شیرین بینا کیست؟ | بررسی حواشی شیرین بینا در مسافری از هند

 در این مقاله می خواهیم شما را با شیرین بینا یکی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی آشنا کنیم و در رابطه با بیوگرافی این بازیگر توانمند با شما صحبت کنیم. هم چنین در رابطه با اینستاگرام و فیلم هایی که در آن نقش آفرینی کرده است نیز اطلاعات بیشتری را به شما بدهیم. اگر مایل هستید که این بازیگر ایرانی را بیشتر بشناسید ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

شیرین بینا کیست؟

شیرین بینا کیست؟

بیوگرافی شیرین بینا را اینگونه می‌ خواهیم آغاز کنیم که او در واقع یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی می باشد و جزو توانمند ترین بازیگران در میان زنان محسوب می شود البته همه او را با نام شیرین بینا می‌ شناسند و لقب بینا را برای او گذاشتند اما نام اصلی این بازیگر توانمند ایرانی شیرین صدق گویا می باشد. او در زمینه تئاتر نیز فعالیت داشته است و جزو یکی از بهترین چهره‌ های محبوب در سینمای ایران محسوب می‌ شود و در سال ۱۳۴۳ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۵۷ سال سن دارد و سالروز تولدش در ۲۹ مرداد ماه است. این بازیگر توانمند ایرانی در مرند به دنیا آمده است و محل زندگی او در حال حاضر تهران می باشد و فعالیت حرفه ای اش را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده است.  او با تئاتر در ابتدا بیشتر آشنا شد و سپس پا به عرصه بازیگری و سینما گذاشت و در حال حاضر یک فرزند به نام پریناز نیز دارد که متولد سال ۱۳۷۰ می باشد. در رابطه با عرصه کاری این هنرمند ایرانی می توانیم بگوییم که اولین فیلم سینمایی که در آن حضور داشت فیلم تیک تاک می باشد که این فیلم در سال ۱۳۷۲ ساخته شد. همه او را با لقب بینا می‌ شناسند که در واقع بینا نام خانوادگی همسر او می باشد و در حال حاضر این نام، نام هنری او انتخاب شده است. در رابطه با تحصیلات این بازیگر می توانیم بگوییم که او مدرک لیسانس دارد و رشته ای که در آن تحصیل کرده است علوم تربیتی می باشد که در دانشگاه آزاد نیز مدرکش را گرفته است و او با نقش آفرینی در اولین حضورش در سینمای ایران توانست دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن را در جشنواره فیلم فجر داشته باشد.

 یکی از بهترین تجربه های او در طول زندگی اش می باشد. او در فیلم های سینمایی زیادی نقش آفرینی کرده است که می‌ توانیم به فیلم عشقولانس سال ،۱۳۹۵ تو و من در سال ۱۳۹۱، حریم در سال ۱۳۸۷، دایناسور در سال ۱۳۸۶، تب در سال ۱۳۸۲، فرش باد در سال ۱۳۸۱، سهراب در سال ۱۳۷۸، پنج ستاره در سال ۱۳۹۲، سگ های پوشالی در سال ۱۳۹۲، هیس دختر ها فریاد نمی زنند در سال ۱۳۹۱، شیرین در سال ۱۳۸۷، تسویه حساب در سال ،۱۳۸۶ ماه شب چهارده در سال ،۱۳۸۵ محاکمه در سال ۱۳۸۵، جای او دیگر خالی نیست در سال ۱۳۸۴، تلخی سیب کال در سال ۱۳۸۴، رویای خیس در سال ۱۳۸۴، کیسه برنج در سال ۱۳۷۵، بوی پیراهن یوسف در سال ۱۳۷۴، تیک تاک در سال ۱۳۷۱، روزگار سپری شده در سال ۱۳۸۲ و دیگر فیلم‌ های او اشاره کنیم. او در مجموعه های تلویزیونی زیادی نیز نقش آفرینی داشته است که می‌ توانیم به روز های زندگی، مریم مقدس، پرونده های مجهول، مسافری از هند، مشق عشق، روز های زندگی، گوهر کمال، تصویر یک رویا، کارآگاه، کمکم کن، ماه شب ،۱۴ سلام، شکر تلخ، خواستگاران، عبور از پاییز، تقدیر، قفسی برای پرواز، چه کسی به سرهنگ شلیک کرد، کمکم کن و دیگر مجموعه های تلویزیونی او اشاره کنیم.

اینستاگرام شیرین بینا فعال است؟

اینستاگرام شیرین بینا فعال است؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که اکثر سلبریتی ها و هنرمندان سعی دارند در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند و از طریق این شبکه اجتماعی به معروفیتشان بیفزایند. اما شیرین بینا اینستایش فعال نمی باشد و هیچ تمایلی ندارد که در این شبکه اجتماعی فعالیت کند البته فن‌ پیج های زیادی برای او ساخته اند که در اینستاگرام این فن پیج ها توانسته اند تعداد فالووران بالایی را به دست بیاورند. اما او هیچ پیج رسمی در این شبکه اجتماعی ندارد  و یکی از بازیگرانی می باشد که از شبکه های اجتماعی خودش را دور نگه می دارد تا از حواشی ها دور بماند و فقط روی حرفه اش تمرکز کند و فعالیت داشته باشد. شیرین بینا اینستایش فعال نمی باشد و به دور از هرگونه شبکه اجتماعی است.

همسر شیرین بینا کیست؟

 در ادامه می خواهیم در رابطه با همسر این بازیگر توانمند ایرانی صحبت کنیم و بگوییم که همسر او چه کسی می باشد پس همراه ما باشید تا با همسر او نیز آشنا شوید. در رابطه با همسر این بازیگر ایرانی می توانیم بگوییم که از او هیچ نامی در شبکه‌ های اجتماعی برده نشده است و این زوج یکی از کسانی می‌ باشند که همیشه سعی دارند از شبکه های اجتماعی دور بمانند و در حال حاضر نیز این زوج ایرانی یک فرزند دختر به نام پریناز نیز دارند.

فیلم های برتر شیرین بینا کدامند؟

در ادامه این مقاله می خواهیم شما را با فیلم هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی داشته است آشنا کنیم. برخی از فیلم‌ هایی که این بازیگر توانمند در آن نقش آفرینی داشته است شامل عشقولانس در سال ۱۳۹۵، ۵ ستاره در سال ۱۳۹۹ با کارگردان مهشید افشارزاده، سگ های پوشالی که این فیلم در سال ۱۳۹۲ ساخته شد و کارگردان ان رضا توکلی می باشد، تو و من یکی دیگر از فیلم هایی است که این بازیگر در آن نقش آفرینی داشته است و در سال ۱۳۹۱ این فیلم ساخته شد و کارگردانی آن را نیز محمد بانکی انجام داده است. از دیگر کار های او می توانیم به شیرین اشاره کنیم که این فیلم در سال ۱۳۸۷ ساخته شد. محاکمه از دیگر کار های او می باشد که در سال ۱۳۸۵ ساخته شد و کارگردانی این فیلم را ایرج قادری انجام داده است. از دیگر فیلم های او می توانیم به تب اشاره کنیم که کارگردانی آن را رضا کریمی انجام داده است و این فیلم در سال ۱۳۸۲ ساخته شد. از کار های اولیه او می توانیم به تیک تاک اشاره کنیم که این فیلم در سال ۱۳۷۱ ساخته شد و نقش آفرینی های زیاد دیگری نیز در فیلم‌ های دیگر داشته است که می‌ خواهیم ژانر این فیلم‌ ها را برای شما بازگو کنیم و بگوییم که این فیلم ها در چه سالی ساخته شدند پس همراه ما باشید تا با چند مورد از نقش آفرینی های او آشنا شوید.

فیلم های برتر شیرین بینا کدامند؟

عشقولانس

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی محسن ماهیتی انجام شده است و تهیه کنندگی آن را عبدالله باکیده انجام داده است که این فیلم در سال ۱۳۹۵ به اکران گذاشته شد و یکی از فیلم های طنز این بازیگر می باشد که از بازیگران این فیلم می توانیم به اکبر عبدی، علی صادقی، سحر قریشی، بهاره افشاری، حسین فلاح، شیرین بیتا، محسن افشانی، حدیثه تهرانی، فریبا کوثری و دیگر افراد اشاره کنیم. فیلمبرداری ان را امید امین نگارشی انجام داد و تدوین گر آن نازنین مقدم به همراه نیما حسن دوست می باشد. این فیلم در گیشه توانست یک میلیارد تومان فروش داشته باشد و یکی از بهترین فیلم هایی باشد که این بازیگران در آن نقش آفرینی کرده اند.

هیس دخترها فریاد نمی زنند

از دیگر فیلم هایی که این بازیگر در آن نقش آفرینی داشته است می‌ توانیم به هیس دخترها فریاد نمی زنند اشاره کنیم که کارگردان این فیلم پوران درخشنده می باشد و تهیه‌ کنندگی این فیلم را دو شرکت بنیاد سینمایی فارابی انجام داده‌ اند. از بازیگران این فیلم می توانیم به ستاره اسکندری، فرهاد آئیش، هادی مرزبان، مائده طهماسبی، شیرین بینا، محبوبه بیات، اسماعیل سلطانیان، رضا‌ توکلی، امیر آقایی، بابک حمیدیان، شهاب حسینی، طناز طباطبایی و دیگر افراد اشاره کنیم. فیلمبردار ان نیز مرتضی پورصمدی می‌ باشد و تدوینگر آن بر عهده هایده صفی‌ یاری بوده است که این فیلم ۱۰۶ دقیقه می باشد و یکی از فیلم های تاثیر گذار در سینمای ایران بوده است و حدود ۵ میلیارد تومان این فیلم در گیشه فروش داشته است.

تو و من 

تو و من از دیگر فیلم‌ هایی می‌باشد که این بازیگر توانمند در آن حضور داشته است که یک فیلم کمدی رمانتیک می باشد که کارگردانی آن را محمد بانکی انجام داده است و این فیلم محصول سال ۱۳۹۰ می باشد که در پانزدهم شهریور ماه به اکران گذاشته شد. از بازیگران این فیلم می توانیم به الناز شاکردوست، بهنوش بختیاری، شیرین بی تاب، اشکان بانکی، محمدرضا گلزار، رضا بانکی و دیگر افراد اشاره کنیم که فیلمبرداری آن را نیز اصغر رفیعی انجام داده است و تدوین گر ان بر عهده محمد بانکی بوده است. داستان این فیلم این گونه می باشد که محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست برای آنکه بتوانند شغلشان را حفظ کنند تظاهر می‌ کنند که نامزد یکدیگر می باشند و ماجرا اینگونه آغاز می‌ شود که این دو به دلیل ماجرا ها و اتفاقاتی که در این میان می‌ افتد این دو واقعاً به یکدیگر علاقه مند می شوند.

دایناسور 

فیلم دایناسور ژانر کمدی درام  دارد که کارگردانی و نویسندگی این فیلم را پرویز شیخ طادی انجام داده است و این در سال ۱۳۸۶ ساخته شد. از بازیگران توانمندی که با ایفای نقش در این سریال توانستند جوایز ارزنده ای نیز کسب کنند می‌ توانیم به خسرو شکیبایی، جهانگیر الماسی، شقایق فراهانی، میرطاهر مظلومی، رضا فیض نوروزی و دیگر افراد اشاره کنیم و مدت زمان این فیلم ۹۰ دقیقه می باشد که تدوینگر آن نیز بر عهده محسن توکلی بوده است و فیلمبرداری آن را اسماعیل آقاجانی انجام داده است.

درآمد شیرین بینا چقدر است؟

تو و من

ژانر این فیلم درام می باشد و نویسندگی و کارگردانی آن را ابراهیم حاتمی‌ کیا انجام داده است که این فیلم در سال ۱۳۷۴ منتشر شده است. از بازیگران این فیلم می توانیم به نیکی کریمی، علی نصیریان، جعفر دهقان، شیرین بیتاب، حسن پورشیرازی، ابراهیم حاتمی‌ کیا و دیگر افراد اشاره کنیم که تدوین گر فیلم حسین زندباف می باشد و فیلمبرداری آن را عزیز ساعتی انجام داده است و این فیلم یکی از بیاد ماندنی ترین فیلم ها در سینمای ایران می باشد.

درآمد شیرین بینا چقدر است؟

در ادامه مقاله می‌ خواهیم در رابطه با درآمد این بازیگر ایرانی با شما صحبت کنیم و بگوییم که او از چه طریق توانسته است کسب درآمد بالایی داشته باشد پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از درامد او آشنا شوید. هر یک از بازیگران ایرانی از راه های مختلفی سعی می‌ کنند که کسب درآمد داشته باشند و فقط به بازیگری بسنده نمی‌ کنند اما این بازیگر ایرانی به غیر از نقش آفرینی هایش در فیلم ها به هیچ فعالیت دیگری نپرداخته است. او یکی از کسانی می باشد که جزو پردرآمدترین بازیگران در میان بانوان است و این میزان درآمد برای بانوان کمی تعجب آور است.

 او توانسته درآمد چند میلیون دلاری داشته باشد و با فعالیت های متعددش به این درآمد برسد. برخی از رسانه ها می گویند که او در ماه چند میلیارد تومان به دست می‌ آورد اما درستی یا نادرستی این موضوع را کسی نمی داند و خود این بازیگر توانمند ایرانی نیز در این مورد صحبتی نکرده است و چیزی نگفته است و واقعاً کسی نمی داند که آیا او سقف درآمدش به میلیارد رسیده است یا خیر.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

 در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می‌ توانید عکس های شیرین را مشاهده کنید و از محتویات آن بهره‌ مند شوید پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از یافتن عکس های او آشنا شوید و به راحتی به این عکس ها دسترسی داشته باشید. یکی از ساده ترین روش ها که برای دیدن عکس های هر هنرمند و هر سلبریتی می توان به آن مراجعه کرد گوگل می باشد. گوگل از آسان ترین راه ها برای دستیابی به عکس هر سلبریتی می باشد که شما می توانید با سرچ کردن نام این هنرمند در گوگل عکس های او را در کنار دیگر بازیگران همسرش و طرفدارانش ببینید و از محتویات این عکس‌ ها نیز بهره مند شوید.

 از دیگر راه هایی که می توانید به عکس های او دسترسی داشته باشید این است که به اینستاگرام مراجعه کنید البته این بازیگر پیج رسمی در اینستاگرام ندارد. اما فن پیج های او راهی را برای دیدن عکس های این سلبریتی هموار کردند که شما با رفتن به اینستاگرام و سرچ کردن نام او در قسمت سرچ اینستاگرام می توانید به تعداد طرفداران این فن پیج ها نیز افزایش دهید.

حاشیه های این بازیگر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

 اکثر هنرمندان و سلبریتی های معروف پس از گذشت چند  سال از فعالیت هایشان جنجال ها و حواشی های تازه ای را به پا می کنند و هر یک به دنبال هدفی می روند و این جنجال‌ ها بیشتر از قبل می شود اما این بازیگر ایرانی یکی از اشخاصی بود که همیشه سعی داشت از حواشی دور بماند و خودش و زندگیش را از این صحبت‌ ها دور نگه دارد. مدتی در شبکه‌ های اجتماعی شنیده می‌ شود که شیرین بینا و خواهرش نگین با هم فامیلی هایشان تفاوت دارد و این موضوع جنجال های زیادی را به پا کرده بود و  هیچ‌ کس علت اصلی این موضوع را نمی دانست. تنها دلیلی که می‌ گفتند فامیلی این دو خواهر با هم تفاوت دارد این بوده است که شیرین بینا تصمیم گرفته بود نام فامیلی همسرش را که بینا می باشد را به عنوان نام هنری خودش انتخاب کند و همه او را با این نام می شناسند و دیگر کسی به او صدق گویا نمی‌ گوید.

مصاحبه با شیرین بینا صورت گرفته است؟

مصاحبه با شیرین بینا صورت گرفته است؟

امروزه یکی از بهترین روش ها برای آنکه مردم بیشتر سلبریتی های محبوبشان را بشناسند مصاحبه می باشد. این بازیگر ایرانی نیز در برخی از برنامه‌ ها حضور پیدا کرده است و مصاحبه هایی را با مجری های به نام و معروفی را انجام داده است تا بتواند ارتباط نزدیک‌تری را با طرفدارانش برقرار کند و مردم او را بیشتر بشناسند. او در این مصاحبه ها همیشه در رابطه با فعالیت هایش و تلاش هایش گفته است و در رابطه با مسائل شخصی نیز از او سوال هایی شده است و با کمال میل به تمامی این سوالات پاسخ داده است و هیچ گاه از پاسخ دادن به سوالات فرار نکرده است و در این مصاحبه ها نیز در رابطه با زندگی او سوالاتی می شد که او به این گونه سوالات نیز پاسخ می داد. سن شیرین بینا را می توانید از طریق شیرین بینا ویکی پدیا پیدا کنید.

افتخارات این بازیگر محبوب چیست؟

در رابطه با افتخاراتی که این بازیگر کسب کرده است می توانیم به این مورد اشاره کنیم که او در ابتدای فعالیتش که می خواست پا به عرصه سینما بگذارد یعنی در سال ۱۳۷۲ که در فیلم تیک تاک شروع به فعالیت کرد و این کار نخستین کار شیرین صدق گویا بود. او توانست در این فیلم جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن را به دست گیرد و نامزد دریافت این جایزه ارزشمند در میان بازیگران زن شد و او توانست در جشنواره فیلم فجر یکی از بهترین زنان و بهترین بازیگران در سال ۱۳۷۲ باشد که این جشنواره فیلم فجر دوازدهمین دوره از برگزاری آن بود.

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟ 

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟

 خندوانه یکی از برنامه هایی می باشد که مجری ان رامبد جوان است و جزو محبوب ترین برنامه ها در تلویزیون ایران می باشد که بینندگان زیادی این برنامه را تماشا می‌ کنند و در این برنامه نیز از افراد معروف و هنرمندان دعوت می‌ شود و با آن ها مسابقه هایی را انجام می دهند. هم چنین گفتمان هایی را نیز با آن ها پشت سر می‌ گذارند که شیرین نیز در این برنامه دعوت شد و رامبد جوان با او یک شب به یاد ماندنی و هیجانی را پشت سر گذاشت. از آنجایی که این بازیگر یک فرد شوخ طبع می باشد یکی از خنده دار ترین و بهترین شب ها را در کنار رامبد جوان رقم زد و هر سوالی که از او پرسیده می‌ شد نیز با کمال آرامش پاسخ می داد.

خواهر شیرین بینا کیست؟

در ادامه می خواهیم شما را با خواهر این بازیگر ایرانی آشنا کنیم و بگوییم که خواهر شیرین بینا چه کسی می باشد پس همراه ما باشید تا با خواهر او نیز آشنا شوید. در واقع نام خواهر او نگین می باشد که فامیلی آن ها صدق گویا است و نگین متولد هشتم اسفند ماه در سال ۱۳۴۹ می باشد و او نیز همانند خواهرش در مرند آذربایجان شرقی به دنیا آمده است و فعالیت این دو خواهر نیز مشابه به هم است و هر دو بازیگر می‌ باشند رشته تحصیلی نگین اقتصاد نظری می باشد که در دانشگاه الزهرا تحصیل کرده است و کارشناسی حقوق قضایی نیز دارد. 

برخی از شبکه های اجتماعی و رسانه ها می گویند که فامیلی این دو خواهر با هم تفاوت دارد اما این ها شایعه هایی می باشد که در رابطه با آن ها به وجود آورده‌ اند. علت اینکه این موضوع را می‌ گویند این می باشد که شیرین بینا نام فامیلی همسرش را برای نام هنری خودش انتخاب کرده است و همه او را با این نام هنری می‌ شناسند.

آیا شیرین بینا بیماری خاصی دارد؟

آیا شیرین بینا بیماری خاصی دارد؟

 در ادامه مقاله می‌ خواهیم در رابطه با بیماری این بازیگر ایرانی با شما صحبت کنیم و بگوییم که آیا بیماری خاصی دارد یا خیر پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از زندگی او آشنا شوید. مدتی در شبکه های اجتماعی می گفتند که او دچار بیماری شده است و حالش چندان خوب نیست اما پس از مدتی این موضوع به همه اثبات شد که حال او کاملاً خوب است و او کاملا سالم می‌ باشد و در رابطه با صحت و سلامتی او می توانیم بگوییم که او هیچگاه دچار بیماری نشده است. این موضوع حاشیه‌ هایی بود که برخی از مردم برای او به وجود آورده بودند زیرا او مدتی فعالیت نمی‌ کرد و فعالیتش را کمتر کرده بود و همه گمان می‌ کردند که او درگیر بیماری شده است اما او مدتی به خودش استراحت داده بود تا دوباره بتواند با نیروی بیشتری به فعالیت هایش بپردازد و خوشبختانه او تاکنون دچار هیچ گونه بیماری نشده است.

سوالات متداول 

 1. شیرین بینا هنرپیشه است؟

  او یکی از بهترین بازیگران و هنرپیشه های ایرانی می باشد.

 2. شیرین بینا و فرزندش ساکن کجا هستند؟

  پریناز بینا و شیرین بینا ساکن تهران هستند.

 3. شیرین بینا و نگین صدق گویا چه نسبتی باهم دارند؟

  در واقع این دو خواهر هم هستند و هردو بازیگر می باشند.

 4. شیرین بینا در دورهمی حضور داشته است؟

  برخی می گفتند شیرین بینا بی حجاب در این برنامه حضور پیدا کرده که تمامی این موضوعات دروغ می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *