمتر از ۵۰ کیلوگرم است. قد این شخصیت انیمه ای ۱۶۰ سانتیمتر است و محبوبیت آن نیز در حدود ۴۰ هزار نفر می باشد و افراد زیادی در قشر کودکان و نوجوانان این شخصیت را دنبال می کنند و به آن عشق می ورزند. این شخصیت در ژانر هایی مانند پسرانه و قدرتی و شکارچی و فانتزی و اکشن و ماجراجویی به نقش افرینی پرداخته است.

این شخصیت راه پدرش را ادامه می‌دهد و معتقد است که اگر به دنبال او بگردد, می تواند پدرش را به خانه بازگرداند. این شخصیت انیمه ای زمانی که ۱۲ ساله می شود، برای شرکت در آزمون بزرگ زندگی خود شکارچی شدن خود را هدف قرار می‌ دهد و بعد از آن که وارد سفر بسیار بزرگی می‌ شود، سه دوست بسیار وفادار و صمیمی پیدا می‌ کند. او به قصد انتقام از آدمکش های شهرش مراحل سختی را پشت سر می گذارد و بعد از مدتی به عنوان یک قهرمان شناخته می شود.

شخصیت انیمه ای Spiegael Spike

این شخصیت انیمه ای در تاریخ بیست و ششم ژوئن سال ۲۰۴۴ ساخته و طراحی شده است. نوع خون او o می باشد و وزن آن نیز ۷۰ کیلوگرم است. قد این شخصیت انیمه ۱۸۵ سانتی متر است و محبوبیت آن نیز در میان طرفداران و علاقه مندان سبک انیمه ۲۷ هزار نفر می باشد که به تازگی به حدود ۲۸ هزار نفر نزدیک شده است.

ژانر هایی که این شخصیت در آن بازی کرده است اکشن و رازآلود و درام و تخیلی و علمی و فضایی می باشد. این ستاره در حدود ۳۰۰ میلیون سلاح بسیار قدرتمند شیمیایی در اختیار دارد و توانسته با امور بسیار خارق العاده افراد بد و مرموز را متوقف گرداند و با سلاح های جنگی که در اختیار دارد، خطرناک ترین جنایتکاران را نیز از بین ببرد. به همین خاطر است که این شخصیت طرفداران بسیار زیادی را از آن خود نموده است.

شخصیت انیمه ای yato

نام این انیمه ناراگومی می باشد و در میان طرفداران شخصیت های انیمه ای بیشتر ۲۷ هزار نفر طرفدار و دنبال کننده دارد. این شخصیت در ژانر هایی مانند ماجراجویی و کمدی و ماورا طبیعی و پسرانه و اکشن به ایفای نقش و بازی پرداخته است. این شخصیت به نام یاتو در ژاپنی ها بسیار معروف می باشد و شخصیت بسیار مثبت و دوست‌ داشتنی دارد زیرا در تمام ژانر ها، خدمتگزار مردم شناخته شده و هدف خود را بر پایه شادی و خوشحالی مردم بنا ساخته است.

او روزگارش را با شادی و تلاش برای عدالت می گذراند تا برای شادی دیگر انسان ها نیز مفید واقع شود و برای انها نیز راحتی و اسایش را فراهم کند. او زمانی که در سختی و تلاش روزگار خود را می گذارند، با دختری اشنا می شود که معنا دیگری از زندگی را به او نشان می دهد و شادی را به زندگی او تزریق می نماید. او قهرمان زندگی یاتو است زیرا او را از مرگ حتمی نجات می دهد و او را بار دیگر به زندگی باز می گرداند.

شخصیت انیمه ای Aisaka Taiga

این شخصیت انیمه ای ۱۸ سال سن دارد و از زمان ساخت و تولید و طراحی آن 18 سال می‌ گذرد. او در تاریخ ۲۷ ژوئیه طراحی شده است و نوع خون او گروه o می باشد. قد این انیمه نیز ۱۴۴ سانتی متر می باشد و محبوبیت او به بیش از ۵۵ هزار نفر می‌ رسد‌ این انیمه در ژانر هایی مانند زندگی کمدی و روزمره و عاشقانه و مدرسه ای و دبیرستانی به ایفای نقش پرداخته است و توانسته در این نقشه ها بسیار محبوب واقع شود.

دیوانه ترین شخصیت های انیمه ای

دیوانه ترین شخصیت های انیمه ای

مصاحبه با کراش های انیمه ای و مخصوصاً دیوانه ترین شخصیت های انیمه ای مورد توجه طرفداران این نوع شخصیت ها قرار گرفته است. برای مثال انیمه ای به نام فری تیل بیش از ۲۰۰۰۰ نفر طرفدار دنبال‌ کننده دارد که در ژانر هایی مانند ماجراجویی و کمدی و اکشن و فانتزی و جادویی و پسرانه در حال فعالیت می باشد. این انیمه یکی از مبارز های با مزه و کمدی فیلم های انیمه ای می باشد و با جادو و جادوگری طرفداران زیادی را با خود همراه نموده است. او بعد از آن با شخصیت انیمه ای دیگری آشنا می شود که ۱۷ سال سن دارد و با کمک او فعالیت‌ های جادوی خود را ادامه می‌ دهد.

قدرتمند ترین شخصیت های انیمه ای

یکی از قدرتمند ترین شخصیت های انیمه ای سان می باشد که نزدیک به ۷۰۰ سال سن دارد و وزن آن ۶۵ کیلوگرم می‌ باشد و قد آن نیز ۱۷۵ سانتیمتر است. این شخصیت انیمه بیشتر از ۲۰ هزار نفر طرفدار و دنبال کننده دارد و در ژانر هایی مانند ماجراجویی و کمدی و فانتزی و پسرانه و قدرتی و هنرمند هنرهای رزمی حضور داشته است.

کراش های انیمه ای چه سبکی دارند؟

کراش های انیمه ای به صورت انیمیشن می باشند و ساخته دست طراحان کشور ژاپن می باشند که همانند بازیگران ژاپنی هستند اما به صورت نقاشی در آمده‌اند و رنگ آمیزی بسیار شجاعانه ای دارند.

کراش های انیمه ای دخترند یا پسر؟

کراش های انیمه ای محدود به جنس خاصی نیستند و ممکن است بنا به سلیقه طراح، دختر یا پسر طراحی بشوند و هیچ محدودیتی در جنسیت آنها وجود ندارد که کراش های انیمه بیشتر در قالب پسر می باشند اما دختران زیادی نیز در شخصیت های انیمه ای طراحی شده اند‌.

کراش های انیمه ای چند سال دارند؟

کراش های انیمه ای چند سال دارند؟

کراش های انیمه ای بیشتر از سنین ۱۵ سال شروع می‌ شوند و تا سنین ۱۵ سال نیز دیده شده اند. البته کراش انیمه ای بزرگتر و کوچکتر از این سنین نیز وجود دارند و وجود هر سن و سالی چندان دور از ذهن نیست.

کراش های انیمه ای شرور

کراش های انیمه ای شرور بسیار زیاد اند و شخصیت های انیمه ای انواع مختلفی دارند. بعضی از آنها بسیار مهربان و بعضی از آنها شرور اند. مارو یکی از این شخصیت های شرور می باشد که در تاریخ ششم ماه ژوئن طراحی و ساخته شده است. وزن آن ۹۱ کیلوگرم است و قد آن نیز نزدیک به ۱۹۰ سانتی متر می باشد. محبوبیت آن به بیش از ۲۰ هزار نفر می‌ رسد. این شخصیت انیمه در ژانر های مانند فانتزی و پسرانه و قدرتی و اکشن فعالیت داشته است و به عنوان شکارچی نیز نقش های زیادی را ایفا کرده است.

کراش های انیمه ای مظلوم

در میان کراش های انیمه ای شخصیت یاتو و سوشی و فری تیل به عنوان مظلوم ترین چهره های انیمه ای شناخته شده اند که با وجود آن که شخصیتی خیالی و زاده دست طراحان می باشد، اما طرفداران زیادی آنها را دنبال می کنند و به آنها عشق می ورزند. دلیل ان این است که این شخصیت ها خود را بسیار مهربان جلوه می‌ دهند و مدافع حقوق دیگر افراد می باشند و به همین خاطر جذاب به نظر می آید.

کراش های انیمه ای بزرگسال

کراش انیمه های بزرگسال به نام سی سی بیش از ۲۰ سال سن دارد و قد آن ۱۶۷ سانتی متر می باشد محبوبیت آن بیش از ۱۷ هزار نفر را اعلام شده است که در ژانر هایی مانند نظامی و علمی و اکشن فعالیت داشته است و در دیگر ژانر ها مانند تخیلی و قدرتی و در آن و رباتیک و مدرسه نیز ایفای نقش داشته است.

کراش های انیمه ای در فضای مجازی

فن پیج هایی هست که برای کراش های انیمه ای در اینستاگرام فعالیت می کند و این فن پیج ها همه هواداران این امر شخصیت های انیمه می باشند و بر روی آن ها کراش های انیمه ای زده اند.

کراش های انیمه ای جذاب

کراش های انیمه ای جذاب

دورا نام یکی از شخصیت های انیمه ای می باشد که بسیاری از افراد بر روی آن کراش زده اند. کراش های انیمه ای جذاب را می توانیم در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ شخصیت نام ببریم اما دورا یکی از شخصیت های بسیار جذاب انیمه ای می باشد که در حدود ۲۵ سال از طراحی و ساخت آن می‌ گذرد و ۷۰ کیلوگرم وزن دارد و ۱۸۵ سانتی متر قد و می باشد.

این شخصیت انیمه فعالیت‌ های خود را در ژانر های کمدی و ماورا طبیعی و اکشن انجام می رساند و توانسته که مخاطبان زیادی را با خود همراه گرداند و بیش از ۲۰۰۰۰ مخاطب و طرفدار دارد که به خاطر شخصیت جذابش او را دنبال می کنند. او جدا از ظاهر جذابش شخصیت جذابی نیز دارد و توانسته مخاطبان را جذب خود گرداند.

کراش های انیمه ای دختر

یکی از کراش های انیمه ای دختر که بسیار مورد توجه قرار گرفته است ماشیو می باشد ماشیو در جامعه‌ ای با نیروهای ماورا طبیعی و خوناشام و راز آلود در حال فعالیت می باشد و در ژانر خون آشامی فعالیت‌ های زیادی داشته است و تمام ماجراهایی که برایش به وجود می آید برای مخاطبانش جذاب واقع شده است.

یوکی آسونا ۱۸ سال است که طراحی شده است و در تاریخ سی ام سپتامبر سال ۲۰۰۷ ساخته شده و به جهان انیمه‌ ای عرضه شده است. وزن آن ۵۵ کیلوگرم می‌ باشد و قد او نیز ۱۶۸ سانتی متر است. این انیمه در حدود ۲۱ هزار مخاطب و طرفدار دارد که او را دنبال می کنند. یوکی آسونا در ژانر هایی مانند ماجراجویی و فانتزی و عاشقانه و اکشن نقش آفرینی نموده است.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله کراش دختر سر بزنید.

کراش های انیمه ای پسر

ماهو شو، از کراش های انیمه ای پسر می باشد که نوع خون آن گروه بی می‌ باشد و محبوبیت آن در حدود ۱۸ هزار نفر می‌ باشد. این انیمه در ژانر هایی مانند جادویی و روانشناختی و درام در حال بازی و نقش آفرینی می باشد و همراه با یک دختر ۱۴ ساله به جنگ با هیولا های ترسناک می رود. اطلاعات بیشتر در مورد کراش پسر را می توایند از این لینک دنبال کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کراش های انیمه چند سال دارند؟

  شخصیت های انیمه از سنین ۱۴ تا ۱۷ سالگی وجود دارند و هیچ محدودیتی در سنین آنها وجود ندارد که متناسب با سنشان در انواع ژانر های فیلم های ژاپنی ایفای نقش داشته اند.

 2. کراش های انیمه بزرگسال جذاب کدام اند؟

  cc نام یکی از کراش های انیمه بزرگسال می باشد که بیش از ۵۰۰ سال سن او می باشد و در ژانر هایی مانند ماجراجویانه و کمدی و اکشن حضور داشته است.

 3. کراش های انیمه دختر اند یا پسر؟

  کراش های انیمه از دختر و پسر همه در شکل های متنوع طراحی شده اند و نمی توان در جنسیت این انیمه ها محدودیت قائل شد.

 4. کراش های انیمه دختر کدام اند؟

  یوکی آسونا نام یکی از کراش های انیمه دختر می باشد و در ژانر های مختلفی مانند عاشقانه و فانتزی و ماجراجویانه و درام حضور دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *