استریمر کیست؟ معرفی استریمر های معروف در سال 2021

استریمر کیست سوالی می باشد که کسانی که این روز ها در دنیای بازی های ویدیویی و هم چنین یوتیوب فعالیت می کنند ان را خواهند پرسید. اینکه یک شخص استریمر دقیقا چه کاری را انجام می دهد و اینکه استریمر به چه کسی گفته می شود دقیقا سوالی است که می خواهیم در این مقاله به ان پاسخ دهیم. در این نوشته با تمامی زیر و بم های استریمری نیز اشنا خواهیم شد.

در این مورد باید توجه داشته باشید که استریمر ها همه جزء کراش های جذاب می باشند که در ادامه با معروف ترین آن ها آشنا خواهید شد.

به چه کسی استریمر می گویند؟

استریم چیست؟

در مورد استریم ابتدا باید گفت که استریم کردن نوعی تکنولوژی می باشد که از ان برای منتقل کردن اطلاعات و محتوا به کامپیوتر و اسمارت فون ها از طریق اینترنت استفاده می شود. در واقع باید گفت که اصلی ترین وظیفه استریم انتقال دیتا می باشد. این دیتا ها می تواند صدا و یا ویدیو باشد. امروزه اما رفته رفته از طریق استریم دیگر داده ها جا به جا می شود. این انتقال داده از همزمان صورت می گیرد. یعنی که مخاطب می تواند داده خود را همزمان هم ببیند و هم بشنود. نوعی دیگر از استریم که از گذشته تا به امروز انجام می شود دانلود است. از این روش ابتدا باید محتوای مورد نظر را از منابع مختلف پیدا نموده و پس از دانلود استفاده کرد. در دانلود محتوا ذخیره می شود اما در استریم پس از انتقال داده محتوا حذف می شود. از طریق استریم می توان به داده مورد نظر بدون نیاز به دانلود کردن دسترسی پیدا کرد.

معنی کلمه استریمر چیست؟

استریمر کیست و استریم کردن به چه معنا می باشد؟ استریم کردن در این روز ها یکی از مواردی است که به یکی از منابع کسب درامد تبدیل شده است. قبل از این ها به کسانی که بازی های کامپییوتری انجام می داند استریم گفته می شود. اما این تمام معنای استریم کردن نیست. استریم کردن درمعنای لغت به معنی جریان و جاری شدن است. از نظر فنی نیز به جریان دائمی و مداوم اطلاعات یا محتوا از یک مکان به مکان دیگر استریم گفته می شود. برای مثال فکر کنید که شما یک لایو اینستاگرامی را انجام می دهید و قرار نیست که هیچ گاه این لایو را ذخیره کنید. کاربران می توانند در لحظه شما را ببینند و به سخنان شما گوش دهند. اگر یک لحظه از این ویدیو از دستتان برود دیگر قابل بازگشت نیست و برای همیشه از دست رفته است.

در مثال صوتی باید گفت که فکر کنید که وارد یک سایت می شوید و و به یک موزیک گوش می دهید. این فرایند نیزز استریم صوتی است و هیچ گاه قرار نیست ذخیره بشود. هدف از استریم کردن نقد و بررسی محصولات، ارائه مهارت ها و هم چنین سرگرمی می باشد.

استریمر کیست؟ در ایران استریمر داریم؟

حال باید در مورد شخص استریمر صحبت کنیم و کمی دقیق تر بگوییم که استریمر کیست. سوالی اینجا پیش می اید که چگونه می توانیم استریمر شویم؟ باید گفت که اولین قدم برای استریمر شدن تهیه یک نرم افزار مناسب برای این کار می باشد. در این زمینه نرم افزار های مختلفی وجود دارد که از طریق ان ها می توان به استریم کردن پرداخت. این نرم افزار ها کافی است تا از طریق ان ها بتوانید دیتای خود را در یک فضای ابری ذخیره کنید و تمام کار های که در استریم مورد علاقه خود می بینید انجام دهید.

در مرحله بعدی باید وب کم تهیه کرد. برای استریم کردن بازی های خود نیازی به تهیه وب کم ندارید. اما باید گفت که بیشتر استریم های معروف از ان استفاده می کنند زیرا روی شخصیت های گیمری تاثیر بسیار زیادی دارد. از طریق وب کم هم چنین می توان از قابلیت توییچ چت نیز بهره برد. با استفاده از وب کم نیز می توان تعداد مخاطبانی را که شما را می بینند افزایش بسیار زیادی داشته باشند. هم چنین اینکه برای ایین منظور نیازی نیست که این وب کم از نوع بهترین باشد. اکثر استریمر های معروف فضای پشت سر خود را حذف می کنند و از پرده سبز استفاده می کنند.

بعد از نرم افزار و وب کم، نیاز به تهیه میکروفون نیز دارید. میکیروفون یکی از عوامل مهم برای موفقیت یک استریمر به شمار می اید. نکاتی در استریم وجود دارد که برای استریمر ازار دهنده است و ان اکو شدن صدا و یا پخش صدا های اضافی می باشد. به منظور جلوگیری از این کار باید حتما از هدفون استفاده شود. غیر از این باید گفت که امکان پخش و یا اکو شدن صدا وجود دارد و باعث اذیت استریمر می شود.

درامد استریمر ها چقدر است؟

درامد استریمر ها چقدر است؟

استریمر کیست و کار استریمر چیست؟ باید گفت که در سال های گذشته، بازی های کامپیوتری، صرفا جهت پر کردن وقت و برای اوقات فراغت افراد انجام می شد. اما امروزه استریم راهی را جلوی پای افراد گذاشته است که افراد بتوانند از طریق بازی کردن نیز به کسب در امد بپردازند. در واقع امروزه و در اواخر دهه میلادی در امد از طریق استریم یکی از پر در امد ترین مشاغل روز دنیا تلقی می شود. این راه در امد از طریق توییچ می باشد. توییچ توسط شرکت امازون خریداری شد و پس از موفقیت استریم و رغبت بالای افراد به این موضوع باعث شد که بخشی به نام یوتیوب گیمینگ راه اندازی بشود و افراد از این طریق کسب درامد کنند.

استریمر شدن همانند دیگر کسب و کار های خانگی به زمان مناسب خود احتیاج دارد. یعنی برای افرادی که می خواهند راه یک صد ساله را یک شبه طی کنند مناسب نمی باشد. یک استریمر موفق کسی است که تقریبا و حداقل شش ماه زمان احتیاج دارد و گاها به یک سال نیز این زمان می رسد. این مورد شامل این می باشد که تمام موارد و مسیر به درستی طی بشود. باید گفت که که تقریبا در هر ماه بیش از دو میلیون نفر در حال استریم کردن و کسب درامد از این مسیر هستند. رقابت بین افراد بسیار زیاد و بسیار سخت و سنگین می باشند و شخص مورد نظر باید تلاش بسیار زیادی را در این مورد انجام بدهد تا بتواند به نتیجه دلخواه خود و به موفقیت برسد.

ایرانی ها نیز در استریمر بسیار موفق عمل کرده اند. به این طریق که درامد از طریق استریم به صورت دلاری می باشد و البته باید گفت که این درامد به اسانی به دست نمی اید. دلیل این امر این است که به دلیل تحریم هایی که وجود داشته است نمی توان این پول را به اسانی دریافت کرد. بنابراین به دلیل وجود دلالان مبلغی از این پول از بین می رود.

از دیگر راه های کسب در امد در حوزه استریم، بلاگری در حوزه استریم می باشد. افراد در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی فعالیت بسیار زیادی دارند و این خود نوعی تبلیغات محسوب می شود و از این طریق به کسب در امد خواهند پرداخت. باید گفت که دنیای تکنولوژی دنیای بی حد و مرزی است و می تواند تا بی نهایت در ان قدم زد و مرز های زیادی را جا به جا کرد. در مورد استریم نیز همین گونه است. باید گفت که در امد استریم و صنعت گیمینگ چیزی حدود بیست و دو برابر صنعت نفت ایران می باشد. با توجه به اینکه تمامی افراد با بازی های رایانه ای اشنایی دارند، افراد زیادی در این صنعت فعالیت می کنند و پول هایی میلیاردی از ان کسب می کنند.

قبل از این موضوع باشگاه ها و گیم نت ها بیشتر منبع کسب درامد بود اما امروزه اما اکنون موضوعی به نام گیمر وارد این حرفه شده است و تحولات زیادی را به وجود اورده است. گیمر به کسانی می گویند که به بازی های رایانه ای بسیار مسلط می باشند و و به صورت جدی و کاملا حرفه ای و تقریبا بیست و چهار ساعت به بازی مشغول هستند و استریمر ها نیز از این طریق درامد زیادی کسب می کنند و در کنار کسب درامد هیجان بازی های رایانه ای را نیز تجربه می کنند. این به یک نوع شغل استریمری در دنیا معروف می باشد. قطعا این موضوع مطرح شده پاسخ مناسبی برای پرسش استریمر کیست می باشد.

معنی کلمه استریمر چیست؟

استریمر های معروف زن چه کسانی هستند؟

با اینکه این روز ها این موضوع باب شده است که استریم و کنسول بازی برای پسر ها می باشد، اما دنیای امروز چیزی خلاف این مورد را اثبات می کند. در این جا می خواهیم به معرفی چند دختر استریمر بپردازیم.

اولین دختر استریمر پوکیمانه می باشد. پوکیمانه یکی از بهترین استریمر های دختر در نیا است که نام او را در تمامی پلتفرم ها مانند یوتیوب، توییچ و همچنین لتر می شنویم. نام واقعی او imane است اما در میان دوست هایش به ایمی معروف است. او علاوه براینکه یک استریمر معروف است، در رشته مهندسی نیز تحصیل می کند.

از دیگر دختران استریمر کریستین می باشد. او بیست و شش سال سن دارد و تجربه های خود را در زمینه اشپزی و سوار کاری و سفر از این طریق به اشتراک می گذارد. او موثر ترین استریمر زن در توییچ می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد.

رومای وانگ، یک گیمر مشهور است که برای استریم کردن مهارت های خاص خودش را دارد. او هم چنین در این حیطه جوایز بسیار زیادی را کسب کرده است. او در هفته بیش از پنجاه الی شصت ساعت بازی می کند تا بتواند محتوای مفیدی را ارائه کند. او به دلیل کسب جایزه جهانی، جزو یکی از معروف ترین استریمر های جهان قرار دارد.

Nicole echols از جمله گیمر های جوانی می باشد که دلیل شهرتش نظر های شوخ طبعانه و سرگرم کننده است. او در توییچ توانسته از نظر ظاهری و هم چنین تخصص طرفداران زیادی را کسب کند. در این حد مشهور می باشد که طرفدارانش منتظر هستند تا او استریم کند تا بتوانند به نظرات او گوش کنند و بخندند. نیکول بالای سیصد و سی و شش هزار نفر دنبال کننده دارد. حتما به دلیل ظاهری که او دارد دنبال کنندگانش سوالات صریحی از او می پرسند و گاها درخواست های مکرر غیر معقول دارند اما نیکول از این چالش به خوبی بیرون می اید و نمی گذارد که این شرایط مانعی برای استریمر شدن وی باشد.

استریمر کیست واستریمر های ایرانی فیفا چه کسانی هستند؟

استریمر های ایرانی نیز توانسته اند دراین عرصه حضور پررنگ و درخشانی داشته باشند. این امر باعث شده است که در برخی از بازی ها و گیم ها مانند فیفا، ایرانی ها نیز نامی اشنا دراین عرصه داشته باشند. نه تنها بسیار در فیفا توانسته اند خوب عمل کنند، بلکه توانسته اند که در تمامی گیم ها و استریم ها نقش خود را به خوبی ایفا کنند. استریمر کیست نیز از پرسش هایی می باشد که در این زمینه بسیار مطرح می باشد.

بازی های محبوب در بین استریمر ها چیست؟

بازی هایی که در بین استریمر ها معروف می باشد عموما بازی هایی هستند که ژانر متفاوت دارند و از این طریق توانسته اند حق انتخاب را به گیمر ها بدهند. نمی توان گفت کدام بازی بسیار معروف است و یا کدام ژانر بازی را بیشتر می پسندند اما از ان جایی که بازی های استراتژی از گذشته تا کنون معروف بوده اند و جذابیت زیادی داشته اند بسیار معروف هستند. هم چنین فیفا نیز از دیگر بازی های معروف در دنیای استریمر ها می باشد. هم چنین می توان گفت که در پاسخ به پرسش استریمر کیست نیز می توان این بازی های محبوب را پیدا کرد.

استریمر کیست واستریمر های معروف چه افرادی می باشند؟

استریمر کیست واستریمر های معروف چه افرادی می باشند؟

استریمر کیست و معروف هایشان چه کسانی هستند؟ استریمر های معروف می توانند هم استریمر های معروف خارجی باشند و هم ایرانی که توانسته اند بسیار خوب عمل کنند. در ادامه به معرفی چند استریمر معروف خواهیم پرداخت.

در رده اول فردی به نام jaryd summit1g lazar می باشد. او شناخته شده ترین فرد در دنیای استریمر ها می باشد و در سال دوهزار و دوازده فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک استریمر در دنیا اغاز نمود.

در دومین رده نیز فردی به نام فلیکس دومین جایگاه معروف دنیا را در لیست به خود اختصاص داده است. او یک استریمر فرانسوی کانادایی می باشد که به خاطر بازی حرفه ای خود توانست شهرت بسیار زیادی کسب کند. او اکنون رهبر یک تیم بود اما اکنون به بازی های مختلفی درتوییچ می پردازد. همین امر باعث شده است که بتواند شش میلیون تماشا را در یک ماه از ان خود کند.

تایلر از دیگر استریمر های معروف است که به دلیل یکی از رفتار های سمی خود معروف شده است. در حال حاضر او چهار میلیون ساعت تماشای فعال در ماه را دارد که او را در رده سوم قرار داده است.

استریمر های معروف دیگری نیز مجوز دارند که ان ها نیز به نوبه خود بسیار معروف هستند. با شناختن این افراد می توان پاسخ استریمر کیست را داد.

استریمر آنلاین

استریمر آنلاین کیست؟

به طور کلی باید گفت که استریم به صورت انلاین برگزار می شود و بدون فضای اینترنت استریمر شدن امکان پذیر نمی باشد. بنابراین استریمر یک فرایند انلاین می باشد. البته باید توجه داشته باشیم که در این فضای انلاین با افراد و استریمر کلاهبردار برخورد نکنیم تا متقبل ضرر نشویم.

استریمر کیست ویوتیوبر های مشهور ایرانی چه کسانی هستند؟

معروف ترین استریمر ایرانی کیست؟

شاید تا کنون شنیده باشید که افرادی هستند که از طریق یوتیوب کسب درامد می کنند. باید گفت استریم یکی از روش هایی است که از طریق ان می توانیم در یوتیوب به کسب درامد پرداخت. در ادامه این افراد را معرفی خواهیم کرد :

 • آریا کئوکسر که به غول بازی های کامپوتری معروف می باشد یکی از این افراد می باشد که در یوتیوب بسیار فعالیت دارد. او یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی است و در حال حاضر حدود صد و هجده هزار سابسکرایبر دارد. کانال وی نامش اریا رحمتی می باشد.
 • میاپلیز یکی از بلاگرهای تمام عیار در یوتیوب می باشد. او قطعا شایسته قرار گرفتن در لیست بهترین یوتیوبر های ایرانی را دارد و تاکنون توانسته است با ویدیوهای جذابی که منتشر می کند، بتواند بازدید بسیار زیادی را داشته باشد. این بازدید ها نزدیک به صد و نه هزار سابسکرایب می باشد. صاحب کانال میاپلیز کیمیا روانگر نام دارد و در سالی که در کنکور شرکت کرد رتبه دو هزار رشته هنر را به دست اورد. او هم اکنون ساکن کانادا می باشد و محتواهای ویدیویی متفاوتی را از خود منتشر می کند.
 • کیودی پای از دیگر یوتیوبر های ایرانی می باشد که بسیار شوخ می باشد. او سومین یوتیوبر معروف است و هم چنین حدود نود و دو هزار سابسکرایب دارد. کانال وی یکی از جذاب ترین کانال ها برای ایرانی ها می باشد. او صرفا به شوخی و خنده نمی پردازد و و گاه یویدیو هایی که پتانسیل بازخورد دارد را نیز منتشر می کند. بعضی بر این باورند که او در امد بسیار زیادی دارد. او در اینستاگرام خود نیز دویست هزار دنبال کننده دارد. وی در رشته دامپزشکی درس خوانده و فوق دیپلم گرفته است. نام کانال او پیودی پای می باشد.
 • از دیگر یوتیوبر های مطرح فرشاد سایلنت می باشد که از بهترین یوتیوبر های ایرانی است. او با ویدییو های جذاب خودش تا کنون حدود هشتاد و یک هزار سابسکرایب داشته است. او یکی از موفق های استریمرهای ایرانی می باشد. او هم چنین در زمینه بازی های ویدیویی نیز مهارت زیادی دارد.
 • امیر توسلی از دیگر افرادی می باشد که در یوتیوب فعالیت بسیار زیادی دارد. او عاشق راه انداز یچالش های مختلف است و هفتاد و دو هزار سابسکرایب دارد. او چالش های زیادی را برگزار می کند و مخاطبان خودش را به چالش می کشد. یکی از بامزه ترین چالش هایش بیست و چهار ساعت در استخر ژله بوده است. او با افراد خارجی به صورت فارسی صحبت می کند تا بتواند واکنش ان ها را ببییند. کانال او یکی از کانال های پر بازدید می باشد.
 • ختن، دختری از جنس چالش که یکی از کانال های بسیار عالی را در یوتیوب دارد. او دارای پنجاه و هفت هزار سابسکرایب می باشد و ویدیو های جذاب او بازدید های بسیار خوبی داشته است. او متولد هفتاد و سه می باشد و هم اکنون در ترکیه است. او رشته روانشناسی را بسیار دوست داشته است و در رشته حسابداری تحصیل کرده است. وی هم چنین به رزمی علاقه زیادی نشان می دهد و دارای کمربند قهوه ای کاراته است. او از این طریق در امد بسیار خوبی هم دارد.
 • تاکسیک گرل اولین دختر استریمر ایرانی می باشد و یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی است. او مخاطبان بسیار زیادی را مجذوب خود کرده است و در حال حاضر حدود پنجاه و پنج هزار سابسکرایبر دارد. نام صاحب کانال این دختر جوان کوثر عزیزی می باشد که با اریا کئوکسر همکاری های بسیار زیادی داشته اند. هم چنین در بسیاری از ویدیو هایی که منتشر کرده اند اریا رحمتی نیز دیده شده است. استریم کردن در بازی های ترسناک از کار های هیجان انگیز وی می باشد. او تنها به بازی کردن مشغول نمی شود و باید گفت که ویدیو های جذابی نیز به غیر از بازی منتشر می کند.

افراد زیادی هستند که در این زمینه فعالیت بسیار زیادی دارند و این چند نفر صرفا نمونه هایی از این افراد هستند و با سرچ کوچک درگوگل می توان همه نوع اطلاعات در مورد این افراد دست پیدا کرد. هم چنین با وجود این افراد می توان به درک عمیقی از پاسخ پرسش استریمر کیست پی برد.

استریمر کیست وstreamer گیمر کیست؟

استریمر گیمر کیست؟

استریمر کیست و گیمر به چه کسی می گویند؟ استریمر گیمینگ ها به کسانی گفته می شود که با استریم کردن در حوزه بازی های رایانه ای به صورت حرفه ای هم تفریح می کنند و هم به کسب در امد می پردازند. این افراد با استفاده از این استریمر گیمینگ، دنیای دیجیتالی برای خود ساخته اند و از این طریق یک سبک زندگی برای خود ساخته اند و طرح کرده اند. این گیمر ها تقریبا تمام وقت خود را به بازی های رایانه ای می گذرانند و از این طریق کسب درامد می کنند و هم لذت می برند و هم در صنعت استریمر معروف می شوند. باید گفت که این مورد ایرانی و خارجی ندارد و همه نوع افراد می توانند به این کار مشغول شوند.

سوالات متداول

 1. به چه کسی استریمر می گویند؟

  شخصی که در دنیای اینترنت برای مثال لایو تلگرامی بدون ذخیره برگزار می کند استریمر گفته می شود و می تواند در همه زمینه ها باشد.

 2. درآمد استریمر ها چقدر می باشد؟

  درآمد استریمر ها در اوخر دهه میلادی حدود بیست و دو برابر نفت ایران بوده است و این یعنی از این طریق درامد بسیار خوبی می توان به دست اورد.

 3. معروف ترین یوتیوبر ایرانی چه کسی می باشد؟

  اریا کئوکسر یکی از معروف ترین استریمر های ایرانی می باشد که در حال حاضر به غول بازی های کامپیوتری معروف است.

 4. گیمیر به چه کسی می گویند؟

  شخصی که حرفه اصلی اش بازی کردن با بازی های رایانه ای است را گیمر می گویند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *